Preses relīze

No ārštata korespondenta K.Āla esam saņēmuši preses relīzi, kurai pievienoti autora melnraksti.

Pizģec! Ahujeķ! Jobtvaju ar’ ārā! Ir notikusi nelaime. Nolādētie muslimi, Slimie kamieļupisēji, Smilšu nēģeri, Nezināmas izcelsmes teroristi ir pastrādājuši kārtējo, episku, kolosālu, traģisku noziegumu. Dotajā brīdī mums ir aizdomas, mums ir vienalga, par to nedrīkst runāt, nevainojiet musulmaņus, tiek apkopota informācija par notikušo. Skaidrs kā diena, nebūsim naivi, ir acīmredzams, ir versija, ka uzbrucēji ir saistīti ar islāmu, ar Alkaedu, ar ISIS, ar starptautisko terorismu. Liecinieki norāda, ka uzbrucēji izklieguši saukļus Allah Akbar, Allah Babah, Alla, ja v bar, Brīva kase, arābu valodā. Vainīgie tiks ignorēti, deportēti, apmācīti un iegūs pabalstus, atrasti un sodīti. Nevajag mīzt, dirst, vainot islāmu, krist panikā. Islāmistiem, musulmaņiem, bēgļiem, teroristiem nav nekā kopīga ar veselo saprātu, ar likumu ievērošanu, ar cilvēcību, ar islāmu. Piedāvāju dedzināt mošejas, atkārtot Kristālnakti, cirpt bārdas, atbalstīt tuviniekus un cietušos.

Takbir, Āmen, Cīņai Sveiks, Slava KPSS, Esiet sveiki!

terrorist

20 Replies to “Preses relīze”

 1. Allah Visuvarenais, vadi mani ceļā cēlajā lai varu atdot Tev sevi visu un bumbām apkāries lai skrienu nešķīstajā RIMI. Tad dosi Tu man kamieli un četras sievas, kas citēs Kurānu, kad mīlēsimies mēs.

 2. Tā kā es nodarbojos ar krosfitu un cenšos būt vegāns, uzskatu ka šī ir pilnīga tufta….

  Reāli te izsvītrotais ir tas, ko 99% domā pie sevis… diemžēl musulmaņi ir sapisuši domas par sevi…

  Neredzu nevienu citu noziedzīgo grupējumu kuri tā ārpus savas valsts pistu jūtas cilvēkiem…

 3. “Nezināmas izcelsmes teroristi ir pastrādājuši kārtējo, episku, kolosālu, traģisku noziegumu.”

  Mana mīļākā rindiņa.

  P.S. komentāros BB vai kādi citi kodi arī strādā?

 4. Kāpēc preses relīzē, vai vismaz tās cenzētajā daļā, nav minēti teroraktu patiesie vaininieki? Piemēram, neoliberāļi, demokrāti, Deutsche Bahn, tas džeks, kurš aizvakar mani apdzina pie luksofora, multikulturālisti, S.Kalniete, geji, Swedbankas internetbanka, aerobika, Merekele, visi trīs grieķu robežsargi, feministes, suši, balināta beibe, kura pat pēc trim izmaksātiem kokčikiem tomēr neatsūkāja, centralizētais matemātikas eksāmens, V.Dombrovskis, V.Šekspīrs, impresionisti, un Islāma valsts dibinātāji B.Obama un žīdmasonu korporācijas? Es sāku nopietni apšaubīt K.Āla žurnālista profesionalitāti.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *