Stulbākais latviešu koks – ieva.

Ja kāds vēl nesaprata no virsraksta – ieva ir reāli stulbs koks. Domājot par skaistiem un cēliem latviešu kokiem, normāls cilvēks vispirms iedomāsies par Ozolu, Liepu, Vītolu, iespējams – pat Apsi, bet nekad stulbo ievu. Pavasaros ieva ir pirmais koks, kurš sāk ziedēt. Visi normālie koki vēl tikko sāk mosties no ziemas miega, bet ieva domā, ka var pirmā sākt laist visu nāsīs savu pretīgo smaku. Ieva, tu smirdi! Man no tevis paliek slikti!

Attēlā: Lētā, smirdīgā padauza ieva smejas par normāliem latviešu kokiem.

Kad ievas zars nokrīt zemē, tas nevar kā normāls koks nokalst un sapūt – ievas zars turpinās dzīvot un iegrābsies zemē kā nēģeris bezdarbnieka pabalstā. Ievai ir mazi un pretīgi zari, kas duras sejā un traucē pārvietoties. Kas tas vispār par koku, kurā nevar normāli uzkāpt? Ieva – tu esi jobans krūms, saprati?! KRŪMS!

Ieva ir tik stulbs koks, ka tā vārdu jau gadiem izmanto vecāki, kuri nespēj ciest savus bērnus. Vecāki, kuri necieš savas meitas, un reizēm – ļoti, ļoti necieš savus dēlus. Ieva – reāli stulbs vārds.

Attēlā: Mani sauc Ieva, es ziedu un dziedu.

Pēc balss uzreiz skaidrs, ka dzied ieva.

14 Replies to “Stulbākais latviešu koks – ieva.”

 1. Ievas vislabāk zied tieši pie atkritumu tvertnēm. Miskastes mašīnas braucot sastampā no koka nokritušās ogas un tad tās ar atkritumu šķidrumiem skalojas kopā zaļā putrā.

  Bet varbūt tā vienkārši ir bērnības trauma.

  1
  1
 2. dziedošā ieva var pretendēt uz nacionālās ikonas statusu – baltiski gaišiem matiem, nopietnu latvisku seju + tā mazliet drebelīgā balss – saved to mājās pie daugavas krastiem – un tu jau dzirdi, kā latvieši slauka acis un šņukst!
  Ievai pieminekli varbūt uzreiz arī iebalzamēt (dzīves laikā)

 3. Ieva sūkā (ar to es domāju Pādus avium, nevis Ievu( ievai pat stulbs latīniskais nosaukums Pādus avium, takā paduse, aviācijas paduse,bļac)), jā. Īpaši, kad viņa veido necaurejumus mūžamežus mūsu skaistajos mežos izspiežot, piemēram, cēlo baltalksni! Es jau sen atsakos ņemt zāģi un zāģēt mežu, kur ieperinājusies ieva.. bet varbūt tā ir vienkārši bērnības trauma – (skatīt augstāk)

  1. izskatas tev ir problemas kur bazt,tavs tulkojums ir galigi garam megini velreiz.visus parazitus vajag cirst lai koks butu skaists!pavero sev apkart cilvekus un tu sapratisi,kas ir krumi un,kas ir koki!!!nem cirvi un sac stradat nevis kasi pakalu!

   1
   1
 4. Kautkas līdzīgs Ievai ir Osis, kas arī pārāk veiksmīgs nav gadījies, Osis ir atmarozasks un flegma, vis vēlāk uzplaukst lapas, un lai to kompensētu viņam rudenī vis ātrāk nokrīt lapas.

 5. bļe ja neko nezini pa koku ieva tad piever savas žaunas tu stūlbais pajoli bļe kā tev gribētos smadzenes izšķaidī un izlaust visus tavus pirkstus sūkātāj pimpi bļe.

 6. Bļe, kropli, huļi naježaješ uz manu krūmu, es botāniku studēju 7 gadus jopta, kamēr tu ģebil te blogoji, salauzīšu pirkstus tev nahuj, tu neizglītotais pimpi.

 7. no kuras izdzimtenju cilts jus essat celushies?ieva vienmer ir bijusi un bus vasaras sakama vetnese.kam ar skolotaju problemas tas noteikti ir vasardarbnieks ha-ha.idiniem ja nau,ko vainot vaino koku.attistieties ir problema!

  1
  1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *