Represijas čekā turpinās

2015. gada 21. maijā tika nozāģēta Stūra mājas pagalmā uzstādītā instalācija. Neviennozīmīgi vērtētais mākslas darbs, kas vizuāli atgādinājis krustā sistu Krievijas federācijas diktatoru prezidentu, esot izvietots bez saskaņošanas ar VAS “Valsts nekustamie īpašumi (VNĪ). Citējam VNĪ pārstāves komentāru ziņu aģentūrai LETA: “Instalācija vardarbīgi bija izvietota virs kanalizācijas lūkas, organizatori nedrīkstēja to darīt.”

Vardarbība un demokrātija nav savienojama, tāpēc centāmies noskaidrot cik smagi ir cietusi kanalizācijas lūka?

12 3 Mēs joprojām neesam saņēmuši atbildi, tāpēc nav skaidrs, cik smagi ir cietusi Stūra mājas kanalizācijas lūka. Taču Cehs.lv radošās triecienbrigādes rīcībā ir nonācis videomateriāls, kurā, iespējams, Stūra mājas pagalma instalācijas autors cietsirdīgi izturās pret citu kanalizācijas lūku, kas, ja izrādīsies patiess, veido recidīvu.

21 Replies to “Represijas čekā turpinās”

 1. Vispār jau tam nolādētajam vākam tā arī vajadzēja. Bet vai tā jau nekļūst par sērijveida vāku pazemošanu? Es jums iesaku ar šīm lietām uzmanīties.

 2. Krimināllikums
  27.pants. Noziedzīgu nodarījumu recidīvs

  Noziedzīga nodarījuma recidīvu veido personas izdarīts jauns tīšs noziedzīgs nodarījums pēc šīs personas notiesāšanas par agrāk izdarītu tīšu noziedzīgu nodarījumu, ja sodāmība par to nav noņemta vai nav dzēsta likumā noteiktajā kārtībā.

 3. bļa vāks nahuj! Kekss no ābola raksta e-pastus par simtiem kilogramu smaga kanalizācijas vāka bojāšanu, turēdams kafijas krūzīti ar pufīgu putu micīti, maigi glāstot iPhone ekrānu

 4. Kanalizācijas lūkām jāpiešķir vienādas tiesības ar cilvēkiem! Lūkām ir jādod tiesības emancipēties! Lūkas varētu veidot savu politisko virzienu ar nosaukumu – lūkenisms. Nedrīkst ierobežot lūku brīvību, vardarbīgi tās turot caurumos. Lūkām ir jādod tiesības piedalīties cilvēku ikdienas dzīvē. Lūkām nevajadzētu aizliegt stāties dzimumattiecībās ar cilvēkiem. Lūkas drīkst piedalīties sportā. Piemēram, spēlēt hokeja ripa vietā.

  p.s.
  Lūk, es esmu tavs aizstāvis!

 5. Vāki ierobežo kanalizācijas satura tiesības uz brīvību. Vāki ir ļaunuma iemiesojums, kas aiztur visu, kas zem tiem slēpjas, tas ir, tiek slēpti, tādējādi neļaujot brīvi izpausties.

  Nost ar kanalizācijas vākiem!
  Viva la revolución!

 6. VAS “Valsts nekustamie īpašumi” izsludina konkursu uz sekojošām vakancēm:

  1. Kanalizācijas lūkas vāks;
  2. Vardarbībā cietušo vāku kanalizators-rehabilitologs;
  3. Lūku monitoringa departamenta sekretārs;
  4. Kanalizācijas lūkas vāku stilists un frizieris.

  Iepriekšēja pieredze konceptuālās vai jebkuras citas mākslas sfērā tiks uzskatīta par nenormālu priekšrocību. Piedāvājam interesantu un dinamisku darbu komandā, ko ir iespējams apvieot ar mācībām un narkotiku lietošanu.

 7. U,
  Gribu kandidēt, ir divi jautājumi:
  1) vai bārda un izdzīti galvas sāni tiks uzskatīti par priekšrocību?
  2) vai darbavietā būs nodrošināts barista, kas taisīs kafijas ar pufīgu putu micītēm?

 8. Cien. cipars,
  1) Bārdas atzīšana par priekšrocību būtu sieviešu, bērnu un dažu dārzeņu sugu diskriminācija. Turklāt tas veidotu neveselīgi homogēnu un antisanitāru (ir atklāts, ka bārdā mīt (MiiT) vairāk baktēriju, nekā tualetes podā) kolektīvu.
  2) Protams, jo VAS “Valsts nekustamie īpašumi” Kanalizācijas departamenta devīze skan: “Nevis slinkojot un pūstot, bet laj ikkatrs pac sev barrista un pufīga micīte ira!”

 9. Vai Jums, ceham nav kāda žanra krīze?

  Rakstiet nopietni, par nopietnām lietām, iekarstot, varbūt nedaudz iestrēgstot.

  Nemaz ne tik sen varēja lasīt huligānisku humoru, pavilkšanu uz zoba, kādreiz vienkāršākā formā, kādreiz ar adžiku. Bet šis ir pareizs kā bezalkoholisks alus. Aldara. Un sterils.

  Ceha politiskais treniņš ASV, Krievija (nav jau slikti, bet kāpēc šajā mājas lapā?), tagad šis kaismīgais sašutums.

  Nav ne vainas restorānu apskatiem, CSDD uzdevumiem, Dimitera atklātajai vēstulei; šedevrs bija Rinkēviča sapnis.

  Brīžiem nevar saprast – Cehs.lv?

 10. Kanalizācijas vākam pēc gūtā pazemojuma ir tikai viena iespēja-apvienoties ar dimiteru-lindermaņu grupējumu,un parādīt fašistiskajiem imperiālistiem,kur čuguns ziemo.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *