Rubrika: CEHS.LV atbild

Paskaidrojums lasītājiem, kas nav aktīvi sekojuši līdzi mūsu darbībai: Kādu laiku pēc tam, kad bijām uzsākuši savu radošo darbību, ar mums nesaistīti cilvēki dibināja ar reklāmu saistītu firmu, neapdomīgi nosaucot to par Cehu. Tā rezultātā savā e-pastā regulāri saņemam mums neadresētas vēstis un atbildam uz tām. Labākās – publicējam gluži, kā sekojošo.

1

2

3

4

5

6

7

8

P.S. Šeit izvietotās preču zīmes var neatbilst realitātē esošajām.  CEHS.lv atgādina, ka neaicina uz šeit sniegtās informācijas pamata iegādāties vai neiegādāties preces vai pakalpojumus, vai pieņemt citus lēmumus par izvietotajām precēm. Tā ir CEHS.lv lasītāja atbildība, pieņemt lēmumu par ar noteiktu preču zīmi saistītu produktu vai pakalpojumu patēriņu vai nepatēriņu.

11 Replies to “Rubrika: CEHS.LV atbild”

  1. Tur jābūt patiesam dundukam, lai atteiktos no piedāvātajām izmaiņām dizainā.

    Izcili, valstī visiem LV produktiem būtu jāiet cauri Klehs.lv radošajām rokām.

  2. ”mērķis ir augsta kvalitāte visiem alus veidiem, ko ražojam” noteikti ir jāmaina uz ”… visiem alus vēderiem”un ”ko ražojam” jāņem nost.

  3. Da fak kā kādam vispār varēja ienākt prātā melnā starka alum ielikt baltā starka bildi. Tā aģentūra, kas to izdarīja var pašlikvidēties uz līdzenas vietas. Un F(uck) You, Tube arī ir elegants risinājums. Moš jūs troļļo?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *