Rubrika “Cehs atbild”: Patriotu gads

Paskaidrojums lasītājiem, kas nav aktīvi sekojuši līdzi mūsu gaitām:
Kādu laiku pēc tam, kad bijām uzsākuši savu radošo darbību, ar mums nesaistīti cilvēki dibināja ar reklāmu un ražošanu saistītu uzņēmumu, neapdomīgi nosaucot to par Cehu. Tā rezultātā, savā e-pastā neregulāri saņemam interesantas vēstis un, protams, atbildam uz tām. Labākās publicējam gluži kā sekojošo.

 1. Cik zinu Zanes, visas ir seksīgas. Vismaz caur epastu padrāzāt.

 2. Principā Zanei sanāk pakāsta nedēļa, cenšoties tikt pie uzlīmēm.

 3. Principā, mārketinga speciālistei vajadzētu zināt, ka aiz “Ar cieņu” komats jāliek nebūtu… Bet tāpēc jau arī viņa ir jādrāž.

 4. Nevar nedz noliegt, nedz apstiprināt, ka Zaņuks uzlīmes vēlējās priekš Maskavas ielā (cik nelatviskas dzīvesziņas vide!) esošā t/c ZOOM.

 5. Mana miljaakaa rubrika! Pedejaa rindkopa saintrigeeja un peec 30sec guugleeshanas viss ir skaidrs. Skaists uzvaards :D

 6. hmmm, kas gan varētu līgoties ezerā siltā vasaras vakara vēja plūsmā?

 7. Haha, nabaga Zaņuks pat nesaprata, ka tas kunkulis, kas visu nedēļu spieda kaklā, ir milzu pinpis

 8. http://www.sudzibas.lv zelta vērdiņš pārdevējas
  zelta vērdiņš – pārdevējas

  šajā veikalā jelgavā zelta verdins,kas atrodas IKI,strādā tādas pārdevējas-dzirdēju,kā viņas sauc-Anitra un Irina-viena resnā ,otra gariem tumšiem matiem ar brillēm-tas ir vispār,visu laiku risina savas personīgās problēmas,nelaipni apkalpo,smird pēc cigaretēm un vispār kliedz uz pārējām,vienreiz pat čeku neizsita un kad klients prasa,izliekas,ka nedzird. un veikalā vienmēr ir netīrs,apģērbi metajas.kur vispār vadība skatās?!pretīgi ienaākt

 9. Filips Kirkorovs

  sataisat lapu, lai var viegli atrast šīs rubrikas vēsturisko mantojumu

 10. pēc bildes diez ko attapīga neizskatās

 11. Fake. Neviens tik pieklājīgus epastus neraksta kā šī “Zane”.

Komentēt