Rubrika: CEHS.LV atbild. Rupja mutes aizbāšana!

heitmeils

heitmeils2

 1. VaiSpejTrapitLikePogai

  Nežēlīgs “kombaks” :D

 2. Ka tik tas zemnieku Aivars nau no Liepājas rajona dienvidaustrumu puses. Vienu tādu satiku Fonteinā. Cilvēks jau nebij slikts, bet nu nenormāli dumšs gan.
  Protams izslauktie litri uz 1 govi viņam bij apsveicams rādijums, bet nu lepoties ar Eiropas naudu un balsošanu par ZZS (vai NA, neaceros precīzi)ir 1kārši stulbi, tapēc bilde principā atbilstoša.

  P.S. Cehloģika ir dzelžaina ;-)

 3. jāteic, ka MULDOLOGS ir visai ğeniāls termins, žetons!

 4. Nqv zemnieki, ir zemkopji. Nav viņi nekādi nieki. Kārtīgi darba rūķi un kopji

 5. Tapēc jābalso par partiju kura apsola muldologiem atņemt balstiesības! Cerams KPV to iekļaus savos mērķos!

 6. Oij, Zigimōr, ta jau nau arī strādniek, ir strādkopj’?
  Vēstnieki būs vēstkopji?
  Tirls, blyat, no Valodniecības Komitejas, E-parādnieks?

 7. ejiet nahuj ar savaam kompensaacijaam, nekaadu dabu es neesmu reguleejis!

 8. Jebal acē, šitas kombeks ir vienkārš All in.

 9. Ak vai, nu bik piekalibrēju mākoņus, nu šausmas! Nomirsiet badā, sūdi.

 10. Liberasti jums droši vien samaksāja, lai apsmietu senāko profesiju – latvju zemniekus.

 11. Lasot šo rakstu vislaik domāju ka tajā bildē blakus ar cīeņu redzamais ir ceha sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls…nu ko moška ir arī :D:D

 12. Autoram tiesa. Protekt-cionistiskās politikas oponenti atradušies. Piektā kolonna.

 13. Šokolādes cehs atkal nodarbojas ar sorosisma propogandu.

 14. Arvīds no laukiem

  Dzinčas līmeņa lasāmviela, kā parasti. Bet vismaz par humoru nevar sūdzēties, komentāri arī vienmēr līmenī.

 15. Kreacionistiem varbūt arī Ādams bija piramis zemnieks (Ieva neskaitās, jo mājsaimniece un MILF nav profesija), bet Ādams noteikti nav senākais Sapiens pārstāvis. Tāpēc zemnieku lobists Aivars neganti grēko pret patiesību, melojot, ka mūsu tāltālie senči vispirms izgudroja zemkopību un tikai pēc tam medības, sēņošanu, pavārmākslu, rotu izgatavošanu, sienu apgleznošanu, audumu izgatavošanu, keramiku, karošanu, dziedniecību, laivu izgatavošanu, savvaļas dzīvnieku pieradināšanu un dresēšanu utt., utt.
  Varbūt Aivaram derētu dubultot savu skolā pavadīto laiku un vēl četrus gadus pavadīt skolotāju uzraudzībā. Plašākā nozīmē, protams.

 16. Ko es ar to gribēju teikt?
  To, ka cilvēks daudz ilgāk ir izticis bez zemkopības, nekā ar un tomēr nav nosprādzis.
  Zemkopība ir tāds pats bizness, kā visi pārējie un sliktas ražas gadījumā nosprāgs Aivara bizness, bet pārējie tikmēr ņammās citur audzētus graudus, muldoloģiski apcerot iespēju nesubsidēt uzņēmēju, kurš būvē savu biznesu, pārliekot iespējamos riskus uz valsts (savu līdzpilsoņu) pleciem.

 17. Aivar, atslābsti! Atbilstoši Labklājības ministrijas profesiju klasifikatoram, pirmā (nultā) profesija ir “0110 01 ĢENERĀLLEITNANTS/ VICEADMIRĀLIS (Jūras spēkos)”, tad ar numuru 1 seko “1111 01 Valsts PREZIDENTS”.
  Tevis tik ļoti lolotie zemnieki ir sestās grupas pašā galā (burtiski – pēdējā vietā). Da i vispār – tie zemnieki ir kautkas tik ļoti arhaistisks, ka drīz paliks modē. Kam mūsdienās ir vajadzīgi zemnieki ar saviem subsidētajiem kartupeļiem, ja visu, ko vajag, var nopirkt veikalā!!! Piens – veikalā, maize – veikalā, kukurūzas čipši – veikalā. Nevis pie zemnieka. Sen bija laiks viņus nolikt vēstures plauktā aiz mucu stīpniekiem un spriguļu ražotājiem.

  Vienīgais kas mani mulsina – ceha strādnieki ir “cehisti” vai “ceheri”?

 18. Caur pīzdu neizmeties? Neatnesies? Nu tad pļūti par kolonnām? Pisgosniņa neiznēsātais.

 19. Cehs_jūs esat morāli kropļi.

 20. Tad gadījumā nav Aivars Lapšāns?

 21. ui, ku labs portāls!

 22. Nu, liela daļa zemkopju piektdienu vakaros pārvēršas par muldologiem, bet, ja ir trijdiennieks, tad arī par karatistiem.

 23. BlackHal,
  Starp muldologa un karatista stadijām zemnieks demonstrē apskaužāmi plaša spektra un nepiedienīgi augsta līmeņa profesionālās prasmes – no valsts prezidenta un mākslas kritiķa līdz modes arbitram un hokeja tiesnesim.

 24. tajā bildē ir cilveks ar Dauna sindromu, kas ir iedzimta slimība. loti neveiksmīgs joks, un vispār vienīgais normālais cehs.lv autors ir Benvenuto.

 25. Kāpēc aizsegts epasts un uzvārds?! Slabo iepostēt?!

 26. Vēlreiz no saviem augstumiem pavēros uz veldrē sagūlušo un pūstošo baltmaizi, eko jogurtu, marinēto cūkgaļu un majonēzi un visas šīs postažas vidū stāvošo Aivaru ar modernu datorizētu kapli vienā un Dabas pielabināšanas lūgsnu krājumu otrā rokā. Pie Aivara labās rokas, atbilstoši savam statusam augumā uz pusi īsāks, stāv Skolotājs (plašākā nozīmē), bet pie kreisās – Ārsts (viņš kaut kādā veidā neļauj nomirt ātrāk, Skolotājs to prot paskaidrot). Laukam visriņķī dažādās avitaminozes un bada stadijās klusi vaid muldologi un cehisti.
  Svētā trīsvienība – Aivars, Skolotājs un Ārsts – nesteidzīgi rada citas profesijas (Fiziķi, Me…Metro…Meto…teorologu, Inženieri), kuru pārstāvji steidz apkalpot Trīsvienību – pārskaita uz Aivara kontu zeltu un mirres kā kompensāciju par Dabas saliedēto ēdienu.

  Atvainojos BlackHalt par nika saīsināšanu. Nevilšus sataupīto t izmantoju šī komentāra skeletam.

 27. Paldies par rakstu, tas rosināja pārdomas par to, kā var aizbāzt muti pieklājīgi vai maigi (pretstatā rupjai aizbāšanai). Pirmā doma – ar hotdogu. Zemnieki droši vien to dara ar kādu siera gabalu vai dārzeni? Taču dziļāk grimstot pārdomās, sāku apsvērt, ka droši vien daudz nosaka tas, kurš ir aizbāzējs.

 28. cehs ar savam viedajam zināšanām izceļas! Zemkopības rašanās ļāva mūsu senčiem no klejotājiem (nomadiem) kļūt par nometniekiem (jeb radīt ciemus pilsētas). Bez lauksaimniecības zemniekiem mēs vēl joprojām skraidītu pa mežu puspliki dzīvotu mazas grupas (alas jurtās jo dēļ ikdienišķas pārtikas devas būtu daudz jābizo un bieži jāpārceļas) bez visādām šitādām ērtībām kas tagad mums visiem ir :) Prostitūcija ka profesija varēja rasties tikai apdzīvotās vietas tas ir pēc zemkopības rašanās. Pirms tam ja ņēma tad ar varu.

 29. Cehs neko nesaprot no lauksaimniecības pamatnostādnēm,ja savā rakstā nav pieminējuši pat kūti!

 30. agronoms nesaprot, ka bez utu ķeršanas savā un citu apspalvojumos un to šņakāšanu, nebūtu izveidojies un attīstījies sociums, kurš ļāva mūsu senčiem kaut kādā faking aizvēsturē pārtapt par zemniekiem!

 31. Jā, pamata profesijas gan ir trīs, un zemnieks tiešām ir viena no tām. Otra ir gandrīz pareizi nosaukta – ja par skolotāju sauc svēto Rakstu (jeb Bībeles) mācītāju. Taču trešā pamata profesija ir nevis ārsts (lai arī tā ir otra cēlākā profesija aiz mācītāja, jo viens rūpējas par cilvēku dvēselēm, bet otrs par cilvēka miesu)… Trešā, bez kuras valsts nevar pastāvēt ir – profesija karavīrs jeb pirmo divu sargs.

 32. Vai es varētu tikt pie tā linka, kurā redzams uzģenerētais portrets?

Komentēt