Transvestīti ir sasodīti seksisti. Atklāta vēstule Mozaīkai.

Dārgie Mozaīka pārstāvji,

Noteikti esat ievērojuši, ka Cehs.lv vienmēr ir bijis par draudzību, solidaritāti, un cieņu pret visu orientāciju pārstāvjiem, lai arī mūsu kopienā neviena geja nav (kaut gan taisnības pēc jāatzīst, ka daži dižportāla Cehs.lv autori aktīvi nodarbojas ar velo braukšanu, tāpēc augstākminētais varētu arī nebūt patiesība).

Tomēr, kā jau aktīvi sabiedriskās domas paudēji, vēlējāmies vērst jūsu uzmanību uz problēmu, kura mums pēdējā laikā nedod mieru: transvestīti. Vēlamies Jums lūgt izņemt šo sabiedrības grupu no savu pārstāvamo personu loka, tālāk uzskaitīto iemeslu dēļ.

Pirmkārt, šī sabiedrības daļa, kuri tik ļoti vēlas būt sievietes, patiesībā ir pret visu, kam sievietes jebkad ir ticējušas. Viņi uzskata, ka būt sievietei nozīmē pārspīlēt ar kosmētiku, nagu garumu, papēžu augstumu un pupu lielumu. Viņi sev melo jau pašā saknē, jo nevēlas būt sievietes. Viņi vēlas būt krievenes.

Otrkārt, sievietes ir ieguldījušas tik daudz darba un asaru, cenšoties emancipēties un panākt, lai būtu kas vairāk par orālo stacijas tualetē, un jāatzīst, ka ceļš vēl ejams diezgan tāls, bet mēs nespēsim progresēt, kamēr daļai dāmu uzacis būs uzstādītas augstāk par dzīves mērķiem.

Treškārt, kamēr tik daudz sievietes pasaulē cīnās, lai tiktu pieņemtas tādas, kādas viņas ir – mazliet apvēlušās, neskūtām kājām, bez kosmētikas (bišķi fuj, jā) – transseksuālas sievietes sper piecus soļus atpakaļ un sludina, ka tīkliņzeķubikses vēl joprojām ir stilīgas.

Ceturtkārt, jā, kas viņām vispār tā par apsēstību ar tīkliņzeķubiksēm? Tas nav normāli.

Piektkārt, cilvēks var būt piedzimis „nepareizajā dzimumā”, viņā var atmosties iekšēja dīva un var rasties nepārvarama vēlme piemērīt māsas apakšveļu, bet, klau, sievietes neizcīnīja tiesības valkāt bikses, lai kāds uz tām sabērtu gliterus.

Un, galvenokārt, LGB ar T izklausās mazliet gejiski.

Ar cieņu,
Cehs.lv

19 Replies to “Transvestīti ir sasodīti seksisti. Atklāta vēstule Mozaīkai.”

 1. “…sievietes ir ieguldījušas tik daudz darba un asaru…”

  Sāc ieguldīt jau tagad! Asaru depozīts. Sāc bimbāt jau pusotra gada vecumā un līdz otrajai klasītei būsi izdīkusi skrejriteni, smartfonu, kakājošu bārbiju un kaķīti. Piedāvājam arī augsta riska asaru noguldījumu fondu māsiņas vai brālīša izkaukšanai.

  Transseksuāļiem būtu jāzina, ka mikrorajonos tīkliņzeķubikses un augstpapēžu kurpes vairs nav stilīgi. Mikrorajonu tautastērps ir treņiki un iešļūcenes, bet pārmērīgas kosmētikas vietā var mierīgi iztikt ar alkoholizācijas patinu un saulē ilgstoši aizmirstu un uztūkušu seju.

 2. Šaurs skatījums uz problēmu, jo nav pausts viedoklis par otra veida transpersonu (bija dāma, bet tad iegādājās pautus) vietu un lomu ļoti cienījamā un augsti godātā LGB un T organizācijā.

 3. LGB propaganda saka, ka katrs desmitais esot gejs. Ceha kolektīvā ir padsmit autoru. Vienam ir jābūt LGB biedram.

  Par T piekrītu – ja puikam patīk ka viņu ņem pakaļā un patīk sūkāt un ģērbties pat meiteni, nu tad lai nogriež pimpi (pautus var atstāt prikolam) un uztaisa pupus. Paliek par sievieti. Un otrādi – neglītas resnas lezbietes patiesībā ir redneki. ne tik viegli koriģējams kā pirmais variants, bet nu jaa. Kārtībai jābūt.

  Ja ļauties kārdinājumam, tad jau jāliek arī A klāt priekš Jaroslava kāviņtursauca. LGBTA. Un ta nāks tie, kas piš dzīvniekus – Z, mirušos – N un .. tālāk man fantāzija nevelk. LGBTAZN

 4. Es kā iesūnojusi sēne varu pateikt tā – kamēr nebāžās man viņi virsū ar savu ideoloģiju, tikām lai perās savā nodabā.
  Visa tā organizāciju un kopistisko gājienu padarīšana krīt uz nerviem.

 5. Ziņa no Heteroseksuālo izvarotāju, sievu sitēju un mazo meitenīši mīlētāju apvienības:

  “Lūdzu, mūs nejaukt ar visādiem praiderastiem, jo esam absolūti pareizi orientēti, nevis kaut kādi tur slimiķi. Turklāt procentuāli mēs esam daudz vairāk par visādiem peģikiem, un tāpēc neesam nekāda stulba minoritāte, bet mažoritāte un normāla sabiedrības sastāvdaļa.”

 6. Jau mūžība pagājusi, kopš skatījos ‘Piekto elementu’, bet vēl aizvien nesaprotu, ko nozīmē vārds ‘dīva’. Tas ir tipa sieviešu dzimuma ‘maestro’, ja? Vai var kāds, ibio rio, cilvēku valodā izskaidrot kastastāds ‘dīva’, bļ?! Ko man ar to darīt?

 7. Aprēcos. Tiešām riebjas plānās zeķubikses.
  Bet, ja nopietni, liekas, ka transvestīti un transseksuāļi te drusku ir sajukuši. Nav zvanīts, ka transvestīts vēlas būt sieviete, jo lielākā daļa, cik zināms, nealkst pārkārtot izmaiņas orgānus. Vēlas izskatīties, kā sieviete, būtu precīzāk.
  Vispār – humors ir pirmais solis uz kaut kā pieņemšanu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *