Risinot kāpņutelpas konfliktu, nopludināts zvans starp Reini un Māri

Atklājoties jaunām detaļām kādas kāpņutelpas konfliktā, domnīca “Cehs.lv” ir saņēmusi vēstuli no kāda lasītāja vārdā Kristofers Hāls (vārds mainīts). Tajā atklātas detaļas kādā sarunā starp diviem draugiem vārdā Reinis un Māris.

– Eu, Māri? Te Reinis

– Umm… Halo? Kurš Reinis?

– Nu, Reinis-Reinis. Es valsti vadu.

– Āāā, TAS Reinis. Kas lēcies?

– Tā, klausies, pizģets, es, bļe, tikko dabūju pa muti kāpņu telpā no diviem krieviem…

– Ak, šausmas! Vai policiju izsauci?

– Mentus viņi, bļaģ, paši izsauca, tie teica, ka man pālis jāizguļ – tur vatņiki galīgākie atbrauca, pizģets pilnīgs… Klausies, krievi mani gandrīz nožņaudza tikai par to, ka teicu, lai runā latviešu valodā…

– Viņi kaut ko tev teica? Tu gan jau krieviski neko nesaproti, vai ne?

– Nē, nē, tur viss čotka, viņi latviski hujārī gandrīz bez akcenta, varbūt pat čut čut labāk nekā es, bet, bļeģ, jebal, man vajadzētu viņiem pizdi kaut kā izrakstīt. Es te teicu, ka ša uzzvanīšu un tad ar seju pa bruģi nah un tad ārā no valsts, bļe, bet pagaidām ar to seju tikai es pats pa trepēm, bļe!

– Tu jau mēģināji aicināt viņus iestāties NVO? Varbūt tas visu izlīdzinās.

– Jā, bļeģ, vairākas reizes atkārtoju, ka viņiem, pidarasiem, jāiestājas nevalstiskajās organizācijas, bet, bļe, izklausās, ka viņiem, vatņikiem, pohuj…

– Vai tu pietiekoši agresīvi uzsvēri NVO nozīmību kā iespēju cittautiešiem iesaistīties nozīmīgos valsts procesos?

– Nu, bļeģ, protams. NVO ir legāli nodibināta fizisko vai juridisko personu organizācija, kas, bļeģ, darbojas neatkarīgi no valsts valdības. Skaidrs, ka uzsvēru!

– Vai tu varbūt apvaicājies, vai viņi zina, kas tu esi? Es dzirdēju, ka vienreiz Artusam tas palīdzēja…

– Es jau, bļaģ, uzreiz teicu, ka valsti vadu!

– Hmm, piedod, situācija ir daudz nopietnāka nekā man šķita, es neesmu pārliecināts, ka varu tev palīdzēt. Saproti, man šeit rokas ir par īsu… Īsti armiju uz kāpņu telpu arī nevaru sūtīt. 

– Eu, eu, Māri! Māri! Neatstāj mani, bļaģ, šeit vienu ar vatiņikiem! Klausies, Māri? A, tu pats vispār kādā NVO esi??? Kura pusē tu nostājies, bļe!? Es tūlīt uzzvanīšu Nātriņiem un tad mēs vispirms ar vatiņikiem tiksim galā un tad parunāsim ar tevi arī, bļe! Iedosi man Nātriņu numuru? Eu, Māri? Māri!!! 

6 Replies to “Risinot kāpņutelpas konfliktu, nopludināts zvans starp Reini un Māri”

 1. Eu nē nu bļaģ, cik var piepisties Reinim?! Nahuj zajebaļi, jobanie kurvas! Domā, bļaģ, valsti viegli vadīt? Vismaz, bļa, viens īsten letiņš ira, jopt, a šo, bļa, pašu ar ģīmi pret trpēm! Bet nekas, Reinis pareizi pateica – iedos vieim pizdi un nahuj no valsts ārā!!

  20
  6
 2. Es cienu šo rakstu. Teicami, par rubli, paldies!
  Bet toties V. Karišam Latgalē veikalā prieksštāvošais pircējs bija pilnīgi kails. Par apenēm piebilsts nebija.
  Lūdzu rakstiet vairāk.

  2
  1

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *