Varas kliķes patiesais plāns!

Suminot Cehs.lv apaļo 69. Delfi versiju, šo rakstu esam radījuši savā mākslīgā intelekta laboratorijā, tekstu stumjot kopā no iepriekšējos rakstos saņemtajiem komentāriem, tos slīpējot un lolojot, līdz iegūta vidējā interneta iedzīvotāja perfektā versija. Priekā!

Pasaules globālajai varai, kas ir spekulatīvā kapitāla turētāji (kapitāla, kas iet pāri robežām), svarīgi, lai to nekas nekavētu spekulēt – pirkt, pārpirkt un no tā uzvārīties! Lai tas notiktu, nepieciešamas vājas valstis, pakalpīgas valdības un etniski vai reliģiski sašķelta sabiedrība, kas nevar vienoties par pretestību globālā kapitāla sistēmai.

Kā to panāk? Tiek īstenota liberastu politika – vispirms kādas valsts pamattautu, piemēram, latviešus, piespiež uz ekonomisko trimdu – vietējos resursus, uzņēmumus, mežus un bankas pamazām pri(h)vatizē un izpārdod rietumu vai austrumu “investoriem”, lai vietējiem nekas nepiederētu. Tad ieved bēgļus, sākumā nedaudz, tad arvien vairāk, lai tikai šajā haosā varētu valdīt un piekopt savas perversijas. Tas ir tautu, reliģiju un rasu sajaukšanas plāns! Līdzīgi, tikai vardarbīgāk, darīja Staļins – deportējot veselas tautas, tagad tas tiek panākts ar rafinētākiem līdzekļiem.

Etniski, kulturāli un reliģiski sašķeltu pūli vieglāk valdīt – tie nekad ne par ko nespēs vienoties. Sāksies terorisms un rasu naids! Tāda ir globalizatoru jaunā sistēma: bezrobežu “atvērtā sabiedrība” – bez valstu un bez morālajām robežām!

Galvenais uzdevums ir vājināt:
1) dabisko ģimeni
2) nacionālu valsti
3) tradicionālo kristietību

Vietā politikāņu kosmopolītu liberasti piedāvā:
1)”brīvo seksu” (izvirtību), tai skaitā anomālo
2) kosmopolītismu un bēgļus
3) ateismu vai ezotērismu

Galvenais graut identitāti, graut robežas, graut struktūras, lai pēc tam manipulētu šajā vadāmajā haosā. Viens no paņēmieniem arī sarīdīt tautas daļas: aizbraucējus ar palicējiem, krievus ar latviešiem, sievietes ar vīriešiem (pie tā piestrādā dženderisms un feminisms), utt. Galvenais – panākt, ka tauta pārvēršas par pūli. Jo, kā gan citādi lai attaisno Latvijas varas kliķes nejēdzīgo politiku, kā rezultātā notika un notiek Latvijas iedzīvotāju milzu emigrācija?

Tas ir totāls fiasko, ja pēc 26 gadu neatkarības atgūšanas, Latvija ir cietusi cilvēkresursu zaudējumus vairāk nekā Staļina represiju laikā. Tā ir drāma, kas var pārvērsties traģēdijā. Jo Latvija izmirst, izzūd ciems pēc ciema, pilsēta pēc pilsētas. Viss. Latvija izbeidzas. Paliks Rīga un vēl varbūt dažas lielās pilsētas. Labākajā gadījumā.

Un tagad jau par šīm drūmajām perspektīvām runā, tagad jau to atzīst daudzi, bet vēl pavisam nesen tos, kas runāja par Latvijas biedējošām nākotnes izredzēm, dēvēja par kremliniem. Jājautā, kas to darīja? Neviens cits, kā vien varas kliķes troļļi un “šokolādes zēni”, kas kā dēles piesūkušās pie valsts naudas maka. Tipiska hibrīdkara propaganda.

“Skaldi un valdi” princips ir tas, pie kura turoties, nelietīgi politiķi vēl cer saglabāt varu. Un, ja Latvijas ļaudis ļausies šādai šķelšanai un pretnostatīšanai, tad nebūs brīnums, ja mēs – latvieši – tiešām drīz vien vairs nepastāvēsim. Tāpēc ir jāsaprot, ka mēs visi esam vienoti un tikai kopīgiem spēkiem varam gāzt varas kliķi. Pienācis laiks atvērt acis un sākt domāt plašāk.

Delfi-versiju-bilde

16 Replies to “Varas kliķes patiesais plāns!”

  1. Bravo! Ļoti precīzi. Tik vien kā sorosiešu finansētā Vienotibas kabatas lapele piemirsa pieminet savus saimniekus. Kauns un negods. Bet.visádi citādi, man pat sacelās.

  2. Ē, aizmirsāt lielāko izvirtību – vegānismu. Un visa ļaunuma sakni homeopātiju. Bēgļi ir totāls nieks pret baru atsaldēto, kas ar koka karotēm ēd auzu krējumu. Viņiem vajadzētu iedot beidzot normāli paēst.

  3. Tad, kad valstī pieņemas spēkā rasu naids, mutuļo nemieri, terorakti un stihiski, nesankcionēti Laura Reinika koncerti, tad PGV (Pasaules Globālā Vara) nosmeļ putukrējumu. Jebkurš var paņemt un salīdzināt kādas valsts IKP pirms, piem., pilsoņu kara un IKP tā gaitā vai pēc tā. Atklāšu šaušalīgu un rūpīgi slēptu noslēpumu – starpība ir tas navars, ko piesavinās PGV. Pirmkārt, pilsoņu kari, vai jebkādi kari vispār, visā cilvēces vēsturē ir tikai un vienīgi PGV iniciēti. Otrkārt, IKP nekrītas kara rezultātā, jo visi sazvērestību dzīvesziņas adepti lieliski zina, ka karš ir ļoti ienesīgs bizness. Tātad? Skaidra lieta – to nozog PGV.

  4. Hello, I am refugee from Syria and in the name of great Syrian people I congratulate CEHS on the occasion of attaining this historic hallmark.

  5. Ka tikai nav reāls karš, pārējo var pieciest. No sistēmas neizbēgt un mainīt to vairs nav iespējams, bet ja jāizvēlas mazāko no ļaunumiem tad kapitālisms ir pieņemamākais. Ne viens vien literāts un domātājs ir radījis utopiskas demokrātiskas idejas, kas tā arī paliks tikai idejas cilvēka pusdzīvnieciskās dabas dēļ.

  6. šķiet šajā rakstā ir aicinājums vardarbīgi gāzst valdību. Pareizais jautājums ir nevis: “Kur skatās valsts?”, bet gan: “kur skatās DP?” ;)

  7. kaut kāds murgs palīgskolas audzēkņiem, manā izpratnē, globālo spekulatīvo kapitālu tu pats vari izmantot un uzvārīties, bet stāstiņus par labajiem vietējiem kuri pārtiek no mīlestības ir lauku diskotēkas līmenī

  8. Kungs, tu domā ka mēs esam idiot. Mūs iznīcina komunisti- cionisti, bet ne “liberasti”. Tā ir Izraēla, kura ar krievijas rokām veic savus noziegumus pret latviešim un visiem pārējiem. Neviens amerikānis vai zviedrs mūs nav apzadzis, bet gan vietējie žīdi, ar godmani un karginu priekšgalā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Ja pārpublicēsi bez atsauces, tev sairs olas.