Šovinistiskais žurnāls “Viesturs”

Neilgi pēc sieviešu solidaritātes gājieniem visās pasaules valstīs, kurās sievietes netiek apspiestas, pašmāju sieviešu tiesību cīnītājas un feministes nāca klajā ar paziņojumu, ka izdos feministisku žurnālu “Samanta”. Žurnāls mācīšot sievietei “Būt pozitīvai pret savu ķermeni nozīmē pieņemt savu un citu ķermeņus, pieņemt mēnešreizes, spalviņas, pumpas, celulītu, novecošanu, nevis nemitīgi mēģināt savu ķermeni uzlabot, tievējot, veicot vaksāciju, ienīstot, taisot plastiskās operācijas un kaunoties.” Respektīvi – daudz rīt, nekopt sevi un vainot vīriešus.

Ironiski, ka žurnāla izdošanā piedalīsies tikai sievietes. Vēl ironiskāk – žurnāla izdošanu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, Rīgas dome. Bet ko nu par to…

CEHS.lv redakcija nolēma izdot paši savu žurnālu – šovinistisko žurnālu “Viesturs”. Atšķirībā no “Samantas”, “Viestura” tapšanā piedalās arī pretējā dzimuma pārstāves, jo mēs tomēr esam par dzimumu vienlīdzību. Žurnālā runāsim par dažādām vīriešiem aktuālām tēmām. Nelielam ieskatam pirmā numura vāks.

Nākamajos “Viesturs” numuros lasiet šādas te CEHS.lv kolektīva sagatavotās tēmas:

– 5 veidi kā sist sievu.
– Dirsa – vai otra peža?
– Virs cik kg skaitās feministe? Centrālajā atvērumā atbild LDz lokomotīvju svaru mehāniķis Igors.
– Pidaru tiesības un kā tās izpostīs tavu vīrišķo būtību.
– Armijā neskaitās, un citi iemesli, kāpēc neesi pidars.
– Ja sit, tad mīl. Ja nemīl – tad arī. Bijušā psihoterapeita Viestura padomi veiksmīgai laulībai.
– Pārak ātri beidz? Viesturs iesaka: Ej iepazīties uz Cāli ar nesen dzemdējušām pamestām šņagām! Sajūta būs kā milža kabatā!
– Smegmas gleznas un citi veidi, kā paust, ka vīrieša ķermenis ir skaists.
– Gribu dubļu būdā, bet riebjas smaka! Viesturs iesaka: 3 ātrās klizmas veidi.
– Piparmētru klizma jeb šokolādes mojito!
– “Man ir alerģija!” vai “Sadzēla odi”: Labākie meli, lai noslēptu herpes.
– Elkonis – mērķis nevis rokas daļa.
– Kā nesastiept plaukstas locītavu dročījot – fizioterapeita padomi.
Viesturs pēta: Kā iefiltrēties “kūtī” jeb Feministu forumā.
Viestura padomi: Komplimenti, kas palīdzēs uzvērt uz desas viņas vecmāmiņu.
– Vai oriģināls ir labāks par kopiju? Sūds jautājums, atbild sievasmātespisējs Ivars.
Viesturs dod: Iepazīšanās sludinājumi
Viesturs ceļo: Misija “Nekontrolētā demogrāfija”: Latgales pudiņu žļanckāšana.
Viesturs palīdz mātē saskatīt sievieti.
– Līdz aknām: Pežas postīšanas pozas.
– Tītarlūpa, prieka ļurba vai grēka rieva – vīrieši izvēlas labākos pežas jaunvārdus.
– Mana roka iestrēga draudzenes vagīnā – konsultē fistinga speciālists.
Viesturs Gatavo: Kā iešmaukt sievas ikrīta smūtijā šmeku?
Viesturs ceļo: Feinākie glory holes jeb prieka coķi pašmāju bordeļos.
Viestura viktorīna: Vai tu zini, kas ir figgings?
Eko Viesturs: Kā pagatavot dibenspraudni no parasta burkāna.
Viesturs vēsturē: bordeļi Kurzemes hercogistē.
Sociālais Viesturs: Kur Rīgā var iedot aiz vaiga par 50 centiem.
– “Mazā Viesturēna PPP” (Padomi pirmajam pišukam).
– Skarbs stāsts par to kā sieva lika vīrietim tīrīt māju. Jānis: viņa mani sazāļoja un iedeva slotu. Psihologa komentārs, kā pārvarēt posttraumatisko sindromu.
Viesturs gatavo: Piecas zāļu receptes kas iemidzinās tavu sirdsdāmu un ļaus izpostīt viņai āni.
Viesturs studē: Pūntangs vai mafins? Aziātes vai melnās? Viesturs viesojas RSU kojās.
– Reinis vai tomēr Reinholds? Moderni vārdi mazajam sūdam, kas sabojāja tev dzīvi.

Ļoti ceram uz Valsts Kultūrkapitāla fonda un Rīgas domes atbalstu žurnāla izdošanā.

63 Replies to “Šovinistiskais žurnāls “Viesturs””

 1. Ja Valsts Kultūrkapitāla fonds un Rīgas dome atbalstīs, tad gan jau būs cilvēcīga cena..lai arī, piemēram, Olģerts no Grobiņas varētu atļauties smelties Alfa tēviņu gudrībās.

 2. Šoreiz kaut kā stulbi. Feministes, cik noprotu, koncentrē uzmanību uz to, kā justies labi tādām, kādas viņas ir. Vīriešiem tas, protams, nesagādā problēmas (iesaku rakstu: muguras spalvas – franču bizē vai nost? 10 veidi, kā pagatavot kāju sēni). Jūsu piedāvātā tēma ir kā pret sievieti izturēties seksuāli vardarbīgi – nav smieklīgi.

  3
  9
 3. Atradu lapu feisbukā ar nosaukumu, “seksims”. Pašmāju feministes cīnās ar Optikas Metropole un dažādu autoservisu reklāmas plakātiem, kuros redzamas sievietes, diskriminējošos rakursos, darot sievietes cieņu pazemojošas darbības. Jā, jā es zinu – arī es vārdus sieviete un cieņa nelietoju vienā teikumā, tādēļ iespējams mans komentārs kādu samulsinās, taču gribēju vērt uzmanību uz faktu, ka resnās,spalvainās mēģina savaņģot Roķenes sestdienas rītu brīvdrāzes!!! Viesturs ir tieši tas, kas mums nepieciešams!

 4. Mjā, laikam man šoreiz nebūs.
  Es saprotu un varu veselīgi uztvert satīru un jociņus par “resnajām feministēm- vīriešu nīdējām” un “sieviete, ej vāri zupu & aizver muti”, bet šeit diezgan alarming daudzums ir jociņos par agresiju un atklātu seksuālu vardabību. Not cool Cehs.

  2
  10
 5. Būtu smieklīgi, ja diemžēl nebūtu tā, ka daudzi (un ne tikai vīrieši) patiešām kaut ko tādu negribētu lasīt kā reālu pamācošu žurnālu. Atveriet jebkru bdsm lapu kādā šaubīgā porno saitā un absolūti visu šeit rakstīto jūs tur reāli atradīsiet. Un ne kā joku.

 6. Viss ok, tik par dziļu tai seksā.
  Varēja būt arī:
  * 5 veidi kā sodīt nepaklausīgu sievu
  * alimentus maksā tikai lohi
  * sieviete pie stūres – apzināta slepkavība vai nejaušība?
  utt…

 7. Kāpēc neiesmiet par vardarbību pret sievietēm, ja saskaņā ar Pasaules Veselības organizācijas datiem 70% gadījumu sieviešu slepkavībā vainojami viņu partneri vīrieši.

  1. Martas centrā vidēji 300-400 sievietes katru gadu saņem atbalstu vardarbības ģimenē gadījumos. Šī gada pirmajā pusgadā vairāk kā 150 sievietes saņēmušas palīdzību.
  2. Sabiedriskās domas aptauja liecina, ka 15,8% aptaujas respondentu atzīst, ka vardarbība pret sievieti ģimenē ir attaisnojama.

  3. Joprojām sabiedrībā valda uzskats, ka vardarbība ģimenē ir šīs ģimenes iekšējā lieta, kurā neviens no malas nedrīkst iejaukties – 46,5 % respondentu sabiedriskās domas aptaujā norāda, ka neiejauksies vardarbības ģimenē gadījumos. Ļoti bieži vardarbības ģimenē netiek atpazīta.

  http://www.unwomen.org/en/what-we-do/ending-violence-against-women/facts-and-figures

  2
  2
 8. Kopš kura laika saraksts ar stereotipiem ir humors? Ja autors nogrieztu savu krānu un ar tā asinīm (jo nevar atrast pildspalvo savā pakaļā) šito būtu uzrakstījis – būtu skumji smieklīgi. Tagad klasiski “bullie” joki. Iesit briļainam zēnam pa acīm, nosauc par Četraci un kopā ar draugiem smejās Hahahaaa. Smieklīgi, malacis!!!

 9. Sievietes spīdzināšanas prakse, izslēdzot Ugunsgrēku laikā, kad Fēliks un pārēji sāk kaut ko pļūtīt.. No naida un asarām, pārmetumiem un vaimanām – līdz atvērtam aliņam un saldam miedziņam! :(

 10. To: Linda. Nelaime tāda, ka feministes to domā nopietni. Te ir ierēkts par jebkādiem slimiem pārspīlējumiem un galējībām ;)

  To: Agresīvā Ekofeministe. Ja joks būtu par pirkstu iebāšanu rozetē – kā Tu domā Jokotājs aicinātu uz to vai smietos, cik tas ir nepareizi un stulbi? Ja cilvēki par kādu tēmu joko, tas nozīmē – viņi tādas lietas redz un neignorē, ir spējīgi par to spriest un neklusēt. Lasi ar lielākiem burtiem, domā lielākas domas! ;)

  to: Uldis. Kādam tad ir jābūt “melnajam” jokam?

  Lai jauka diena!

 11. Internetā ir šāda tipa ekvalenti sievietēm, kā dievietei facebook, kur gandrīz katrā bildē ir tupi komentāri, kur ņirgājās par vīriešiem un bārsta sieviešu neloģisko retoriku kuru drīkst publiskot.
  Šeit ir fiziska vardarbība, bet neesmu dzirdējis ka vīriešiem būtu psiholoģiska vardarbība uz sievietēm, kuru savukārt nebaidās presēt sieviešu avotos uz vīriešiem.

 12. Nesaprotu ko te daži sacepušies komentāros. Nosmējos tāpat kā parasti. Varbūt pie vainas tas, ka vēl neesmu māmiņa? Kaut kā izspiežot pirmo bērniņu parasti pazūd arī liela daļa humora izjūtas :)

  2
  1
 13. Visiem nekad neizpatiksi! Tāda nu mūsu sabiedrībā ir un ar to neko nevar darīt. Kāds to uztvers par joku cits par mācību kā rīkoties – joks nav vainigs, pie kāda eksemplāra tukšuma galvā.
  Šitām ir jānāk klajā!
  Obligāti jābūt rubrikai kur iesaistīta sūdu bīdītāji tēma.!

 14. Agresīvā_Ekofeministe, tas viss ir skumji, jā. Bet jāpadomā par otru pusi, ka daudz ikdienā savaldīgu, nosvērtu cilvēku ir ķērušies pie ieklapēšanas un kādi ir cēloņi? Konstanta prāta drāšana, morālais terors, krāpšana, kombinācijā ar loģikas neievērošanu un uz kakla sēdēšanu tik tiešām var tā izvālēt pa vīlēm pauri, ka aizkrīt un iedo pa tāsi. Saku no sajūtām, jo man pašam ir bijis tā, ka roka trīc jau, kā var but tāds stulbums un ļaunprātīga rīcība. Par laimi, sanāk dziļāk paelpot un to ķerties tā debīlisma ārstēšanai ar dialogu.

 15. To: vienalga kāds vārds
  ai, da labi, kur tad mums ir tās briesmīgās feministes, kuras nevienam nepatīk un visu tik ļoti pārspīlē. Man ir kolēģe, kura par šo tēmu vaimanāja – man jau tās radikālās… Tad es viņai uzprasīju – vai tu kādu radikālo feministi pazīsti. Nē…
  Kad delfos parādīsies virsraksts: VĪRIETI SAKOŽ NESKŪTA PADUSE, tad arī sāksim celt trauksmi.

 16. This offends me as a vegan transgender hipster Native-American-Indo-Chinese hybrid alien agnostic-atheist German engineer who vapes fairtrade organic decaffeinated compressed and hydrated extra-protein soy breast milk on the regular and does Hindi Kama Sutra naked crossfit yoga 5 times per week. I’m also a nonbinary trigender genderqueer male feminist and identify myself as a pastafarian pansexual genderfluid Apache helicopter dog of mega multi alpha beta gamma delta omega combo god of hyper death who’s in a polygamous polyamorous relationship to the chihuahua which helped me cross the border of Mexico because it hates Donald Trump. My dog also walks me to the park and doggy styles me, if you find that weird you’re an ignorant arrogant homophobic gender-assuming globaphobic bloodthirsty gun-loving cisgender pansexual bestial sexist racist incestuous white-previlege misogynistic biased objectified raped privileged Nazi slave owner terrorist lesbian.

  1
  1
 17. Viesturs joko – pirms jājiena ar resnu bābu, nolieniet līdz viņas kājstarpei, pārvelciet viņas vēdera kroku pāri galvai un jestrā, jodelētājam raksturīgā izloksnē vairākas reizes iekliedzieties – kukū!

  Extrēmais Viesturs – mirkli pirms ejakulācijas paķeriet šķiltavas, aizdedziniet partneres kūsas un tad, kā tāds profesionāls ugunsdzēsējs, visu lepni nodzēsiet.

 18. Vēl dažas tēmas:
  – Ja ānusu sauc sieviešu dzimtē par pakaļu vai dirsu, tad neskaitās pidars. Pieredzē dalās recidīvisti Surovijs un Pacans.
  – Uģis Viesturs Kuģis: Īsti vīrieši neraud. Viņi daudz dzer un liek raudāt sievietēm.
  – Viesturam raksta: Mans dēls iznāca no skapja un atzinās, ka ir baletdejotājs, vai tiešām es viņu par maz situ?
  – Viesturs lobotomē: Saukt rudzīti sieviešu dzimtē par pipeli ir diskriminācija un pirmais solis uz psiholoģisku kastrāciju.
  – Kad aiz bārdās, tetovējumiem un krosfita tulznām slēpjas zupas vārītājs, jeb kā atpazīt mīksto.
  – Viestura dzīves drāmas: Konfidenciāls stāsts par bijušo pacientu Otomāru Feldmani, kurš 8 gadu vecumā vispirms negribīgi piešuva notrūkušu pogu, bet pēc tam jau draiski kaplēja bietes, kā rezultātā neatgriezeniski pazaudēja genderu.
  – Viesturs izglīto: Vīrieša rudzītis ir feministu detektors. Tās nav problēmas ar erekciju – mīksts un ļengans rudzītis signalizē par draudošajām briesmām.

 19. Jā, nu joki tādi reāli skarbi un sadistiski vietām, bet no otras puses… tik tiešām tās sieviešu lapeles tik pilnas ar gudrībām. Viss internets stāsta un rāda, kādas viņai dāvanas jāsaņem, cik milzīgi rožu pušķi, kā vīrietim jāizskatās, jāpelna, cik krutā tačkā jābrauc… nu, c’mon. Un tad viņas ir feministes, vīrieši ir cūkas… manuprāt, viena daļa sieviešu pašas sabojā vīriešus. Un ikdienā vispār tas notiek ar abām pusēm. Katrs no mums pazīst kādu sievieti vai vīrieti, kuru izmainījis un/vai sabojājis kāds pretējā dzimuma pārstāvis. Tikai, jā, kaut skatāmies tikai uz sievietēm, kas, manuprāt, nav pareizi. Viena otra babene ir tāda, ka man pašai gribas krāmēt pa tāfeli, jo rada problēmas ne no kā.. Nu, kāpēc?! Kāpēc čakarēt otram smadzenes..? Atgriežoties pie raksta… nu, jā, skarbi. Jo tiešām tendējas uz vardarbību un tā… bet, ja to uztver kā ļoti melnu joku, ir smieklīgi. Nu, tāda liela parodija par Cosmo. 😃 Mans favorīts bija “Viņa mani sazāļoja un iedeva slotu”. 😂 Ļoti naiss un pat bez vardarbības. 👍🏻

 20. Skolnieciņam bija kasesbiedrs Viesturs (nākotnē viņš būs kapos). Viņš ir ap 185cm garš, bet viņa draudzene ir 163cm gara… Viņš laikam pret viņu tā izturas… Ha, ha, ha…

 21. Fu, jūs nu gan esat slimi. Tā jau jums ir debilizācija un degradācija. Tik daudz jaunas lietas un vispār pretīgas kā var izdomāt? Jums ir jāpārdomā dzīve, ko tajā esat sasnieguši un redzējuši.

 22. Nosmējos gan. Šis un tas ļoti asprātīgs, bet cits atkal ļoti primitīvs. Liekas, ka rakstījuši 2 dažādi cilvēki. :)
  BET!!! BET!!! Izlasiet Viestura grāmatas. Tiešām, pirms likt Viestura vārdu, izlasiet viņa grāmatas. Nav daudz tādu cilvēku, kas liktu tautai domāt. Izlasiet, un tad uz pilnu klapi rakstiet, ja vēl grbēseies. :)

 23. Bet kāpēc ne? Cienījamās sievtiesību aizstāves – un jums liekas, ka pret vīrieti netiek izvērsta katru dienu psiholōģiskā vardarbība no sievietes puses? Visu dienu ..ist smadzenes… Bet vīrieši ir adaptējušies un nevaid, tik ierēc. A jums žurnālu uķi-puķi vajag.

 24. iksss:
  “Būtu smieklīgi, ja diemžēl nebūtu tā, ka daudzi (un ne tikai vīrieši) patiešām kaut ko tādu negribētu lasīt kā reālu pamācošu žurnālu. Atveriet jebkru bdsm lapu kādā šaubīgā porno saitā un absolūti visu šeit rakstīto jūs tur reāli atradīsiet. Un ne kā joku.”

  A mēs normāli. Mēs pa apšaubāmām porno lapām nevazājamies. Mums pietiek ar kulturālām porno lapām. :D

 25. Raksts super, bet mani izbrīna kāda cita lieta. Kāpēc delfu komentētāji atšļūc arī uz šejieni? No malas tas ir tikpat skumji kā skatīties, kā cilvēki no First Dacha iemaldās KKC un komentē interjeru, bet viņu viedoklis tur interesē nevienam.

 26. Bija sajūta, ka ceham rakstāmkāts tāds mīksts palicis pēdējā laika, bet nu ar Viesturu un to morga atvasi Stasi jūtams, ka stingrums kātā sāk atgriezties!
  Kāpēc Latgale nav feministes? Jo Viesturs tur ir rutīna.

 27. Ja godīgi … apzinoties, cik šķērma sajūta ir sievietēm ko tik atklātu lasīt … gribētos, lai cehs.lv uzraksta, kā viņaprāt izskatītos ultraatklāta Samantas versija … bez aizplīvurojumiem.

 28. Nu beidziet! Tie taču vīriešu joki, nu tādi, par kuriem viņiem pa īstam patīk ierēkt. Es nedomāju, ka mans vīrs pa īstam gribētu pabūt manā māsā, ielaist ķekaru man ausī, kamēr guļu, uzsist man zilumu 8.martā, vai piešmekot pa kluso manu rīta smūtiju…bet šie joki viņam liktos rēcīgi veču kompānijā.
  Es nopirkš savējam šo žurnālu. Kur var nopirkt????

  2
  1
 29. BET!!! BET!!! Izlasiet Viestura grāmatas. Tiešām, pirms likt Viestura vārdu, izlasiet viņa grāmatas. Nav daudz tādu cilvēku, kas liktu tautai domāt.
  ———
  96 vai 69 tomēr?

  Bet par grāmatām – paldies, laba ideja. Es jau žurnālu nevaru sagaidīt, bet ja vēl ir grāmatas… nu vismaz tuvākos pāris mēnešus mani vīkendi ir absolūti glābti no garlaicības un gramstīšanās gar mazo princi

 30. Ekselents purkšķis zilzeķu un feministu virzienā. Super, Cehs. Un ne jau tādēļ, ka man ļoti patiktu, bet gan tādēļ, ka femīnām nepatīk, un tas jau šeit uzplaiksnīja.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *