Sazīmē kropli: Sencis

Jūs noteikti esat sastapuši cilvēkus, kuri dod roku izstrādātā un pārdomātā veidā – gana stingri, lai nezinoša cilvēka priekšā nomaskētu homoseksuālās novirzes, bet gana mīksti, lai neatstātu neaptēsta malkascirtēja iespaidu. Sencis ir viens no šiem cilvēkiem – ar trenētu rokasspiedienu un lišķīgām manierēm.

Sencis arī ļoti rūpējas par savu ārējo izskatu – viņš savā vizuālajā tēlā cenšas atrast perfekto balanci starp trendīgu ekohipsteri un nopietnu biznesmeni, bet rezultātā drīzāk atgādina Agnesi Kleinu.

Lai arī Sencis mēdz mēģināt izrādīt iekšēju dziļumu, aktīvi iepinot Dieviete.lv atrastos pseidofilosofiskos citātus ikdienišķās sarunās, viņš īstenībā ir ļoti sekls. Viņa vienīgā patiesā dzīves interese ir sociālie tīkli, par kuriem viņš arī nemitīgi vārās katru tikšanās reizi. “Es uztaisīju tādu un tādu tvitera kontu un divu dienu laikā ieguvu 238 sekotājus”, “mana jaunākā projekta ierakstam Feisbukā jau ir 13 šēri”, “šo rakstu nevajadzētu palaist tagad, jo pētījumi liecina, ka pusdienlaikā izplatīta informācija vidēji tiek laikota par 3,56% mazāk, nekā informācija, kas tiek izplatīta pēcpusdienā” un tā tālāk. Lielisks sarunu biedrs, vai ne?

Ja gribat Cehstivāla laikā iepazīties ar Senci, tas nebūs grūti – meklējiet cilvēku, kurš par soctīkliem runā tikpat kaislīgi kā Mednis, bet tomēr nav Sprīdīša garumā.

3 Replies to “Sazīmē kropli: Sencis”

  1. Tipisks neomarksisma upuris. Šīs sērgas dēļ vēl neskaitāmi jauniešu leģioni nekad neizaugs par tradicionāliem sievu sitējiem un Ģinamkas faniem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *