Vadošais interneta eksperts iepazīstas ar Cehu

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

Šis raksts, protams, būtu nepilnīgs, ja mēs nepublicētu arī Rinalda atsūtīto reklāmrakstu un mūsu izlaboto raksta versiju.

Šeit būs oriģināls: SPIED UN LASI
Bet šeit uzlabotā rakstaa versija: SPIED UN LASI!

35 Replies to “Vadošais interneta eksperts iepazīstas ar Cehu”

 1. Citēšu koku, lai izvairītos no autortiesību kleima: “Mana mīļāka rubrika! :)”
  Bet tā kā man ir ļoti slikti attīstīta fantāzija un ir sarežģīti vizualizēt personāžus, pirms iegrimšanas sarakstē ar bulciņu vienā rokā un kafiju otrā, es ļoti vēlējos atrast sejas aiz šīs sarakstes.
  Doktors Eksperts Treneris ir atrodams mājaslapas sākumlapas trešajā slaiderlapā. Izrādās, ka viņš ir arī nodaļas vadītājs. Ļoti aizņemts cilvēks, tik daudz amatu…

 2. ..krītoša kļavas lapa, spēcīgas brāzmas tverta, laidās trīsuļojošā dejā, savus zeltainos sānus saulē vēl pēdīgo reizi vizinādama… Steidza tā uz dubļaino ietvi, kur, garās nakts no piektdienas uz pirmdienu gurdināts, gulēja nu jau slavenais Dr. Sergejs…
  +++

 3. Man ir vairāki būtiski secinājumi.
  Pirmkārt, doktora grāds nekādi neglābj no publiska pazemojuma. Tieši otrādi, tas to paspilgtina.
  Otrkārt, Doktors Sergejs nodarbojas, piedodiet, ar netalantīgu huiņu un saņem ko pelnījis, turklāt publiska pazemojuma formā.
  Treškārt, 70 eiro par reklāmrakstu cehā ir relatīvi lēti. Ja vien esi mierā, ka saņemsi publisku pazemojumu.

  Pielikumā Doktora Sergeja jaunās mājas.
  http://s3.grouponcdn.com/images/site_images/2123/7685/IMAGE-SF-Armory_grid_6.jpg

 4. Inspektors Klarksons bija tik zemu noliecis galvu pār nupat izsisto vaļsirdīgās atzīšanās protokolu, ka dūmu mutulī nebija īsti saskatāma viņa sejas grimase, tomēr tajā bija nojaušams kaut kas drūmi biedējošs un vienlaikus smīnīgs. Stacijas dispečers nebija tomēr izturējis inspektora Klarksona nopratināšanu, kaut gan pirms tam diezgan ilgi turējās un tēloja nevainīgu jēriņu, kad no viņa vaļsirdīgo atzīšanos centās dabūt tas salaga no 3.nodaļas. Tu nevari būt opers, ja nemāki runāt ar cilvēkie, pie sevis noteica Klarksons, un piecēlās no krēsla, lai aizietu nomazgāt asinis no rokām. Klarksons bija gandarīts – šī nakts nav pagājusi velti. Beidzot viņš zina, cikos un kur satiksies tie nolādētie vilcieni.
  Vispār jau Klarksona emociju gamma bija plašāka par vienkāršu gandarījumu. Viņam vēderā kaut kas kņudēja, jo viņš bija nonācis uz pēdām starptautiskam hakeru – teroristu grupējumam, kas izmantoja īpaši viltīgu plānu, lai izvairītos no Temīdas modrās acs. Par to Klarksonam reāli spīdēja kapteiņa pagoni jau šogad. Vai varbūt pat majoru iedos. Vajag tikai neizlaist šo lietu no kontroles, un sarunāt ģežurkā to mašīnu, kurai nav problēmas nobraukt 40 km līdz satikšanās vietai – lai Klarksons pats varētu abus vilcienus aizturēt.
  Jā, plāns viņiem tiešām viltīgs, Klarksons domāja. Kurš gan būtu gaidījis, ka viņi izmantos skolas grāmatas saviem slepenajiem sakariem. Un vēl tik nevainīgi nomaskēt – ‘stacija A’ un ‘stacija B’!
  Bet nu, nav svarīgi. Dispečers visu izstāstīja. No rīta varbūt var palaist dispečeru mājās. Lai gan nē, ja nu viņš ir melojis?! Nē, lai tik pasēž. Kad Klarksons būs aizturējis tos vilcienus un atmaskojis hakerus – teroristus, tad redzēs, ko ar dispečeru darīt.
  Nomazgājis rokas, Klarksons atgriezās pie protokola. Tātad, lidosta Rīga; dzelzeļa mezgls. No ‘stacijas A’ vilciens pienāks 9:00, bet no ‘stacijas B’ pienāks 9:30. Tad arī būs slepenā tikšanās. Droši vien piedalīsies arī kāds, kas atlidos ar lidmašīnu. Vajadzētu padežūrēt lidostā pirms tam. Jāpaprasa šefam operatīvā nauda; lidostā dārgs bārs. Inspektors Klarksons izstaipījās un aizdedzināja vēl vienu cigareti. Vēl jau ir drusciņ laiks.

 5. Hahaha, tīrs zelts, esmu patīkami pārsteigts, ka Latvijā ir atrodami tādi loļiki. Gud džob teksta redakcijā, to sākotnējo sūdu izturēju tikai ar domu, ka būs otra versija.

 6. Hmm, kā lai es šo vēstuli padaru zolidāku? Ahā! Iespraudīsim pa vidu šo mārketinga terminu, lai tie luņķi no Ceha gūglē, kas tas kopīvraiters par zvēru ir.

 7. es esmu ahujā par to, ka cilvēkiem, kas ir Augstas Raudzes Komunikācijas Speciālisti (vai vismaz uzskata sevi par tādiem), vispār var ienākt prātā izveidot Veiksmīgu Sadarbību ar cehs.lv

  un nedaudz esmu ahujā arī par to, ka neviens pirms manis vēl nav iekomentējis šādu domu

 8. Nekādi nespēju saprast, kāpēc rubrika “Cik patīkami ir domāt, ka esmu pārāks par citiem, kuri protams ir dauņi, un cik forši ir par viņiem ierēkt.” ir populārāka par “Nevar būt, ka mana vīrīšķiba ir izdomāta, jo tas, ka tumšā šķērsielā viens pret diviem es uzreiz pāreju uz cigarešu prasītāju dzimto valodu, neskaitās un vispār, komentāros es visus varu piekaut, lai gan mana vīrīšķība nav definēta, tā nav apšaubāma!”?

  P.S. Labs reklāmraksts. 34000 unikālie lietotāji iečeko Dr. Kāviņutursauc un viņa mājaslapu.

 9. Sāpošā delnas locīta un sasistie pirksti novērsa uzmanību, tomēr inspektors Klarksons bija tā ieurbies skolas grāmatas lappusē, ka pilnīgi nekas nevarēja viņu šajā brīdī atraut.

  „Zināms, ka no stacijas A plkst. 20:00 ir izbraucis vilciens ar ātrumu 70 km/h, bet no stacijas B plkst 20:00 vilciens izbraucis ar 75 km/h. Līdz satikšanās vietai no stacijas A ir 350 km, bet no stacijas B ir 290 km. Abi vilcieni 30 min. apstāsies katrs divās stacijās, veicot bremzēšanu un paātrinājumu 10 km garā distancē. Vilcieni brauc viens otram pretī pa dzelzceļa trasi ar 35 grādu loku. Noteikt, cikos un kādā attālumā no stacijas A un stacijas B šie vilcieni satiksies.”

  Tvaju maķ, padomāja Klarksons, nu kāpēc tas nelaimīgais dispečers meloja?! Lidostā Rīga nekāda dzelzceļa mezgla nav. Viņš mani par āzi uzskata, vai?!
  Klarksonu sāka pārņemt sajūtas, kādas viņš bija izjutis tikai toreiz, kad ar migalkām ietesās korķī krustojumā. Tāda dusma, ka varētu visus nopiļīt! Jau ceturto dienu viņš mēģina saprast, cikos satiksies vilcieni, kas vienā laikā izbraukuši no dažādām stacijām. Un sūdu, neko nevar saprast!
  Stacijas dispečeri nācās atbrīvot. Stulbais prokurors, likums, redz, neļauj ilgāk par trim diennaktīm pagrabā turēt. Bet kā tad lai strādā, to viņš nav padomājis?!
  Klarksons centās nomierināties. Kā šefs saka, galvenais – dziļi elpot. Klarksons piecēlās un paskatījās uz sīko uti, kas stāvēja pie durvīm, tā arī neuzdrošinājies paspert soli tuvāk.
  Teicamnieks, saki? Visos priekšmetos?! Parasts matemātikas uzdevums?!
  Klarksons vēl nekad nebija juties tik stulbi. Šitas sīkais ute apgalvo, ka zina, kad tie vilcieni satiksies, un to varot izrēķināt. Izrēķināt. Bļedj, izrēķināt. Tvaju maķ! Tipa, tā kā ar kalkulatoru. Un vēl varot arī grāmatas beigās pareizās atbildes paskatīties.
  Inspektors Klarksons uzmeta drūmu skatienu puikam, pagriezās un piegāja pie loga. Pelēcīgās ielas bija pārklājis dzeltenu lapu ornaments. Sētnieks vēl nebija sācis strādāt. It kā vakars, it kā vēl nē. Laika ritējums bija nojucis, emocijas izplēnējušas. Kaut ko šajā pilsētā Klarksons tomēr vēl nebija līdz galam sapratis.

 10. Divi lieli bimbuļi ar I <3 M ir viens neuzkrītošs links? Domāju un domāju, bet nespēju izprast Cehs.lv cenu politiku.
  Ar cieņu
  Meistars U
  Sertificēts riebējs (beisikalī urīnriebšana un lakoniskas paskvilas uz adresāta auto kapota)
  Surdotulks (saldūdens zivju valoda – sālsūdens zivju valoda, turp un atpakaļ)
  Bioloģisko purva akaču ražošanas-instalēšanas uzņēmuma CEO
  Strenču sākumskolas 3. klases goda absolvents
  Magelāna mākoņa ordeņa kavaliera kandidāts

 11. man grūti noticēt ka ir lohi, kas maksā naudu par dr.sergeja pakalpojumiem. izštudējot šamējo mājas lapu radās iespaids, ka tas ir biznesa plāns, ko kāda mācību priekšmeta ieskaitīšanai nācies sameistarot dažiem “turības” 2.kursa studentiem vai tml., es gandrīz nebrīnos ka tādi pajoli varēja iedomāties kaut ko ievietot cehā. No rediģētā raksta gan biju gaidījis ko vairāk, kādu negaidītu stāsta pavērsienu

 12. Bļin, bet ja nu točna tā sanāca, ka Dr.Sergejs patiesībā zamaksāja par imarketings izreklamēšanu un lai saglabātu seju, cehs visu nodekorēja kā trollingu epastā. Vai tiešām cehs ir pārdodamas dvēseles. A kur žurnālistikas ētika? Kur fucking gods un jobana cieņa?
  Pidari, jūs man dvēselē ne tikai iespļāvāt, bet arī iedirsāt piena un plūmju vērtu dibengala iznākumu.
  Beigās vēl izrādīsies ka arī Bangas kungs ir cehs.lv zicpriekšsēdētājs kas maskējas par apdrukas firmu.

 13. Es pieļauju, ka Seroža ir pat diezgan sakarīgs savā nozarē. Bet kāpēc tad tā nevedās ar reklāmas izvietošanu? Konservatīvisms? Vai varbūt arī šī bija reklāma. Cehs ir viltīgs. Serijs arīdzan (laikam).

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *