24 Replies to “Zilo (ezeru) zeme”

  1. Man šādos brīžos paliek kauns par latviešiem. Kā var būt tik aprobežoti cilvēki? Kā savus tautiešus var tā nozākāt?
   Jūs kaut reizi esat bijuši, Latgalē? Runājuši ar cilvēkiem vai apmeklēšu kādu pasākumi, kaut viens no tiem kuri par zirgiem stāsta. Es tiešām nevarēju iedomāties, ka nodzīvojot līdz 2017. gadam redzēšu kaut ko tādu. Laikā, kad tehnoloģijas, medicīna, zinātne un Pasaule ir attīstījusies fantastiskā līmenī, laikā kad cilvēki domā par mākslīgo intelektu. Jūs tautieši, sēžat pie saviem datoriem un atvemjat kaut ko par “zilo UN ezeru zeme”. Man tiešām ir kauns Jūsu vietā, man kauns ka par latviešiem sevi lepni sauc cilvēki, kuri pat nezina Latvijas novadu kultūru. No kurienes nāk šāda tumsonība?
   Lielākie pāķi šajā stāstā esat Jūs tautieši komentāji.

 1. Nē, nu prikoļna, prikoļna!.. bet neviens latgalietis NEKAD neatļausies uzrakstīt vārdu “ģerevņa” ar burtu “ģ” !!! Bļa, i kur jūs čiuļi to “ģ” dzirdat?! Jej Bogu..

 2. Par ko cepiens? Ja man šitā uzprasītu, es arī viņam bietē iedotu. Un vecenei arī. Un nahuj pasūtītu. Jo slēptais jautājums jau bija “Nu ko, tu, pāķi no Rēzeknes? Gribi manu meitu uz desas dabūt?”.

  Bļe, ja grib zināt, kas jauns Rēzeknē, lai lasa portālus.

  1. Tas taču ir pilnīgi leģitīms jautājums. Tāpat, kā “vai tev mājās ir grāmatas, kas nav lata romāni vai 101 padoms čakru masāžai”. Lai zinātu, ar ko nepisties/neļaut pisties.

 3. rūkas nūst no muņas dzimtenes – nū čangaļiem ir cēlušies izcili kultūras darbinieki, borova mc, baltie lāči, šlāgera dzīdotājs Koļa utt, a čiuļi visi ira debīli vot!
  p.s a to ciuļu meiteni man bija gods uzspraust uz sova cīseņa…

 4. Visreeciigaakais laikam ir kometaari. Kas 100% apstiprina komiksu =D Stulbie chiulji, jei bogu. Visp nakuu no kuljturkas nasapruut, hahahahaaa xD

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *