Žirafes virsrakstu Top 10 – glābjam medijus

Es esmu labas literatūras cienītājs. Varat mani dēvēt par teksta gurmānu vai lingvistikas someljē. Par savu lielāko prasmi uzskatu spēju ātri noteikt, kur beidzas tīrradnis un sākas lubene. Droši varu apgalvot, ka pirms pāris gadiem, pavirši braucot ar acīm pār laikrakstiem kioska stendā, teju vai apžilbu no spozmes, ko izstaroja žurnāla “Žirafe” vāks. Šajā brīdī es nerunāju par vāka modeli, kuras acu skatiens vienmēr vēsta “bļe, šitais ir jābeidz un jāatrod darbs!” vai “bildējiet tā, lai neredz zilumus, ko man vakar uzdauzīja čehu tālbraucējs”.

Es runāju par virsrakstiem. Es nezinu, kurš ir to autors un kāds ir viņa stāsts, taču es ticu, ka laikraksta “Žirafe” tekstu autori ir pelnījuši savu literāro žanru kā minimums.

Būšu atklāts. Katra mēneša sākumā es kioskā paslepus nobildēju “Žirafes” vāku, lai to nosūtītu nelielai draugu kopienai, informējot par aktualitātēm jaunākajā periodikā. Tā kā aizvadīto nedēļu gaitā ir aktualizēts jautājums par sabiedrības atbalstu konkrētiem žurnāliem un medijiem kā tādiem, uzskatu par savu pienākumu sniegt artavu. Tāpēc domnīcas “Cehs.lv” vārdā vēlos piedāvāt savu labāko “Žirafes” virsrakstu “Top 10”, lai līdzekļu vākšanas un sabiedriskās domas orientēšanas kampaņu vidū neizgaist vēl viens tīrradnis.

10. Poņa par pakaļmīlu

9. Tvīkstonis aiz skapja

8. Pestīšanas drāte

7. Nomaļus stāvošais daikts

6. Ragana ar klizmu

5. Kroksis ar vagīnu

4. Šķirbzinis un zagles

3. Štendīgs pisējs

2. Kad lietus un pauti sitas logā

1. Metamais kā papagailis

Lasot šo rakstu, Cehs.lv autoru komandai uzmetās kolektīvs stojaks, ko plānots izvicināt nākamās nedēļas gaitā. Uzskatiet šo par spēcīgu pieteikumu pirmajai Cehs.lv erotisko stāstu nedēļai. To, protams, var uzskatīt arī kā dāvanu skolēniem un mācībspēkiem, sākot 1. septembra gaitas. Galu galā arī mēs vienmēr esam domājuši – ko gan citu var iesākt ar 1. septembra dāliju pušķiem, ja ne sabāzt dirsā.

20 Replies to “Žirafes virsrakstu Top 10 – glābjam medijus”

 1. Pirms daudziem gadiem mani uz Žirafes vāka uzrunāja “Šekuma balbieris”.
  Uzskatu, ka šis izdevums daudz ir devis izglītošanā, jo citādi nekad neuzzinātu, ka vārdam “frizieris” ir arī sinonīms balbieris.

 2. Atklāti sakot , jābrīnās kā tāds žurnāls tik ilgi ir izdzīvojis, tik daudzas paaudzes apgaismojis , laikmetā, kad lēta, bezmaksas pornogrāfija ir pieejama pat mobīlajā telefonā.

  1. Lasot rakstu, ar lielām grūtībām atcerējos, ka tas bija viens no manas jaunības seksuālās brīvestības vēstnešiem… Acīmredzot, viņiem ir pareizā mesidža formula!

 3. Žēl, ka tikai Žirafe ir palikusu, protams vairs paškidrāka un plānāka, bet laikam krize papīra tirgū, ja kas. Man kā vēl vecās paudzes pārstāvim patīk padročīt netikai uz bildēm, bet arī uz teksta, ko lasu, jo esu tak inteliģents, jibitvajumatj, ja kas. Bet diemžēl jāsecina, ka sakarā ar tehnologisko progresu, drukātās erotikas klāsts iet uz leju, kas ir pašsaprotami, bet loti skumji, jo monitoru līdz atejai neaizvilksi, bet plansetnieks ir loti neērts dročīšanas laikā, es to te kankretna saku, ja kas.

 4. Es vēl tagat atceros, kā jaunībā kioskā vakarā kaurīgi pirku poļu žurnālu “Sex fanasy” tā to laikam sauca ( meitēns, kas to pārdeva jatrs būdam s piedāvaja arī savetes klāt, ja kas, laba humora izjūta) , a tur tāda prnogrāfija, kaut beidz nepieskaroties, mūžam atcerēšos kā vecis ar nokarājušos mantību sēžot uz grīdas divām grūsnām bābām devitajā menēsī abām dirsā roku iebāza, vot tā ir romatika, es to saprotu, ja kas.

 5. Haa, beidzot kāds raksts pa “ķemu”. Rakstu virsraksti, kurus atceros no savas bērnības:
  Saulē mirdzošais kūsis
  Iesvaidītais klēpis
  Zils, kas drāza mersedesu
  Pirmo pimppuķīti atceroties
  Suns, kas mazgā veļu
  Biedra Berijas kniebiens
  Tava tūpļa roze
  Dižas gūžas, varens dupis
  Grupenseksiņš piedod sparu

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *