Sazīmē kropli: Ripzāģis

Ceha biedri uzticēja man rakstīt par Ripzāģi viena iemesla pēc – viņš nezina, kur es dzīvoju (un es dzīvoju dziļos laukos). Ripzāģis ir īpašs cilvēks. Viņa hobijs ir apmeklēt ātrās ēdināšanas iestādes un meklēt acu kontaktu ar tiem, kur patreiz mēģina iekosties lielā burgerī. Pāris reizes viņam izdevās izraisīt aizrīšanos, par ko Ripzāģis mēdz plātīties katru Ceha kopdzeršanas reizi. Katru. Heimliha paņēmiens Ripzāģa izpildījumā tiek kvalificēts kā dzimumtieksmes apmierināšana pretdabiskā veidā. Var šķist paradoksāli, taču Ripzāģis ir aktīvs feminists. Viņš aizstāv sieviešu tiesības uz abortu. Galvenokārt tāpēc, ka viņam patīk doma par bērnu nogalināšanu.

Ripzāģis ir apveltīts ar izcilām oratora dotībām. Daži apgalvo, ka viņš spēj žonglēt trīs pipeles aiz vaiga un vienlaicīgi deklamēt geju-incesta jokus. Nu nezinu. Nekad neesmu dzirdējis geju jokus nākam no viņa mutes. Jāatzīst, ka Ripzāģim tomēr piemīt spēja katru sarunu ievirzīt perversiju apspriešanā. Viņa sniegums iesaistoties dialogā atgādina bomzi beķerejā – ieguldījums tuvu nullei, bet nelāga smaka pa visu ēku. Retie Ceha biedri, kas smejas par viņa jokiem, ir tie, kuri Ripzāģim ir atļāvuši uzzināt par savu adresi un nevēlas nepatikšanas sev un saviem tuviniekiem. Es nezinu, kā viņš gadījies Cehā, bet zinu, ka nevienam nepietiek dūšas palūgt Ripzāģi aiziet.

Vizuāli Ripzāģis atgādina haizivi ar dauna sindromu. Baumo, ka Ripzāģis esot mēģinājis dabūt darbu Holivudā, respektīvi, iemēģināt spēkus seriālā “The Walking Dead” zombija lomā. Diemžēl, producenti izvēlējās glītākus aktierus, par ko mums nākas tikai nopūsties un cerēt, ka Ripzāģis tomēr kādreiz dosies aiz okeāna uz ilgāku laiku.

panda

5 Replies to “Sazīmē kropli: Ripzāģis”

  1. Liels paldies par jauko rakstu sēriju “inborn hilbilly”. Tas ir, mēs pisamies tikai savu četru brāļu/māsu lokā un mums dzimst tikai ģēniji/un mazāk ģēniji (puse no viņiem uzstājas JRT!). Baldones bērnu namā šovasar būs krāšņa vasara.

  2. dzilji laukos var dziivot arii tad ja nav ne traktora ne dzjipa ne zirga ne arii kaa punkta gadiijumaa – daudz sunju. pietiek ar sniega laapstu,labi sataisiitu piebraucamo celju un parastu auto vai riteni

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *