Rudmatains jaunietis grauj Latvijas tēlu

CEHS.LV redzeslokā nonācis kāds jaunietis, kurš sociālajos portālos apzināti un brutāli cenšas noniecināt Latvijas tēlu pasaules acīs. Mēs spējām pievērt acis uz Laura Reinika daiļradi un pārējiem Eirovīzijas kandidātiem, taču šis ir par traku.

Šis klips skaidri pierāda, ka puisim ne tikai nav dvēseles, bet viņš nolēmis vidusmēra latvieša tēlu pasaules acīs pozicionēt, kā atsaldētu dauni. Šī jaunieša youtube kanāls ir pilns ar naidu kurinošu materiālu, tāpēc neiesakām pēc kārtas skatīties vairāk par diviem klipiem. Nav jau tā, ka klipu skatīšanās kādu varētu padarīt par rudmatainu jefiņu, tomēr – vai jūs vēlaties būt pirmie, kas to pārbaudīs?

– Ar ko tu nodarbojies?

– Es esmu MODES BLOGERIS! Es nodarbojos ar modes blogošanu. Modes blogosfēra ir mans jājamzirdziņš un es ar to pelnu klikreitu. Tas ir daudz stilīgāk, nekā strādāt īstu darbu un pelnīt īstu naudu.

Bet es pelnu naudu mīžot kausēto sieru “Dzintars”. Ar šķiņķi!

9 Replies to “Rudmatains jaunietis grauj Latvijas tēlu”

 1. Tikko saņēmu e-pastu no kāda cilvēka, kurš vēlējās palikt anonīms:

  “Savulaik biju radošais direktors kādā reklāmas aģentūrā. Mītingi ar lielāko pasaules firmu pārstāvjiem, tusiņi ar stilīgākajiem Latvijas reklāmistiem jaunākajos klubos, zālītes pīpēšana ofisā piektdienu rītos – es burtiski izdzīvoju sapni. Nesen, kādā leģendārā “Piena” ballītē, satiku cilvēku, kurš izmainīja manu dzīvi.

  – Čau, mani sauc Deniss un man garšo ledus. Un tu būtu?
  – J***s.
  – Ar ko tu nodarbojies, J**i?

  Ar lēnu žestu aizliku matus aiz auss, ievilku dūmu un izelpojot lēnām noelsoju: – Esmu radošais direktors reklāmas aģentūrā.

  – Bet es esmu modes blogeris.

  Tagad manai dzīvei parādījusies jēga. Man ir mērķis. Dirsā visu pārējo – es būšu modes blogeris!”

 2. Es tikko noskatījos kādus 6 vai 7 viņa video. Kur tieši ir šis naidu kurinošais materiāls?
  Tāpēc, ka viens čalis no amerikas mētā muļķi, mēs slikti domājam par ameriku? Nedomāju, ka vajadzētu būt tik aprobežotiem. Vienam viņa video ir vidēji 23 skatījumi, un droši vien puse no šī raksta vai tāpēc, ka kāds kādam vēl ir parādījis.
  Par ko tāds pazors? Es tur redzu tikai viņa paša stulbumu, ne to, ka viņš nomelnotu Latviju kā valsti un kurinātu kaut kādu naidu.

 3. Izrādās ir arī tādi pētījumi par matu krāsu, kas pastāsta par dažām izteiktākajām cilvēka rakstura iezīmēm. Tad nu, ko tad psihologi un astrologi vēsta –

  Zilganmelna matu krāsa norāda uz diezgan smagu raksturu, labs aprēķinātājs. Šādu matu īpašniekus iespaido Saturns, tāpēc daudz ko dzīvē tieši panāk ar stipru gribasspēku, nepiekāpību un stingrību.

  Melni mati ar kastaņbrūnu atspīdumu – radoši, pievilcīgas dabas un bezbailīgi cilvēki. Planēta Plutons piešķir asu prātu un vērīgumu. Bieži sastopami starp psihologiem un kriminālistiem.

  Tumši brūna matu krāsa – cilvēki ar elastīgu prātu, viltīgi un labi melotāji. Atrodas Merkura aizgādībā. Vislabāk padodas praktiskas lietas, kas prasa precizitāti, arī dažādi rokdarbi.

  Gaiši brūna matu krāsa – tuva Zemes elementam. Cilvēki ar gaiši brūniem matiem rada apkārtējos uzticību, ir augstsirdīgi un uzticīgi. Veiksmīgi darbojas sociālajā sfērā, kur galvenais ir kontakts ar cilvēkiem. Parasti tie ir ģimenes cilvēki, laimīgi laulībā.

  Gaiši brūni mati ar zaļganu atspīdumu – nākotnes paredzēšanas spējas, arī poētika talants, jo šos cilvēkus iespaido Neptūns.

  Kastaņbrūni mati – cilvēku pavada Jupitera enerģija. Šādiem cilvēkiem ir talants atstāt iespaidu uz apkārtējiem. Visbiežāk darbojas politikā, finanšu sfērā, vadībā un zinātnē.

  Rudi mati – atrodas ugunīgās planētas Marsa aizgādībā, tas rada cilvēkos bezbailību, atjautību, labu humora izjūtu. Taču šādi cilvēki bieži iedegas strīdos, viegli uzbudināmi. Tas viss skaidrojams ar to, ka ,diemžēl, šiem cilvēkiem nav dvēseles.

  Smilšu krāsas matu tonis – piesaista Venēras enerģiju. Parasti šādi cilvēki var lepoties ar labu veselību, iekšēju mieru un nosvērtību. Vērojama nosliece uz pētniecību, eksperimentu veikšanu. Bieži vien piemīt muzikālās un mākslinieciskās dotības.

  Zeltīta matu krāsa – ietekmē Saules enerģija. Parasti apkārtējiem šķiet simpātiski, uzmanību piesaistoši, dāsni. Var gūt panākumus gan radošā sfērā, gan politikā.

  Platīnblondi vai pelnu krāsas mati – Mēness enerģijas nesēji. Pēc dabas romantiski, maigi, dziļdomīgi cilvēki. Piesaista cilvēku uzmanību ar savu mīklainību.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *