Video blogs ar novirzi: Paldies, Jēzu!

Jau kopš pirmajām video bloga “Paldies, Jēzu!” epizodēm man nav izdevies noformulēt, ko es par to domāju. It kā drusku besī, it kā negribas ignorēt. Mēģināšu savilkt kopā pāris punktus, lai paskaidrotu, kāpēc man šis šķiet Cehraksta vērts temats. Ja nu gadījumā nezini par kuru blogu ir runa – lai tā tas arī paliek.

Uz jauniem produktiem Latvijā cenšos skatīties ar aizdomām, kopš “aprindās” figurēja piedāvājums piedalīties jaunā video projektā, kura mērķis būtu radīt konfliktu starp latviešiem un krieviem. Valsts valodā. Gana daudz tiek runāts par “informācijas karu” un “troļļiem”, taču kaut kāda iemesla dēļ visi tāpat nekritiski ņukā iekšā informatīvos atkritumus ar abām rokām. Cilvēku standartus simbolizē fakts, ka “Runā bildes” ir vairāk nekā 120 tūkstoši sekotāju “Facebook”. 

Ekrānšāviņš no VideoFoto: ekrānšāviņš no video

Pēc pirmajām “Paldies, Jēzu!” epizodēm izlēmu blogam sekot, jo tas šķita kā loģisks nišas produkts, turpinot “Atrasts internetā” atstāto tukšumu. Un, kā mēs visi zinām, “Atrasts internetā” bija veiksmes stāsts, jo tas tika pie dažiem raidījumiem TV6 kaut kad pusčetros no rīta. Kurš gan negribētu būt jaunais Polis.

Tomēr raidījuma vadītāja Natālija (zinu vārdu, jo viņa to visu laiku atgādina) sāka šķist tāda kā… tendencioza. Un es neesmu uz viņu apvainojies tikai tāpēc, ka viņa atsaka komentētājiem novilkt kreklu.

Es noskatījos visas 13 epizodes, pavirši blociņā iemetot ķeksi pie katra politiskā uzbrauciena. Mums ir gana daudz kolorītu politiķu, ko apsmiet – esmu par to gadu garumā pārliecinājies štancējot Cehā un ņirdzot par viņiem visiem – taču “Paldies, Jēzu!” gadījumā pārējās partijas zaudē “Vienotībai” ar Rīgas “Dinamo” cienīgu rezultātu. Sākot ar visu sēriju garumā izstieptu “Rinkēvičs – pedūzis” joku, beidzot ar divām epizodēm, kuru nosaukumi ir veltīti Āboltiņai. Un tas ir moments, kurā pat autoru izmantotais browseris krievu valodā nešķiet kā nesaistīta sakritība.

tabula-01

Nesaistīt: Nesen bija virsraksts, ka “Rīgas dome teju 700 tūkstošus tērēs komunikācijas uzlabošanai sociālajos tīklos”.

18 Replies to “Video blogs ar novirzi: Paldies, Jēzu!”

 1. Kā teiktu viens latviešu klasiķis: “Jebaķ, jebaķ kas pa pisaku!”
  Kā var noskatīties kaut vienu raidījumu vairāk par 20 sekundēm?
  Es neesmu garā tik stiprs, lai kā arī censtos!

 2. Par ko ir cepiens? Var konkrētu linku?

  To: Zinītis Zin,
  Kaut kāds YouTube bābu autokanāls ar smukām, bet stulbām krievu šmarām,

  http://young.lv/lv/about/member/jelena-usakova/
  Jā, tā laikam Ušakova bijusī draudzene, kura 12. klasē ēnoja mēru un attapās kā sieva. Foto simpātisks. Jā. Bet tagad jau pagātne.

  Paldies, Jēzu kanāls – man pietrūkst nervu, lai neirotisko krāsotās blondīnes gorīšanos noskatītos līdz galam.
  Jā, novērojums labs – Vienotība ir viņas aktualitāte.
  Es pamanīju uzacu raukšanu, mutes kaktiņu pārlieku nostiepšanu, katru reizi izrunājot skaņu [i](kā rezultātā mute ieņem trijstūra formu ((iluminati)) | un absolūtu seksapīla trūkumu.

  Pornhub skatīšanās ir intelektuālāka nodarbe.

  Bet, vai varu piedāvāt, ko labāku?
  Jā, protams!

  Mana kosmētikas kolekcija, Jūtūbere Marta Indriksone https://youtu.be/HXyNUnrjBn0?list=PL7nAvE-TkgMEk9f3z7-ViG0QUJbKuZy43

  Ceru, ka iznāca pietiekami nesakarīgs komentārs.
  P.S. MK & Saeima arī varētu tērēt kādu lieku miljonu PR skaidrojot savus lēmumus. Vai, lai pārspētu Ušakova veiksmīgo publisko tēlu, dibināt propagandas ministriju. Mūsu pašu labā, heiteri.

 3. Skatos, ka Cehs.lv analītiski-pētnieciskais piesitiens sāk savu spārnoto lidojumu jaunā dimensijā ar pavisam svaigām vēsmām, radot konkurenci raidījumam “Nekā Personīga” utml. mediju izstrādājumiem. Ko, lai saka – uvažuha no manas puses!

 4. Cehisti rullē, tāpat kā tusnis Gedrovšins ar savu Hitleru, Ušakovs ar savu 9. Maiju un Rinkēvičs ar savu “trubu tīrīšanu”. Hipster rullz, rīt jāiet uz coffe inn.

 5. Nekā smieklīga te neredzēju. Es pieprasu vircainus jokus. Pētniecisko žurnālistisku atstāsim pētnieciskajiem žurnālistiem.

  Nāksies atšķaidīties ar maddoxu. Viņš vēl dzīvs? Esmu redzējis cehu uz viņu atsaucamies, bet neesmu lasījis gadus 10…

 6. Skatījos negribīgi. Bez prieka. Nemitīgi urdīja ļaunas domas. Piem., “ko vēl Cehs.lv mani piespiedies skatītie?”, “kāpēc Cehs.lv grib, lai es to skatos?”, “vai pēc pēcnāves dzīves seko pēcnāves dzīves pēcnāve?”, “kā Natālija panāk to, ka viņai ir trijstūraina mutes atvere?”, “vai es jau samaksāju pēdējo elektrības rēķinu?”, “ko Uģis Polis ar savu komentāru pie #1 gribēja teikt?”, “vai tā ir Vienotības reklāma, vai antireklāma?”, “vai Vienotības antireklāma var būt reklāma un otrādi?”. Līdz seriāla “Paldies, Jēzu” 6. vipuska “par nošņauktajiem 200 gramiem” 2:47 minūtē pasprukušajai frāzei. Šajā brīdī es pasteidzos piekrist un pārtraucu savas pacietības vācelītes resursu šķērdēšanu.

  Divas blondas kazas sēdēja Skuteļa studijā un mēdījās:
  – Rinkeviča kgs, kā Jūs domājat, vai Natālijai ir arī citas trijstūra formas atveres?
  – Pohuj.
  – Vai viena no tām ir USB Ušakoff.
  – Mhm.
  – Man šķiet, mēs esam nožēlojami.

  Attīriju auru, izmazgāju ausis un ieslēdzu This is Хорошо.

 7. Bet vispār jau šim rakstam vajadzēja mudināt (izprovocēt) publiku taujāt (scenārijs par sarežģītu, sapinies?) un lūgt (kad nozaksi no maddox turpinjumu?), un interesēties (kaut kā pohuj), un lūgt (a turpinājuma nebūs?), un sašust (kāpēc nebija otrdien?), un lūgt (kur turpinājums, bļe?) Dž.Er.Er. Senci Martinu publicēt nākošo (novēloto) cikla “Zudusī apātija Burkhartā” domrakstu.
  Tuk, tuk. Kas tur? Joakims gaida nagliņas.

 8. lol ja ar šo projektu saskaņas centrs mēģina piesaistīt latviešu jauniešu balsis, tad sūdīgi viņiem, jo visi stulbie latviešu jaunieši tāpat turpinās balsot par artusu.

 9. Kā, kā, nu kā..
  kā ieslēdzot Paldies,Jēzu un paskatoties 30 sekundes tu nevis padomā “kas par sūdu” un pārslēdz, bet gan turpini skatītes. Nevis vienkārši turpini skatīties, bet analizē, kautko skaiti un tā.
  vecīt..

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *