Valsts nodevēja atmaskošanas anatomija

Bruņuvestes ir smagas un traucēs zemessargam ātri nomirt skriet un ar sapiera lāpstiņu sadragāt jebkuras valsts armijnieka, kurš nelūgts spers savu Krievijas armijas kerzu pāri Latvijas robežai, stūrgalvīgo pauri. Militārām prasībām atbilstoši individuālie medkomplekti? Nelietderīga naudas izsaimniekošana laikmetā, kad uzvaras gājienu veic homeopātija, ko atbilstoši ievainojuma smagumam var kombinēt arī ar latvisko dzīvesziņu un dziednieciskām zintīm. Skaidrs, ka Ivars Čiekurs nav patriots, par kādu uzdodas, bet visīstākais valsts nodevējs, kura melīgie apgalvojumi par švako Zemessardzes ekipējumu ir tikpat liela fantastika kā Gagarina kauss Rīgas “Dinamo” plauktā. Kā mēs to  zinām? Tikai un vienīgi pateicoties spēcīgai analītiskajai žurnālistikai un vērīgiem valsts interešu sargsuņiem ceturtajā varā!

Bezgalīgā pateicībā Cehs.lv Mākslīgā intelekta laboratorijā* ģenerēts sarežģīts algoritms, kā notiek tautas ienaidnieku atmaskošana, lai to publikāciju veidošanā varētu izmantot arī citi mediji:

Aizsardzības ministrijas e-pasts:
17 messages from Janis Zarins
Subject: Jautajums publikacijai

“Vai Ivars Čiekurs nomelno Zemessardzi? Nomelno taču, vai ne? Tas pat kaķim skaidrs!”

4 messages from MTG
Subject: Zhurnalista jautajums

“Sveiki! Pamanījām, ka vēl neesat atbildējuši mūsu žurnālistam par Zemessardzes nomelnošanu. Tā nav laba prakse no ministrijas puses.”

R.Bergmaņa telefons:
3 text messages from Unknown number

“Sveiki, šeit žurnālists Zariņš, sūtīju Jums šodien vairākus e-pastus. Vēlējos atgādināt, ka Čiekurs aizvien nomelno Zemessardzi. Atvainojos par apgalvojuma izteiksmi, tas patiesībā bija jautājums. Nomelno taču, vai ne?”

J.Zariņa telefons:
1 text message from R.Bergmanis

“Jā, jā, nomelno, nomelno. Atšujies tagad, lūdzu.”

MTG e-pasts:
1 message from Janis Zarins
Subject: Ir!

“Ir AM koments!”

Tikmēr Ivara Čiekura e-pastā jautājumi otras puses viedokļa noskaidrošanai:


* Ceha Mākslīgā intelekta laboratorija algoritmu ilustrēšanas piemēros izmanto nejauši ģenerētus personu, uzņēmumu un zīmolu vārdus, kuru sakritība ar reālu personu, uzņēmumu un zīmolu vārdiem ir pilnīga nejaušība.

 

 

5 Replies to “Valsts nodevēja atmaskošanas anatomija”

 1. Nevar izslēgt arī tādu variantu, ka tiem lēmumu pieņēmējiem ir vienkārši cilvēciski bail. Tieva zarna, ko gan neatklāj.
  Tai skaitā bail uzņemties atbildību, veicot savus tiešos amata pienākumus.
  Pārlieku spilgtas emocijas, tostarp bailes ikviens tiecas sublimēt sociālā vai asociālā aktivitātē. Lēmumu pieņēmēji ar ievērojamu sociālo pieredzi, sagaidāmi to sublimē sociālā aktivitātē.
  Dejas noteikumi ir izsenis zināmi. Kā te viens komentētējs jau norādīja – “full retard” režīms. Piemēram, var uzdejot virsnieku ballē.
  https://www.youtube.com/watch?v=gcGNhHJlDLY

  Sabiedrības intereses?! Nē, neesmu tādas pamanījis.

 2. Uz zemessardzi lielākoties iet tie, kuri neiztur veselības pārbaudes NBS aktīvajam dienestam, pats esmu dienējis un gājis cauri, atbirst tikai fiziski mazspējīgi un cilvēki ar galvas traumām, tāpēc nav brīnums par to, kas tur notiek. Visvairāk besī, ka viņi baigos večus un dembeļus mētā, un mācības viņiem vienreiz mēnesī, pastaigā pa mežmalu, izroc bedri ar sapiereni, padirs tajā un uztaisi selfiju apmēram.

 3. Dirsaskoks, nav redzēts, ka zemīši profiņus sauktu par ņuņņām, bet profiņi, kam kaut kas kņud vienā vietā, gan ir redzami izvelkam teleskopu, lai pamērītos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *