Ripzāģis atklātā intervijā par Ceha nākotni

– Čau, Ripzāģi! Prieks, ka esi piekritis šādai sarunai zem četrām acīm visas Ceha auditorijas priekšā. Kas bija tas, kas lika Tev, citādi tik anonīmam cilvēkam, vēlēties izkratīt dvēseli publiskajā telpā?

– Viennozīmīgi tas, ka intervēt sevi šobrīd ir modē, veicina atpazīstamību un kačā manus peņpunktus reklāmas nozarē. Izlasīju Gata Rozenfelda brīnišķīgo interviju ar sevi, un sapratu, ka ja esmu gana labi pazīstams ar intervētāju, esmu gatavs piekrist intervijai.

– Man kā intervētājam ir prieks to dzirdēt. Bet pastāsti labāk, ko Tu dari, lai uzturētu savu ķermeni tik labā formā?

– Zini, principā neko. Es esmu dzimis tāds, un man nekas daudz nav jādara, lai izskatītos tik seksīgs. Protams, reizēm skata pēc aizeju uz sporta zāli, kā nekā laba vieta, lai satiktu pazīstamus cilvēkus no pareizajiem sabiedrības slāņiem un uzturētu lietderīgus sakarus.

– Skaidrs. Bet pastāsti labāk – kādi pašreiz ir Tavi lielākie izaicinājumi?

– Ja neskaita grūto jaunas automašīnas izvēli (svārstos starp Audi Q7 un Lexus RX 450H), mani lielākie izaicinājumi viennozīmīgi ir saistīti ar portāla CEHS.lv darbību. Es vienmēr esmu sevi uztvēris mazliet kā portāla dvēseli, kā pelēko kardinālu. Pirms dažām nedēlām man beidzot izdevās izgriezt audzēju Tricepsu no Ceha, kas ļaus portālam izaugt un sasniegt jaunas radošuma virsotnes.

Cenšos pārliecināt biedrus, ka CEHS jāpārvērš dzīvesstilā, ka CEHS jāattīsta. Mēs esam bijuši portāls cik, mazliet virs diviem gadiem? Kāpēc ar to samierināties? Kāpēc, piemēram, neuztaisīt žurnālu CEHS? Ar ko mēs esam sliktāki par Playboy, FHM, Cosmopolitan vai Santu? Ko?

– Tad Tu saki, ka CEHS.lv varētu pārvērsties par žurnālu?

– Ne jau pārvērsties, bet žurnāls varētu būt viens no CEHS LIFESTYLE izpausmes veidiem. Kopā ar, piemēram, CEHS LIFESTYLE zīmuļiem. CEHS LIFESTYLE somām. Daži mūsu biedri jau veiksmīgi strādā modes industrijā, kāpēc nevarētu izlaist apģērbu kolekciju CEHS LIFESTYLE? Kāpēc apmeklēt Makdonaldu vai Hesīti, ja vari iegrauzt CEHBURGERI?

– Tie gan ir grandiozi plāni.

– Protams. Bet es tiešām ticu CEHS LIFESTYLE un esmu pārliecināts, ka pārējie biedri mani atbalstīs. Ja neskaita audzēju, kas kaut ko visu laiku purpināja par kaut kādu jobano nekomerciālo mākslu (Tricepss, es Tevi joprojām mīlu, ja gribi nākotnē piedalīties CEHS ARTFORLIVING projektā, vienmēr esi laipni gaidīts), domāju, ka kopā ar pārējiem biedriem gada laikā varēsim nodrošināt pilnvērtīgu CEHS LIFESTYLE nostiprināšanos atsevišķās tirgus nišās, bet pirmo CEHBURGER restorānu atvērt pusotra gada laikā.

Es jau tagad esmu sācis aktīvi nodarboties ar brendingu un mārketingu, sācis sēt sēklu pareizajās vietās. Jo tā principā ir esence, tas ir bizness un mārketings, tā ir dzīve – sēt sēklu pareizajās vietās.

– Skaidrs… Bija interesanti parunāties par Ceha nākotni, bet cik saprotu, Tu esi ļoti aizņemts un Tev tagad jāskrien tālāk uz nākamo svarīgo tikšanos. Tātad saku paldies par šo interviju, Ripzāģi, un lai veicas ar nākotnes plāniem!

– Paldies Tev, Ripzāģi! Noteikti nosūtīšu ielūgumu uz pirmo CEHS LIFESTYLE veikala atklāšanu!

4 Replies to “Ripzāģis atklātā intervijā par Ceha nākotni”

  1. Izaugsme, briedums.
    Vienīgi nu nevajadzētu apstāties savā pasaulē. Pēc brīža tu jutīsi cik ļoti bojā tirgu dieletanti un neprofesionāļi, ka jāsakārto nozare likumiski. Dabiski būs atrast domubiedrus, lai pārstāvētu tautas intresss mūsu augstākajā likumdevējā. Domāju, sapratīsi, ka ziedot savu harizmu augstākās amatpersonas amatam bus tikai loģisks turpinājums radošai un intelektuālai personībai. Ierosinu sākt ar domubiedru grupu lai uzrunātu Santas Ančas ordeņa kapitulu šīs negaidītās, bet siltās un pelnītās balvas piešķiršanu Ripzāģim.

  2. eeee, Ripzāģi, Tu iedūri man sirdī un saviji prātu ciešā mezglā. Tagad sēdēšu lotosa pozā uz sūnu paklājiņa ar Godina grāmatu rokā un meditēšu, lai iepazītos ar tevi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *