Sazīmē kropli: Vaidelote

Ar pašiem pirkstu galiņiem no aizmugures viegli pieskaros viņas mazajam, jutekliskajam plecam. Caur plāno blūzīti var skaidri sajust saulē sakarsušu meitenes ādu. Pirksti pārslīd no krekliņa uz atsegto miesas daļu kakla virzienā, mazliet ciešāk pieskaroties, piespiežoties. Skatiens krīt pāri plecam, dziļajā un vienlaikus nevainīgajā krekliņa izgriezumā. Krūtis it kā noslēptas, bet tomēr skaidri apjaušamas. Daudz redzamās daļas, zināms slēpums baltā krūšturītī un tad tālāk pa virsu krekliņš. No augšas un aizmugures vienmēr ir īpatnēji intīms skatupunkts.

Ar otru, labo roku aptveru ap vidukli, plauksta iebraucas kreklā. Mazais pirkstiņš piespiežas svārku augšmalai. Kreisā roka tausta kaklu un mazliet piespiež. Paceļ zodu uz augšu. Ar visu savu augumu paliecos uz priekšu. Viņa piespiežas pie sienas. Labo roku ieslidinu aiz svārku malas. Ar kreiso paceļu mazliet sāņus krāšņās matu cirtas. Ar zobiem liegi saķeru skaustu. Notrīs. Ar ceļgalu paplešu kājas.

Augstāk aprakstītais ir vidējais mediānais domugrauds kas materializējas jebkura pubertāti sasnieguša vīrieša prātā, kad tas pirmo reizi satiek Vaideloti. Tas notiek automātiski. Tīri reflektori, bez augstāku maņu iesaistīšanās. Tieši tas ir ļāvis Vaidelotei noturēties Cehā, kas ir pārsvarā vīriešu kolektīvs. Runā ka rakstu saskaņošana ar papilddirektoru bieži vien notiek viņa kabinetā aiz slēgtām durvīm, kamēr šefredaktoram un kreatīvajam asistentam esot pastāvīga rezervācija viesnīcā Viktorija, kuras izmantošana aizdomīgi sakrīt ar jaunu Vaidelotes rakstu gaisā launčinga datumiem.

Lai vai kā būtu, ja vēlies atpazīt Vaideloti Cehstivālā, un esi apveltīts ar primārajām vīrišķajām dzimumpazīmēm (par ģienderismu!), tad lūkojies pēc meitenes skatiens uz kuru izraisa tev septiņpadsmitgadnieka erekciju. Paredzams, ka viņa būs daļēji apģērbta.

Ja esi meitene, tad ievelc dziļi elpu un paņem vēl šotiņus. Asaras nožūs pašas.

8 Replies to “Sazīmē kropli: Vaidelote”

  1. Ja Vaidelote nemāk vau vau, tad minētais domugrauds tomēr nematerializējas jebkura pubertitāti sasnieguša vīrieša prātā. Solaris gadījumā zīlēšana ar margrietiņu izskatās sekojoši: nestāv… nestāv… nestāv…

    P.S. Gandrīz jau iesāku rakstīt “Manu mazo draudziņ”, bet tad laicīgi atcerējos, cik histēriski Cehs.lv viedokļu līderis, neskaitāmu joku izgudrotājs un sunīšu pasaules Čikatilo canis solaris (.) reaģē uz vārdu pāri “draudziņš” un “mazs”.

  2. Ehh, es jau cereju, ka Vaidelote patiesiba ir muzham sasvidis 50-gadigs Rigas Satiksmes shoferis, kurs no darba brivaja laika izmanto sho alter ego, lai pavestu mazus puisiishus…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *