52 Replies to “Rubrika: CEHS.LV atbild. Liene Šomase.”

 1. Labāk nebūtu sākusi. Tā ļaudis paskatītos, pasmietos un nolemtu, ka viņa vienkārši ir alkoholiķe, bet tagad, kad tu izlasi kā viņa izsakās, tu pēkšņi saproti, ka viņas alkoholisms ir viņas drausmīgā stulbuma sekas.

 2. Oi, a vispār, kad tā objektīvi paskatās, tad Šomase nemaz arī šeit nav zaudētājos.
  Un seksisms ar nav smieklīgs.
  Sorry, būtu labprāt būtu bijusi jūsu pusē, bet šis tomēr par stulbu.

  1
  5
 3. Autortiesību likuma 19.panta pirmās daļas 9.punkts: Autortiesības nav uzskatāmas par pārkāptām, ja bez autora piekrišanas un bez atlīdzības darbs tiek parodēts vai kariķēts.

  2
  1
 4. Jācer, ka koncerta organizatori piestādīs Lienei rēķinu par katra nevainīgā bērna nevainības zādzību! Bail iedomāties kā koncertu apmeklējušajiem bērniņiem atgūties pēc šādas vulgāras mātītes uztāšanās.

 5. Beidzot kaut kas labs! Nevainīgu bērnu seju izmantošana, portāls uzsācis pārkāpumu, bērna seju un materiāla zādzība – Liene ir kā Lietus cilvēks, tikai aritmētikas vietā viņai padodas analfabētisks, neapzināts humors.

 6. Vai “matriāla zādzība” ir kkas tāds, ar ko nodarbojas juristi un portāli, kas ir uzsākuši autortiesību pārkāpumu?
  Kā es pamanījos palaist garām šitik svarīgas izmaiņas Krimināllikumā?

 7. Portāls ritakafija.lv, kurš video pats nehostē, bet embeddo tos no tvnet, delfi un youtube, uzsāks autortiesību pārkāpumu lietu par to, ka kāds divus youtube video savienojis vienā?

  sounds legit!

 8. Spārka iespārda. A cehs nevar atrast kādu sev intelektā līdzvērtīgu un ņirgājas par Šomasi. Latvju dzīvesziņa liek pret garā vājiem izturēties līdzcietīgi…

 9. Nepareizs vārda jobanie tulkojums
  Tas nozīmē:
  “Seksuāli rupji izmantotie visos caurumos”

  krieviski ir paruna”pjanaja baba pizde ne hozaika”. Nemot vērā, ka liene nekontrolē, ko runā, viņai tā dzimumorgāna funkcijas deleģējusi mutei

 10. Lienīt,aizej labāk salāpi paģiras un nekašķējies.Būtu labāk nokaunējusies kaut kur kaktā ,izgāzies Tu kā veca sēta visas Latvijas priekšā. Publicitāte Tev milzīga. Varbūt laiks iet politikā, piemēram Kaimiņa partijā.

 11. Spriežot pēc šomases izrunas veida koncertā, tur nav bijis tikai alkohols, bet arī kompkektā ievērojams daudzums nekvalitatīva kokaīna vai amfetamīna.

 12. Kā cilvēks ar tik prastām un nepareizām(kā runā, tā raksta) valsts valodas zināšanām var būt pedagogs? Manuprāt, tas liecina par nopietnu inteliģences trūkumu. Savu bērnu nekad pie tādas nevestu.Kauns Šomases vietā. Izskatās, ka pašai kauna nav vispār.

 13. Nu tachu! Bez audiovizuala materiala (un ne-nevainigo bernu sejinjaam) nevar saprast, par ko tad mizzz Shomase ta sacepas, ka jurists un portals ir uzsakushi autortiesibu parkapumu. Ludzu dot zinju, kad minetais parkapums ir pabeigts, lai var novertet rezultatu. Ja draudoshais sods ir mazaks par 2 gadiem stingra rezhima kolonija, tad tas parkapums tadi ne-nevainiga berna shljupsti vien buus bijis un tiks uzskatits par neveiksmi.

 14. Nabaga Liene,
  apcelta un viena,
  Viņas vārda nosaukta,
  “nakts maiņu” iela,

  Domājot par Lieni,
  Nepamet domu graudi vieni,
  Kurš un kāpēc?
  Tevi uzsācis ir Lienīt!

 15. Tas par nepilngadīgās meitas klātbūtni koncertā ir interesants punkts. Gribētos dzirdēt policijas komentu, vai bērns ir bijis pieskatīts.

  Vai arī te ir jobanā Latvija kur visiem pohuj par nevainīgiem bērniem?

 16. Bet kā ar atrašanos sabiedriskā vietā alkohola reibumā/cilvēka cieņu aizskarošā stāvoklī un sīko huligānismu, respektīvi lamāšanos? Tie taču ir administratīvi pārkāpumi, vai ne?

 17. Tad nu gan atrasta vietne, kur publicēties – RītaKafija, hujeju b… :D Pēdējie, kas no koka norāpušies, varētu līst arī atpakaļ, sevišķi
  ‘jobnutie’. Nu iedzēra, sarunāja muļķības, tās vairs neatgriest, bet turpināt visu cirku… Cik stulbi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *