Sazīmē kropli: Stienis

-Davai, atdod visu pusdienu naudu, ņuņņa!

Es kliedzu uz Stieni, kura galvu biju iespiedis starp savu tēraudcieto bicepsu un nedaudz iesvīdušo padusi. Tieši tāda bija mūsu pirmā tikšanās reize. Nē, tas nenotika pamatskolas-vidusskolas laikā. Tas notika kādu pusgadu atpakaļ (pēc pirmās tikšanās reizes mēdzu viņu saukt par Stieni-Hujieni, ha ha ha).

Jau uzmetot skatienu Stienim, bija skaidrs, ka viņš ir viens no TIEM. Stieņa sejā bija ierakstīts, ka viņš ir viens no tiem cilvēkiem, kurš par katru cenu vēlas citēt Koelju. Kā suns, kurš gaida saimnieku pārnākam mājās, viņš tirinās un gaida mazāko izdevību lai izspļautu kādu citātu.

-Mani sauc Stienis un Alķīmiķis ir mana mīļākā grāmata!
-Aha. Atpisies.

Mana lielākā kļūda (“bija pievienoties CEHAM! Ha ha ha”) bija apstiprināt draudzības uzaicinājumu no Stieņa Facebookā. Tagad katru dienu savā timeline redzu labākos Koelju citātus un Stieņa dienas horoskopus.

Kā rakstīts Stieņa bio: “Kāpēc tieši Stienis, tu vaicāsi? Tāpēc, ka Stienis ir stingrs.” Tā viņam patīk par sevi domāt, jā. Patiesībā kā savu alter ego viņš izvēlējās Stieni, jo viņa mīļākais fetišs ir soundings (Dieva dēļ, ja tu nezini, kas šis ir par fetišu – NEMEKLĒ to internetā! NEKAD!). Viņš nekur neiet bez savas mazās, melnās kastītes.

Kā atpazīt Stieni Cehstivālā? Meklē publikā vīrieti, kurš izskatās novecojis kā heroīna adikts un viņa acīs nolasāms nepārprotams izmisums. Bingo! Tas ir Stienis.

Stieniiic

5 Replies to “Sazīmē kropli: Stienis”

  1. Ja Koelju būtu Stieņa mīļākais autors, tad viņš nekad neizvēlētos sev tik prozaisku iesauku. Tad jau drīzāk “Ziemeļvidzemes Popokatepetls”, “Atlantīdas dzīļu zvaigzne” vai “Mēnessērdzīgais piekūns”. Stienis? Kas tas tāds? Soundinga finālā stadija?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *