Kā Pēteris S. pārdzīvoja vēzi, izmantojot netradicionālo medicīnu

Pēteris S. bija vīrietis brieduma gados. Apprecējies, divi bērni, būvdarbu vadītājs vidēji lielā Rīgas būvuzņēmumā. Vienu vārdu sakot, pārliecināts vīrietis. Viss viņa dzīvē bija kārtībā, līdz dienai, kad viņu sāka mocīt maigas sāpes un nogurums. Pēc daudzām ārstu vizītēm atklājās iemesls.

Dakteris paziņoja Pēterim S., ka viņam ir vēzis. Par laimi atklāts agrīnā stadijā, tādēļ izmantojot apstarošanu un ķīmijterapiju, Pēteris S., visticamāk, pilnībā atveseļotos.

Krabītis

Pārnācis mājās, Pēteris S. padomāja sekojošos vārdus (citēju precīzi, vārds vārdā): ”Jobanais šarlatāns grib no manis nokāst naudu! Tāda lieta kā vēzis neeksistē, tā ir kaut kāda pederastu izdomāta slimība. Ko man tagad darīt, iet un maksāt nezin kādu naudu, lai mani stūķē pilnu ar ķīmiju? Nē, nē. Neiešu maksāt naudu kaut kādiem žīdmasoniem-farmaceitiem, kas uzpirkuši valdību un mūs indē nost!”

Pēteris S. aizgāja pie sava labā drauga Dziednieka, kurš jau vairākkārt bija viņu izglābis no saindēšanās ar zālēm, kurus ļaunie ārsti savā savtīgā mantkārībā bija izrakstījuši. Atkal citēšu precīzi, vārds vārdā:

Pēteris S.: – Ārsts saka, ka man vēzis.
Dziednieks: – Vēzis ir tikai galvā. Tev vajag katru dienu pastaigāt 30 minūtes mežā, pēc tam apgrauzt divus čiekurus – tādā veidā tu iegūsi Egles Dēla Spēku. Katru rītu iedzer šos te pilienus. Tie ir no dzērveņu lapām izspiesti, klāt piejaukta dabīga bērzu sula. Tie stiprinās tavu organismu. Pirms pusdienām iedzer šīs te tabletītes, Medveda Lāse vārdā, tās satur pārstrādātu zemi no Krievijas taigas. Bet pats svarīgākais ir, ka katru vakaru Tu izdzer vienu šādu pudelīti.
Pēteris S.: – Kas tā par pudeli?
Dziednieks: – Tas ir koncentrēts krupju urīns. Dārgs, bet izārstēs tevi. Daudz labāk nekā jebkāda ķīmija.

Saņēmis zāles, Pēteris S. ar lielāko prieku samaksāja 379 latus. Ar savu draugu Dziednieku vēl kādu laiku parunājās, un viņa iekšējā pārliecība par Globālo Vispasaules Farmaceitu Konspirāciju arvien pieauga. Pirms iešanas Pēteris S. vēl, drošības labad, nopirka jaunāko grāmatu par enerģētisko lauku sakārtošanu.

Dziednieks atvadījās ar vārdiem: “Nekādu gaļu – atceries, Pēteri, nedrīkst ēst mirušo. Tikai svaigus dārzeņus, tikai termiski neapstrādātus produktus! Tas ļaus saglabāt Mūžīgo Dzīvības Spēku, kas mūs visos ir.”

Pēteris S. jutās aizvien labāk, līdz vienu dienu, divus mēnešus pēc Dziednieka apmeklēšanas, viņš uz ielas sabruka. Viņu aizveda uz slimnīcu, kur viņš divas dienas vēlāk nomira. Pudeļu, kas saturēja krupju urīnu, saturs bija neatgriezeniski sabojājis Pētera S. kuņģi, aknas un nieres.

Tā, lūk, Pēteris S. pārdzīvoja vēzi, izmantojot netradicionālo medicīnu.

Godmanis Facepalm

14 Replies to “Kā Pēteris S. pārdzīvoja vēzi, izmantojot netradicionālo medicīnu”

  1. Jā, Pēteris uzvarēja. Un tāpat uzvarēs visi pārējie, kas atplestu muti skatās zināmu krievu brīnumšovu un lasa nePatieso dzīvi :)

    1. Spodrim visi tie diplomi, sertifikāti ir kādā pagrabā, domubiedru grupā štancēti. Tieši spodris ir viens no lielākajiem feikiem.

  2. tas viss ir muļķības. es lasīju dziedniekā, ka vajag apēst ķirbja sēklu, tā nolasīs informāciju, izaugušais ķirbis visu izārtsēs. vot.

  3. Pika.A-pika@ Tu vajag ar domu spēku pārskaitīt naudiņu uz Spodra kontu, tobiš nekas nav jādara; TIKAI jāiedomājas!!!! un phhhh, tranzakcija notiek!
    Summa par operāciju atkarīga no sirdzsapziņas lieluma!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *