Vēstule Ceha radošajam kolektīvam

Acīmredzot esam iemantojuši zināmu popularitāti, cilvēki mūs ir ievērojuši un izsaka savu viedokli ne tikai komentāros, bet arī vēstulēs. Lai Cehs.lv nekļūtu par vienpusīgu sevis slavināšanas vietu, piedāvāju izlasīt vakar saņemtu vēstuli:

Labdien!

Rakstu jums saistībā ar jūsu veidoto interneta mājas lapu. Savu vārdu neatklāšu, bet par sevi pastāstīšu gan. Strādāju mēbeļu un dažādu interjera preču tirdzniecībā, esmu precējies, ir divi pieauguši dēli. Martā man apritēs apaļi 50, tātad zināmu dzīves pieredzi esmu uzkrājis, un ar to vēlos arī dalīties.

Es saprotu, ka jaunībā gribās sastrādāt dažādas trakas lietas, un jums puiši varētu būt ap 20. Kad biju jūsu vecumā, mēs ik pa laikam izbraucām ātrāk ar mašīnu, ja kādam bija iespēja to aizņemties no vecākiem, dažreiz gadījās sakauties ar blakus rajona čaļiem vai izsist kādu stiklu, citreiz aizlaidām vienkārši ar laivām pa Gauju uz nedēļu, vai stopējām pa brālīgajām republikām. Bet visas šīs lietas bija pilnas ar īstu darbību, stiprināja draudzību, sagādāja lieliskas atmiņas, kurās, piemēram, tagad varu gremdēties. Diemžēl, tas ko es redzu, kā jūs tērējat savu laiku, zīmēdami pimpīšus datoros un rakstot rupjības, manī izraisa nožēlu. Jūs esat normāli, veseli čaļi, varētu tikties ar meitenēm vai visi kopā uzraut kādu SIA, vai bišķi paceļot tagad, kad ir iespējas izpētīt Rietumus. Tā vietā šis te – bēdīgi, nu. Neesmu uz jums dusmīgs, tās ir jūsu dzīves un pa lielam jūsu darīšana, bet esmu sarūgtināts, jo pats nez ko būtu gatavs atdot, lai būtu jūsu vietā.

Nav jau runa tikai par brīvo laiku, bet reāli par prasmēm. Šitā ākstīšanās jau neko jums nedod. Piemēram, es pats savu autiņu var saķīlēt, varu šķūnīti uzcelt, ja vajag varu kādam šmulim pa škvarku iedot. Bet jūs puiši piemēram gleznu pie sienas vismaz mākat pielikt?

Viela pārdomām.

Ar cieņu,
U.

 1. Tātad, vai jūs varat piekārt gleznu pie sienas?

 2. Sava taisnība jau viņam ir….Bet patīk skatīties uz datorā zīmētiem pimpīšiem :D

 3. nu vo, tagad pamēģinat uzzīmēt pimpīti, izprintēt, tad ierāmēt un piekārt to pie sienas (taisni). Vēlams to nofilmēt un izlikt apskatei.

 4. sorī, cehs.lv, šoreiz vecākajai paaudzei taisnība.

 5. ‘Es te klausos tās rupjības, ko jūs runājat…Un vispār – programmas vadītāju studijā!’

 6. Cerams, ka nākamais raksts būs par to, ka jūs protat pielikt gleznu (es nedomāju tieši gleznu, bet kko CEHisku))

 7. ko tur teikt daudz par vēstules autoru: douchebag.

 8. paļubomu vēstuli (ja ta ir īsta) ir rakstījis vai nu agris, vai polis, vai rinalds, vai visi kopā. sīpola diezvai, tas neizklausās pēc viņas !

 9. Vēl pirms nedēļas ar Tricepsu svinējām viņa 38. dzimšanas dienu, tā kā līdz 50 vēl ir laiks. Gan jau sievu arī vēl paspēs apņemt, cerības nav zudušas. Papriekšu gan no žūpošanas izsistie zobi jāsalabo, ar tādiem sievu nedabūt. Mmhm

 10. Šoreiz es tas neesmu.
  Tā kā CIA, mini tālāk! Man nu nav doma rakstīt ceham vēstules.

 11. Herberts Cukermans

  Cehs ir Rinalda mušpapīrs. Jeb drīzāk runājošie akmeņi.

  Vai sakarība jāmeklē tajā, ka Cipulis iemeta?

 12. Es gaidu foto sesiju, kurā redzams Jūsu mēģinājums pie sienas pieskočēt gleznu ar pimpi.

  Un visu cieņu U – pateicoties tādiem cilvēkiem kā viņš, proletariātam ir, kas i šķūni uzbūvē, i autinu saķīlē, i pažobeli par vīna skapi izbūvē.

 13. Opapam visu cieņu, bet atšķirība ir tā ka blogos raksti netop stundām sēžot pie datora, tie top darot dienas darbus, vālējot sievu, liekot kluci, ēdot, ejot uz bodi pēc aļāga, brāļojoties citās republikās, sitot naglu sienā vai uz nerva uzkāpuša personāža mūli, lasot avīzi, braucot sabiedriskajā transportā, klausoties citos cilvēkos un tā tālāk. Raksta uzrakstīšana neprasa stundas, tur jau tā lieta, ka blogus raksta tie kuriem ir sava doma ;)

  Tā kā opap – nemet kreņķi.

 14. Pajolu, pimpīšzīmētāju klubiņš.

 15. U. var ne tikai autiņu proletariātam saķīlēt, bet arī stiklu izsist un izkauties, kas nav mazsvarīgākas nodarbes, ja?

 16. Jā, uzraut 1Ls SIA, muhļīties un mukt uz brālīgajām republikām, pārsniegt ātrumu un pa švarku iedot. Vot tā ir jādzīvo.

 17. Labs! Bet Bisektrise gan labak lai vairs neraksta.

 18. Dzīvo tā, lai nav žēl! (c) Kombuļu Inese

 19. Patiesība ir tur, ārā… Kādam ir jāzīmē pimpīši, kādam jāķīlē autiņi un šķūnīši, kādam ir jābūt bomzim. No offence, tā vienkārši ir.

 20. Viedajam kungam taisnība. Jaunatne to vien māk kā zīmēt beņus un dirst vasku.

 21. diezgan saistoši… iedvesmas trūkuma dēļ, rakstīt pašiem sev vēstuli… eh… ešs kečums ar savu nemirst padarīja trīsreiz vairāk, viens pats, nekā viss ceha kolektīvs kopā… :>

 22. Es māku saskrūvēt skapi!

 23. pisektrise vsp vareeji doties kur citur… uz sviesta cibinju… raksti tur savas paardomas par polsteru pielietoshanu 21 gadsimtaa.

 24. Stulbeni, tas bija megaportāls. Šis ir tikai blogs. Kaut arī Latvijā labākais, taču tikai un vienīgi faking blogs.

 25. Jācer, ka to vēstuli (pa pjaņiem) neesmu rakstījis es.

 26. man piedrāst, kā Tu to sauc… es runāju par Beni, kursš bija viens pats, pretstatā šai varzais, kas ir te :>

 27. Nevaru saprast, vai uno_viens ir trollis, vai vienkārši [piezīme par cilvēku, kurš slimo ar garīgo atpalicību].

 28. man ir stipras aizdomas ka Benis visā šajā piedalās, jo nu ilustrāciju stils ir dikti līdzīgs nemirst.lv

 29. Bisektrisei ir pupi, vēl prot skapi saskrūvēt, ēst uztaisīt un “pimpīšus datorā” sazīmēt – izdevusies sieviete!

 30. Man nojausma, ka vismaz vienam no cehs.lv pašam jābūt ap 50. nē?

 31. “uzraut kādu SIA” – kronis visam! Un vispār – komentētājiem kaut kas nav kārtībā ar attieksmi/uztveri. veselīguma ziņā.
  būtu man apkārt vairāk latviešu, es viņus pasūtītu nevis ar vardiem “ej dirst”, bet gan “ej uzrauj kādu SIA”

Komentēt