Sazīmē kropli: Zemnieks

-Eu, Vaidelot, tev jārousto Zemnieks – man vienu dienu paziņoja Cements.

-Jā, protams – es atbildēju un pavadīju nākamās divas dienas, cenšoties saprast, kurš no Ceha 35 autoriem tas ir (mazzināms fakts, bet uz katru autoru Cehā raksta divi līdz trīs sociālo zinātņu fakultātes praktikanti).

Ja esat kā Zemnieka ģimene – piemirsuši par viņa eksistenci – atgādināšu, ka tas ir džeks, kas Cehā slavu iemantojis ar saviem Dzerbudisma psalmiem. Raksti parasti ir tik īsi Zemnieka uzstādītā principa dēļ – neviens raksts nedrīkst pārsniegt viņa pimpja garumu. Ja esat viens no tiem 3 cilvēkiem, kas jebkad lasījuši Zemnieka rakstus, zināsiet, ka viņš ir tas Ceha dalībnieks, kuru var raksturot vienā vārdā – “nepiš”. Tas principā pasaka par viņu visu. Nevienu nepiš tas, ko viņš raksta, nevienam nepiš viņa eksistence un pat viņa sieva viņu nepiš.

Vispār, tagad, kad tā sāku rakstīt, atcerējos, ka mēs ar Zemnieku pirmo reizi iepazināmies pirmajā Cehstivālā. Pēc tam mēs atkal iepazināmies otrajā. Un atkal iepazināmies trešajā. Grūti jau pārmest cilvēkam, es arī droši vien neatcerētos visus, kas ik pa laikam pienāk pārbaudīt manu pulsu, kamēr pārdzērusi jēgu guļu Fonokluba pievārtē.

Ja Cehstivālā vēlēsieties sazīmēt Zemnieku, necentieties. Ir 99% liela iespējamība, ka viņš jau nedēļu gulēs Gaiļezerā, gaidot aknu transplantu.

Starp citu, nevaru ne noliegt, ne apstiprināt, ka pusi šeit rakstītā, esmu dzirdējusi no viņa mammas.

9 Replies to “Sazīmē kropli: Zemnieks”

 1. Bļāviens, atkal esmu uzrakstījis nenormāli augstprātīgu, narcisisku un no solaris nozagtu nesmieklīgu joku. Shame on me!
  [raudot aizskrien, pēkšņi apstājas]

  Padomā par to!

  [ieraudas vēl skaļāk un pazūd aiz stūra]

  Beigas.

 2. Neviens taču Tev nesolīja, ka kļūšana par Meistara U sekotāju un pazemīgu mācekli būs viegla kā alus strēbšana un sunīšu drāšana. Ceļš uz saprāta gaismu ir grūts un ne visiem tas ir pa spēkam. Dažreiz rāpošana pa apgaismības ceļu noved pie smaga psihoemocionālu regresa.
  Varbūt nemokies un atsakies no tā?

  Padomā par to.

 3. U – “Tavi aizkustinošie centieni pēc lasītāju atzinības” Citāts no tevis. Izklausās, ka savu sāpi mēģini piesiet kādam citam. Ķipa ja pirmais norādi, ka kāds nopirdies, tad aizdomas nekrīt uz tevi pašu. Varbūt man vienkārši nepārāk patīk, kā tu raksti. Nezinu.
  Vienkārši liekas, ka ja būtu jārunā ar . (punktu) tad varētu pat pievērst uzmanību.
  Turpretī, tu sāc sarunu ar “Mans mazais draudziņ” (ķipa nostādi sevi augstāk? Parādi, ka zini labāk?) un jau tajā brīdī vairs negribas dzirdēt neko.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *