Viņa melo, tpu, sūkā labāk

Man viņa likās perfekta. Ideāls radījums. Dzidrums un skaistums, nevainība un pirmavots. Mans Piektais elements.

Es viņu satiku netīšām, kādā sava komunālā tipa dzīvokļa ballītē, kurā ieklīdu pēc garas darba dienas. Uz pārējo paziņu – pāķu – fona viņa izcēlās. Jā, arī no Latgales laukiem, tomēr kopta, čakla. Jauna, asprātīga, 21 gads, tas ir par desmit gadiem mazāk nekā man, tomēr acu skatiens liecināja, ka viņā ir kas vairāk par Anglijas zemeņu plantācijas ilūzijām un septiņgrādīgā apinīša pēc veiksmīgi novāktas kartupeļu ražas.

Viņas formīgais dupsis acu priekšā lika maniem ļumpajiem kilogramiem uz sesto stāvu nesties tādā tempā, it kā es būtu tas, kurš celtos septiņos no rīta un barotu Endomondo draugus ar noskrietiem desmit kilometriem.

Nepārproti mani, draugs, jau uzreiz saskatīju viņā arī vienkāršību. Uz rokām bija tvertā govs pupa tulzna un balsī manāms akcents, kas skaidri un kaitinoši kliedza: “šodien kūti mēzīs Janka”, prātu nelika mierā doma: “vai viņa spētu izslaukt bulli?”, tomēr es viņā saskatīju ko vairāk. Potenciālu. Varbūt viņa ir mana īstā?

Bet nē, patiesībā, es sev pārstāju melot jau toreiz, kad mana jau kurā perfektā nolēma, ka Tinder aplikācija ir vērtīgāka par manu simts kilogramu rīvēšanu pār viņas ciskām. Toreiz sapratu – dūre spēj sāpināt, bet ne manējā.

Šo būtni es uzskatīju par ko augstāku, viņa ir skaista, jauna. Ar mērķiem, ambīcijām un cerībām. Jauna sieviete ar potenciāli skaistu nākotni, karjeru un plāniem. Stabila “B” izmēra krūtis šai nākotnei deva otrā izmēra “handikapu” un ar to oponēt var tikai “D” līdzinieces. Skaidri un tvirti plaukstā šo apskaidrību tverot, sapratu, ka man nespīd.

Pagāja laiks un viņa ievācās mūsu lielajā komunālā tipa Miera ielas dzīvoklī. Kādu vakaru, pēc smagas un garas darba dienas, sanāca pārmīt pāris vārdus. Viņa pagatavoja krūzi tējas vēlā nakts stundā, es ielēju septīto alu. Teicu, ka pēc tādas dienas vēlos vien iedzert un paskatīties kādu labu seriālu. Viņa teica, ka vēlas tieši to pašu. “Kādu seriālu Tu skaties”?, es pajautāju. “Viņas melo labāk”, viņa ar lepnumu atzina.

Tajā vakarā es uz viņas beidzu trīs reizes. Mutē, sejā un uz krūtīm.

28 Replies to “Viņa melo, tpu, sūkā labāk”

 1. Pēc septiņiem aliņime tu parubījies un kaut ko sasapņojies par pabeigšanu 3x. Iespējams, pālī norāvi dūrē. Bet viņa tikmēr blakusistabas baristam atsūkāja.

 2. uz muguras arii forshi beigt. berzeet stobru star dirsas vaigiem liidz speeka seekla izshljaacas paari galvas virzienaa.
  peec tam ar permanento markjieri atziimeet taalaako punktu un meenesha beigaas veikt analiizi – kuraas meenesha dienaas sanaak taalaak.
  Pagaidaam sanaak ka taalaak ir uzreiz peec menjku beigaam, kad vinja atkal laizh sev klaat.

  1. To te man šķiet reti kurš novērtē. Protams košļāt sociālās, politiskās un citas absurdās lietas ir patīkami, taču ignorants teksts, ja labi pasniegts, ir tīra izklaide.

 3. Esat iesaistījušies kādā labdarības projektā pie cilvēkiem ar garīgās atpalicības traucējumiem un ļaujat viņiem izpausties savā lapā? Tad varētu šos īpašos darbiņus kaut kā atzīmēt pie virsraksta.
  Kāda tagad ir viņu kopienas simbolika? Nebija oranžmelna lentiņa? Tādu simboliņu ielieciet virsrakstā, lai zin kas sagaida. Paldies.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *