Sazīmē kropli: Benvenuto

Ar Benvenuto iepazinos aptuveni pirms 15 gadiem – tai dīvainajā laikā, kad internets masveidā ienāca mūsu dzīvēs. Tolaik daudzi jaunieši uzskatīja par pienākumu mainīties ar video materiāliem, kas apliecina cilvēku morālā kropluma ekstrēmus, piemēram, vēmekļus ēdošās aziātes, 2g1c utml. Šis trends atbalsojās arī jauno cilvēku sociālajās dzīvēs – visi pazina kādu “reāli prikolīgo džeku”, par kura piedzīvojumiem mīlēja stāstīt saviem draugiem. Pēc šāda principa mūs allaž sapazīstināt gribēja mūsu kopīgais draugs Treneris. Tai vakarā, kad pirmo reizi satikāmies, mēs jau tik daudz viens par otru bijām dzirdējuši, ka klusi cilājām alus kausus, jo īsti nebija par ko runāt. Tovakar gan bija neliels atgadījums, kad Treneris nolēma paskatīties uz blakus pisuārā čurājošā Beņa “krāniņu”. Tas beidzās ar internetā izplatītiem draudiem un nunčaku bildi. Jebkurā gadījumā, šī tikšanās bija viens no cēloņseku ķēdes posmiem, kas noveda arī līdz Cehs.lv dibināšanai.

Benvenuto vizuālais tēls:

Ja Benvenuto vairāk uzturētos saules gaismā, pasportotu un aizietu uz frizētavu, kas neatrodas 119.sērijas namā, viņš izskatītos pēc turīga itāļa, taču padsmit stundu ilgā rakņāšanās pa interneta tumšākajiem nostūriem atspoguļojas viņa eksterjerā – Benis ir vājš miesās, bāls un prasts kā pakešu logi. Ņemot vērā Beņa paranoju un bailes, ka viņu varētu uz ielas atpazīt, apģērbu viņam pērk kāds no ģimenes locekļiem, piedevām – tirgū.

Benvenuto personība:

Benis ir daudzslāņains kretīns ar izteiktu nepatiku pret cilvēkiem, īpaši veciem, nabadzīgiem un mazākumtautībām (čigāni, latgaļi un krievi, bet no krieviem viņam ir nedaudz bail). Ikdienā Benis ir kluss cietējs, piemēram, ja pensionārs var viņam iespļaut sejā, tad vienīgā reakcija būs aizvainojuma piesātināts atriebības komiks pēc dienas vai divām. Pavisam cits stāsts ir, kad Benis lieto alkoholu! Dzērumā Benim bravūras ir tik, cik tiem gēnu strupceļiem, kas šobrīd skrūvē savam bembim lielāku izpūtēju (vai vidējam hokeja fanam). Esmu pieredzējis Beni čukstam pensionāriem ausīs, ka viņš tos izsekos līdz mājām, esmu dzirdējis viņu izkliedzam dzimumorgānu nosaukumus sabiedriskās vietās…

Ja gribat sazīmēt Cehstivālā Benvenuto, visdrošākais ceļš ir meklēt vīrieti, kurš izskatās, ka viņu būtu ģērbusi īpašo vajadzību aprūpes darbiniece, jo es nezinu, kura no Beņa šizofrēniskajām personībām apmeklēs Cehstivālu – ņuņņa vai kretīns.

12 Replies to “Sazīmē kropli: Benvenuto”

  1. Nespēju iedomāties, ka cilvēks, kurš izskatās pēc turīga itāļa, piem., vienslāņainais Berluskoni, pensionāram ausī čukst draudus. Varbūt lai paliek, kā ir?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *