Roltoni meklē savus miljonārus!

Pirms divarpus nedēļām aicinājām palīdzēt tiem, kas krīzē zaudēja visvairāk – Latvijas miljonāriem. Solījām iepirkt roltonus 10 santīmu vērtībā par katru šī tvīta retvītu. Kopā 116 laipnas dvēseles retvītoja šo ziņu, tāpēc CEHS.lv triecienbrigāde vakar devās iepirkties:

Roltoni - vēl neapmaksātiKopā iegādājām 75 roltonus un 1 iepakojumu roltona biezputru, ko plānojam nosūtīt kādam īpaši badīgam miljonāram. Tagad atliek tikai jautājums – cik miljonāriem sūtīt, kuriem sūtīt, kā sūtīt. Jautājums, ko triecienbrigāde rūpīgi izvērtēs, un labprāt uzklausīs arī jūsu ieteikumus komentāros/tviterī/e-pastā. Jo 75 roltoni meklē savus miljonārus:

Roltoni meklē miljonārus

 1. Ļoti pelnīti būtu Repše :) viņš iespējams ka pat apēdīs :)

 2. Repšem nepalīdzēs, tad jau labāk visus Lipmana kungam, lai gan strēķīti noteikti Karginam ar Krasovicki derētu.
  Bet vispār manuprāt visupirms ir jāizveido speciāla komisija kurai līdz 20. decembrim būtu jāveic pētijums par tiem miljonāriem kuri šogad cietuši visvairāk. Jāizpēta kādi kuriem šogad kritumi banku sektorā bijuši, kādi uzkrājumi veikti, ko kurš zaudējis vai vinnējis nekustamo īpašumu tirgū u.t.t.

 3. Beidziet cūkāties ar pārtiku. Miljonāriem aizsūtiet kartiņu, kura uzrakstite, ka viņiem saziedotie roltoni atdoti kādam, kad vajag. Paskaties, moš kaimiņos kāda ģimene dzīvo, kam ne visai ar pārtiku. Vai kāds vientuļš pensionārs.

 4. Noteikti vajag tai kolonnas darbonei – Ievai Plaudei – Rehshrzvra (kaut kāds vēl uzvārds).
  Viņai ir tik slikta dzīve, jei bogu

 5. Ņemot vērā krāsu un saturu, es ierosinu visu kaudzi nodot Lato Lapsam, viņš zinās, kuram visvairāk vajadzīgs. Un pats arī paēdīs :)

 6. Neaizmirstam Lemberga kungu. Nabagam ar tām tiesas prāvām tiešām švaki iet. :(
  Guru

 7. es kko nesaprotu no tās matemātikasi vai kā? pēc maniem aprēķiniem 116 retvītiem būtu jāatbilst 116 roltoniem. vai arī tur ir kkāds sakars ar cenu vai ko

 8. Hugo ->

  Par katru retvītu desmit santīmi. Roltons maksā 16.

 9. labāk atdotu kādam, kam patiešām tos roltonus vajag.

  ar cieņu,
  roltons.

 10. Te jau vajadzēja taisīt publisko iepirkumu! ar visiem kukuļiem kā pienākas =)

 11. Šleseram vajadzētu!! viņs tak tik traki raud kopš neievēlēšanas, ka priedes apkārt vīst

 12. Noteikti, ka Tatjanai http://izklaide.delfi.lv/slavenibas/citi/miljonare-kargina-parvietojas-ar-sabiedrisko-transportu.d?id=23088858
  Bija arī raksts, kur viņa čīkstēja, ka nevar atļauties Ziemassvētku eglīti.

 13. Tm, starp citu, T. Karginai pa šiem gadiem atšķirībā no daudziem citiem nebūt nav gājis slikti – saskaņā ar Lato Lapsas miljonāru TOP 100, kas publicēts žurnāla Kapitāls decembra numurā, viņas > nekā divu desmitu nekustamo īpašumu un daudzu citu aktīvu kopējā vērtība tiek lēsta uz 13 miljoniem latu. Cik daudz viņai makā, tas ir cits jautājums.

 14. I every time spent my half an hour to read this weblog’s articles daily along with a cup of coffee.

Komentēt