Visādi citādi viņš šķiet normāls

Pusmiegā pavēris acu kaktiņu, Edgars nedroši pašķielēja uz savas divguļamās gultas tālāko pusi. Viņu vēl nebija pametusi miegā iegūtā sirreālā sajūta, ka dzīve ir lieliska. Viņš no sirds ticēja, ka sajūta, ka blakus atrodas otrs cilvēks, nav sapņa rezultāts. Tā bija pārāk īsta. Edgars visai droši pagriezās uz sāniem, un tur jau skaisti atlaidies gulēja viņa telefons ar ieslēgtu Sleep Cycle aplikāciju, kas uzskatāmi skaitīja bezmiegā un vientulībā pavadītās stundas.

Mirkļa vājumā Edgars telefonu izsita no gultas un dusmīgi klusēja (nebija jau vērts pat lamāties – to vientuļnieku tāpat neviens nedzirdētu, haha). Konstatējis, ka no trieciena sasitis ekrānu, viņš vairs nespēja dusmoties. Pārņēma apziņa, ka vienkārši neveicas un ar to jāsamierinās.

Edgars iztrausās no gultas, lai ķertos pie alkohola, kas šķita vienīgais pareizais risinājums.

Viņš ir visai apķērīgs jaunietis – daudz lasa, daudz zina un ir spējīgs arī daudz izdarīt. Taču viņam prātā iespiedies, ka teju visu leģendu autobiogrāfijām, ko Edgars ir lasījis, pamatā ir depresija un vētrainas attiecības ar pudeli.

Edgars nosprieda, ka varbūt arī viņš ir ģēnijs. Viņa acu priekšā jau zibēja grāmatas vāki un saldsērīgā slavas spozme, kas runā par to, ka vēl viens lielisks talants salūzis zem sabiedrības spiediena. Viņš jau redzēja savu vārdu iegravētu līdzās Sidam Baretam, Eimijai Vainhausai un Kurtam Kobeinam. Turēšanās pie pudeles ar katru brīdi viņam šķita ar vien labāka ideja.

Edgars pārāk vēlu attapās, ka, lai kaut ko nodzertu, ir jābūt kaut kam, ko nodzert. Bez tā viņš vienkārši ir neveiksminieks bez mugurkaula. Nevis ģēnijs.

9 Replies to “Visādi citādi viņš šķiet normāls”

  1. Tas ka Edgars patīk Pink Floyd, vien iebāž viņu neveiksminieku kastā. Debilie ’80 gadu foreveraloni, hipsteru vientuļie tēvi, kuru vienīgais sasniegums ir nenokrist no jumta spēlējot uz stulbas ģitāras stulbas dziesmas, kas veltītas stulbiem neeksistējošiem draugiem.
    Ņemot vērā, ka Edgaram ir 47, nevis 27, ierindošanos slavas zenītā nosprāgušo narkomānu rindās viņam vairs nespīd.
    Labāk lai nopērk just5 ķieģeli, jo pastāv iespēja ka skaļas SOS signāls pamudinās kaimiņus izlauzt durvis un savākt pūstošo “nesaprastās dvēseles analogo interfeisu”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *