Roltoni meklē savus miljonārus!

Pirms divarpus nedēļām aicinājām palīdzēt tiem, kas krīzē zaudēja visvairāk – Latvijas miljonāriem. Solījām iepirkt roltonus 10 santīmu vērtībā par katru šī tvīta retvītu. Kopā 116 laipnas dvēseles retvītoja šo ziņu, tāpēc CEHS.lv triecienbrigāde vakar devās iepirkties:

Roltoni - vēl neapmaksātiKopā iegādājām 75 roltonus un 1 iepakojumu roltona biezputru, ko plānojam nosūtīt kādam īpaši badīgam miljonāram. Tagad atliek tikai jautājums – cik miljonāriem sūtīt, kuriem sūtīt, kā sūtīt. Jautājums, ko triecienbrigāde rūpīgi izvērtēs, un labprāt uzklausīs arī jūsu ieteikumus komentāros/tviterī/e-pastā. Jo 75 roltoni meklē savus miljonārus:

Roltoni meklē miljonārus

14 Replies to “Roltoni meklē savus miljonārus!”

  1. Repšem nepalīdzēs, tad jau labāk visus Lipmana kungam, lai gan strēķīti noteikti Karginam ar Krasovicki derētu.
    Bet vispār manuprāt visupirms ir jāizveido speciāla komisija kurai līdz 20. decembrim būtu jāveic pētijums par tiem miljonāriem kuri šogad cietuši visvairāk. Jāizpēta kādi kuriem šogad kritumi banku sektorā bijuši, kādi uzkrājumi veikti, ko kurš zaudējis vai vinnējis nekustamo īpašumu tirgū u.t.t.

  2. Beidziet cūkāties ar pārtiku. Miljonāriem aizsūtiet kartiņu, kura uzrakstite, ka viņiem saziedotie roltoni atdoti kādam, kad vajag. Paskaties, moš kaimiņos kāda ģimene dzīvo, kam ne visai ar pārtiku. Vai kāds vientuļš pensionārs.

  3. Tm, starp citu, T. Karginai pa šiem gadiem atšķirībā no daudziem citiem nebūt nav gājis slikti – saskaņā ar Lato Lapsas miljonāru TOP 100, kas publicēts žurnāla Kapitāls decembra numurā, viņas > nekā divu desmitu nekustamo īpašumu un daudzu citu aktīvu kopējā vērtība tiek lēsta uz 13 miljoniem latu. Cik daudz viņai makā, tas ir cits jautājums.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *