Trolejbusa mīlestība – atlaides ziepēm un striķim

Būtu kauns šobrīd nerunāt par Valentīndienu, ja tā tepat aiz stūra ir pabāzusi savu banālo ģirkli. Nē – nav par agru. Vismaz “Drogas” uzskata, ka nav.

Vispirms man garām pabrauca 3. trolejbuss. Centrāltirgus – Sarkandaugava. Busiņa pakaļgals bija noklāts ar tekstu par mīlestību un “Vanish” veļas pulvera attēlu. Pēc mirkļa uz Purvciemu aizbrauca arī 26. Sākotnēji uztvēru nedaudz personīgi, ka “Drogas” cer uz Valentīndienu man iesmērēt veļaspulveri, bet tad sapratu, ka šeit runa nav par mani…

Trolejbuss konceptuāli šķiet skaista doma, kas atvieglo drūmo un neciešamo ikdienu. Trolejbuss vienmēr ir atvērts un reizēm pagaidīs, ja kaut kur no muguras tam nedaudz aizkavējies skrien pakaļ. Tas dod pajumti, kad citiem smidzina, un pastāsta, kurā pieturā atrodies, kad esi piedzēries.

Tomēr, gluži kā anonīmie komentāri internetā vai holokausts, arī trolejbusa koncepts pēc ieviešanas praksē sevi ir pievīlis. Lai ar kādu nanoūdeni tu mazgātu ārpusi, iekšā neatgriezeniski būs aizķērusies iepriekšējo lietotāju atstātais urīna un vēmekļu smārds. Kamēr daļa ar aizturētu elpu domā, kā tikt ārā, citi ir izsituši ķebli zem kājām, neatgriezeniski padodoties trolejbusa salkanajām zemūdens straumēm.

Arī doma, ka trolejbuss ir atvērts visiem, beigās nemaz tik laba nešķiet. Un, ja tu nokavē nedaudz par daudz, tad viss, ko vari darīt, ir noskatīties, kā viņš aizbrauc, atstājot tevi lietū.

“Drogu” plakāts bija kā aizmirstas patiesības sitiens. Trolejbuss ir mīlestība.

Srana, mūkoša un smirdīga mīlestība

37 Replies to “Trolejbusa mīlestība – atlaides ziepēm un striķim”

 1. Nav 2015. gada 5. februāris at 9.50
  Kāpēc bildē ir autobuss
  Sencis 2015. gada 5. februāris at 9.59
  tapec ka autors lohs ira

  Gandrīz pa logu izkritu :D

 2. @tesmenis Kas Tu putru no rīta neesi izēdis pirms raksti komentārus? Ja nepadomāsi pirms jautāsi, tad pataisīsi sevi par nesmieklīgu prātvēderu tikai! Izlasi ko citi ļautiņi raksta pirms atkārtojies kā iestrēgusi plate!

 3. Bet ja tu tagad nenopirksi droogaaz vaniš veļas pulveri, tad sanāk ka tu nemīli valentīndienu. Bet ja tu nemīli valentīndienu, tad, visticamāk, tev nav ko mīlēt vispābā. Nē, tev ir ko mīlēt. Un tu mīli, bet tavas mīlas objekts labākajā gadījumā nezin par tavu eksistenci. Sliktākājā – viņa/-š katru dienu paiet tev garām rīstoties un knapi savaldot vemšanas refleksu. Interesanti, kā tas ir – mīlēt kādu, kuram tu šķiet pretīgs. Bet nevis kā māte mīl savu tīni. Bet tā pa īstam. Man klasē bija reiz meitene, kuru es mīlēju. Viņa nekad nepievērsa man uzmanību, bet tad, reiz viņa man paprasīja 20 latus jaunām kurpēm. Man likās ka tas ir jaunas skaistas mīlestības sākums. iedevu. Nākamajā dienā, viņa gāja man garām ar savām draudzenēm un pateica “Nomazgā krānu, loh”. bet es zināju, ka tā ir priekšspēle un gan jau es kādreiz pieķeršu viņu Slepenā Eksperimenta toletē bezfilmā un parādīšu, cik ļoti stipri es viņu mīlu.
  Jā. Labāk, nopērc to jobano vaniš.

 4. Neaptēstie, ar sevi pārņemtie, neizglītotie cilvēki! Rakstot glupus komentārus par autobusu, Jūs tiešām parādījāt savu “intelektu”. Nejau bildītei te ir galvenā doma, bet gan rakstam un tai tur ir ilustratīva nozīme, lai Jums, kas nemāk lasīt un uztvert domu, nebūtu tik garlaicīgi un būtu uz ko paskatīties. Bez tam, manuprāt, ar bildi bija pateiktas vairāk tobrīdējās rakstītāja emocijas ar tumšo dienakts laiku, laternām un sabiedrisko transportu, kā tādu. Autobuss/trolejbuss – kāda starpība, viss viens un nozīti tas nemaina. Ja tik ļoti traucē tas buss, tad ņem, skrīnšoto, paintā piezīmē antēnas, laimīgs sēdi un skaties – būs Tev trolejbuss!
  Jebal!

 5. Smaka ir visos trolejbusos! Arī citos transportlīdzekļos. Lai gan ejot ar kājām uz galvas līst lietus, trolejbusā var patverties vienmēr. Un pat aizbraukt, kur vajag! Bet reizēm smaka ir tik neizturama, ka žēl ka trolejbusus nekopj ar Drogās nopērkajamiem līdzekļiem. Vanish būtu jauks risinājums.

 6. @pff jēga rakstam ir, ja fakti patiesi. Drogas tiešām NAV uz neviena trolejbusa. Tā kā fakti sagrozīti, tad var uzskatīt, ka raksta autors šī vārstojuma brīdī ir bijis emocionāli nestabils.. Iespējams Ušakovam ir nepatika pret drogas un vinš pasūtījis šo raksteli

 7. A man patīk tranvajs. Bet vecais, tas kas made in czechoslovakia. Riktīgi seksīgs aparāts. Vienreiz redzēju kā viņš ar savu dzelzs pinpi izmīlēja mazu sarkanu toyotu, kas ar puspievērtām acīm bija liegi aizsapņojusies uz sliedēm siltā pavasara saulītē. Vot tā ir īsta romantika!

 8. “Pēc mirkļa uz Purvciemu aizbrauca arī 26. ”

  Pirmkārt, 26. ir autobuss. Otrkārt, 26. autobuss kursē no Katlakalna uz Abrenes ielu. Augsti godājamā CEHS.LV adminsitrācija, pieņemiet taču kaut kādus mērus savas redakcijas nevīžīgajiem darboņiem, jo ir neciešami lasīt tik nemākulīgi informatīvus rakstus!

  Ar cieņu,
  Kurvītis no mājas lapas http://www.192.168.0.1.lv

 9. Jums ir iespēja spīdēt, jums tā patīk problēmu risināšana – risiniet Dzanuškānu. Nākamie 5 raksti tikai par viņu un Nilu. Apsolu šoreiz nesmieties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *