Vai whimsicalagnesīga ir whimsicaliluminātīga?

Esmu liels antiglobālistu.lv, nebruks.lv un  Latvijas Kristīgā radio raidījuma “Aktuālā diskusija” fans. Šo blogu un radio raidījuma apgaismotie autori ir iemācījuši man redzēt! Un lūk:

Kā redzams attēlā, no centrālā punkta izriet 3 zari, katram – 5 punkti. Trešajam zaram, trešais punkts ir izcelts divas reizes, it kā norādot uz kaut ko… Cipars 3 Iluminātiem apzīmē dižciltību, trīsstūra okulto formu, Ēģiptes dievu triādi (Ozīriss, Izīda un Hors), un trīsvienības sātanisko pretmetu – Sātans, Ieva un Kains:

Cipars 5 (Grieķu valodā – penta) sargā Iluminātus no nāves, kā arī, tas ir ļoti svarīgs okultismā, jo tas ir piecu Jēzus brūču un pentagrammas simbols. Trīs un piecinieki norāda uz 555! Ņemsim talkā numeroloģijas pamatus:

555 = 5 + 5 +5 = 15 = 1 + 5 = 6

3 un 6? Jūsu jau nojaušat, ka Agnesīgās logo ir iekodēts Zvēra skaitlis 666!

Apskatīsimies uz Agnesīgās plānotāju 2014. gadam…

Nepamanījāt?

Mums ir skaitļi 3, 5 un 6

3 + 6 = 9

5 + 6 = 11

9-11 !!! 

Es domāju, ka Jūs tagad saprotat Agnesīgās īsto dabu.

Izmantotie resursi: http://www.whale.to/b/v_s.html un http://helpfreetheearth.com/news565_numbers.html

11 Replies to “Vai whimsicalagnesīga ir whimsicaliluminātīga?”

  1. Vēl ieteiktu pievērst uzmanību pēdējā bildē skaitļiem.
    Acīmredzami fonā bieži apzīmēti tilpumi 05 un 07, uz kuriem VIENMĒR ir vērsta kāda no lidmašīnām. Tātad, ar domu, ka mēs virzamies uz tilpumiem. Ir arī 03 bet uz to neviena lidmašīna nav notēmēta, līdz ar to, mums interesē tikai lielie tilpumi. Fakts, ka nav iekļauts 1 (1 litrs), nozimē ka runa iet par Hektoru, kam nav pieejams 1l tilpums.

    Apakšējā labajā stūrī 04 apzīmē slaveno kulta grupu Kantoris 04.

    Secinājums: viņa grib lai mēs Klausāmies Kantori 04 un dzeram Hektoru. Latviskas vērtības

  2. Atver acis, neļauj sevi muļķot. Numeroloģijas un citas alternatīvās zinātnes ir vismaz soļus desmit priekšā visiem pārējiem, nav brīnums ka žīdi, militāristi un Zilupes domes tās izmanto savā labā. Ieteiktu iedziļināties arī Kalvja komentārā, kas sniedz papildus ieskatu jau tā lieliskajā rakstā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *