12 Replies to “#TeIrDarbs”

  1. Cehs ir labākais portāls Latvijā! Es pat teiktu pasaule! Nu vienīgi pasaulē ir tas facebook.com, tas arī ir diezgan foršs portāls, man patīk. Nu vismaz labāks par draugiem jau ir, tur vispār tikai laikam mazi bērni sēž. Tas Palkavnieks vispār kaut kāds mazo bērnu pavedinātājs ir, noteikti raksta visiem pēc kārtas. Cehs ir labāks!

    Vienīgi šis ieraksts čaļi varēja būt labāks. Jūs tak varat spridzināt, tā kā tie raksti par epastiem, veči tas bija labais. Gardi varēju nosmieties. Man patīk ik pa brīdim tā labi pasmieties, jo man dzīve ir diezgan skumja. Mans svars ir 140kg. 140kg!!! Jūs to varat iedomāties??? Cilvēki mani vai nu ignorē vai vienmēr izsmej. Nekad neesmu bijis ar sievieti, mani atlaida no darba un tagad es dzīvoju no mātes naudas. Vakaros dažreiz, lai justos labi, sēžu uz savas rokas tik ilgi kamēr tā paliek nejūtīga un tad es sevi, aizverot acis, glaudu, iedomājoties, ka tā ir kāda skaista sieviete. Pēdējā laikā jau tas vairs pat nestrādā. Jūs čaļi esat mana vienīgā cerība uz smaidu šajā pasaulē. Ceru, ka nākamreiz mazliet pacentīsities vairāk!!!

    Es mīlu cehu,
    jo dzīvē vēl neesmu iepazinis seksu!

  2. Divējādas izjūtas: no vienas puses darbā būtu jāstrādā, no otras – ko gan es varu teikt, ja nedēļas laikā izlasīju VISUS ceha rakstus. Rižu matu man nav un par midžetu statīvu nepiehaltūrēju, pagaidām vismaz.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *