Zudusī apātija Burkhartā: Q&A

Tā kā pēc veiksmīgi aizvadītās Cehs.lv pirmās Depresīvās nedēļas portāla pārstāvji ir devušies nelielā atvaļinājumā, šajā otrdienā tiek izlaists ierastais apātijas raksts. Galu galā kāda jēga to publicēt, ja tāpat lasa tikai Kurbads, Tas Lops un komentētājs U, kurš rakstus atver tikai tāpēc, lai papriecātos par nagliņām.

Tā vietā šonedēļ izlēmu atbildēt uz dažiem no jūsu komentāriem, ko esmu saņēmis aizvadīto piecu nedēļu laikā. Centos vairāk vai mazāk turēties raksta tematikā, taču nespēju vismaz vienu reizi neuzbraukt kāda mammai. Ja ir kādi papildus jautājumi – varbūt uz tiem atbildēšu arī šī raksta komentāros, jo tieši tik, bļeģ, sociāli aktīvs es esmu.

Nils Biruta Ušakovs
“deviņpadsmitā gadsimta priekšpēdējais gadu desmits.”
1880.gads?
HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH111!VIENS!!!

Godīgi sakot? Jā. HAHAHAHAHAHALOHSHAHAHAHAHAHAHAHA

Kurmis
vienīgais ko kartē ar nosaukumu Burkharta var atrast ir Geju klubs Džordžijas štata Atlantā….

Tas ir tad, ja hujova un nepareizā formātā meklē.

VaiSpejTrapitLikePogai
Hmm…Šveice ir liela… vai Lugano ?

Nē, Bāzele. Tiesa, Lugāno ir foršs ezers. Nevaru ne noliegt, ne apstiprināt, ka vienā no pēdējām daļām tieši tur kāds tiks slīcināts.

Sagūglēju
Stabili ka Augusts, vecais krabis. Dusmīgs par to, ka sievu novāca. Kaut gan viņam vairāk pedofīlija piestāvētu…

Augusts ir normāls onkulis un pēdējā lieta, ko viņš izp… ar ko viņš stājās attiecībās, bija viņa mirusī sieva. Protams, kad tā vēl bija dzīva. Pedofīls viņš noteikti nav.

Tomēr nesagūglēju
Es visu laiku gaidīju, ka būs Jakobs Burkharts, lai varu kliegt HĀĀĀ ZINĀJU! A, huju. Jāsāk gūglēt no jauna.

Gudrs gājiens. Tomēr nudien jāsāk meklēt no jauna. Virziens pareizs.

Lola
Man ir interesanti lasīt. Tā turpini. Vari arī man pa pastu atsūtīt savas biksītes.

Atstāj komentāros, lūdzu, savu adresi.

U
Nēēēē!
Tikai trīs [red. – nagliņas attēlā]…?

Romiešu cipari 1:0 U

ardux
ko es tikko izlasīju?

Es nezinu, taču es vakar izlasīju tetovējumu uz tavas mammas muguras.

the litch
Eu, es neiebraucu. Teksts, protams, labi uzrakstīts, bet, zinot cehu, gribas saskatīt referenci uz kaut ko. Dombravu vai ag, piemēram… A te… hvz.

Ne viss vienmēr griežas ap AG. Pārnestā nozīmē, protams, jo realitātē mēs visi zinām, ka viņa masa ir vienīgais iemesls, kāpēc zemei ir sava gravitācija. Tāpat dzirdēju, ka viņa viedoklis ir tik spēcīgs, ka viņš varētu uz lesbiešu orģiju pierunāt pat Līgu Dimiteri.

kretīns
Vēl pāris buildupi un noraus, to stāstu ar ” ai man apnika šito huņu rakstīt … ” Tākā Benis ar tiem rīsiem

Hehehehe, tie rīsi bija labais. Bet man šajā gadījumā ir plāns novest visu līdz galam.  Kad būšu pabeidzis savu sāpi, turpināšu dirst un ņirgt par sūdiem, kā arī taisīt visādus tizlus Twitter hashtagus. Apsolu.

Ja nu gadījumā nezini par ko ir runa – es tevi nevainoju. 

Ja nu gadījumā kaut kāda iemesla pēc tevi tas interesē: šeit ir pirmā, šeit otrā, šeit trešā un šeit ceturtā daļa. Nākamajā otrdienā būs piektā. 

Sencis raksta

18 Replies to “Zudusī apātija Burkhartā: Q&A”

 1. Izmantošu situāciju vēl vienam jautājumam..

  Neticu, ka nesaņemat poligrāfijas uzņēmuma pieprasījumus ( tas kurš cehs ē ū )…tās sarakstes bija lieliskas! Vai ir kāda cerība vēl kādu tādu saraksti ieraudzīt?

 2. Joakims joprojām neredz nekādu sakarību starp nagliņām un cipariem. Romiešu cipari – wtf?!? Kas tālāk – latgaļu cipari, eskimosu cipari, Grobiņas cipari un vegānu cipari?

 3. ok
  Taču bēšu trīsstāvu ēku ar septiņām logu rindām pagaidām nevaru atrast. Tai ēkai, kur trešais veica savas slavenās operācijas, ir vairāk par septiņām logu rindām.

  Joakima mīkla nepadodas.
  Joakima tēls nevar būt saistīts ar Marijas tēvu, jo tas neiekļaujas šās noveles sižeta līnijā.
  Nevaru atrast vārdu desmitajam.
  Kaut kas būtisks šā rēbusa atklāšanā, šķiet, vēl nav pateikts.

 4. Beidzot izlasīju visas daļas. Autor, tev paveicās – neuzmanības rezultātā nejauši uzmetu acis šī raksta pirmajai rindkopai un tā nebija pilnīgs sūds. Līdz šim šo sēriju ignorēju, jo kāda nahuj Burkharta? Izklausās pēc Indijas vai Kambodžas. Kādi parasti ir raksti par Indiju un Kambodžu? Tieši tā, tāpēc arī nemaz nevēru vaļā. Nākamreiz tā neriskē, te ir internets, tevi tāpat nesapratīs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *