Preses relīze: Žurnāls atsakās saņemt Cehs.lv preses relīzes

Šī gada 25. martā Triecienbrigāde Cehs.lv piedzīvoja kārtējo nepatīkamo pārsteigumu – kāds žurnāls atsūtīja elektronisko pastu, kurā paziņoja, ka ir pārāk svarīgi lai tērētu laiku mūsu ģeniālo preses relīžu lasīšanai. Jāteic, ka šādu spļāvienu sejā nebijām saņēmuši kopš reizes, kad ClearChannel nomīza izlikt vidē mūsu kažokādu plakātus. 

1

2

3

4

5

6

18 Replies to “Preses relīze: Žurnāls atsakās saņemt Cehs.lv preses relīzes”

 1. papildināšu iespējamo IT speciālistu sarakstu: Pēteris Impis, Kristīne Aka, Dainis Irsa, Sanita Perma, Māris Īzals, Lauris Osis, Patrīcija Eža

 2. Kur var izlasīt Cehs.lv preses relīzes? Mājaslapā nevar atrast sadaļu “Presei”. Es laprāt pieteiktos vēstkopai, bet nevar arī atrast attiecīgo fīču Jūsu mājaslapā. Es arī pamanīju, ka ceham ir feisbuka konts, bet es neredzu jūsu kontu ne pinterestā, ne instagramā, ne flatterā. Ne saundklaudā. Man liekas, cehs ir pārāk noslēgts un antisociāls.

  Un vēl – man svīst un karst olas. Ko darīt?

 3. Purvīt, samainies ar e-pastiem ar rakstā minēto žurnālistu, un viss būs super. Tev būs jaunumi, viņam nebūs. Un kroplim, tfu, Roplim nevajadzēs atgriezties darbā, kurā viņš kā izskatās nevēlas atgriezties.

 4. – Kāpēc Jūs vēlaties pārtraukt saņemt Cehs.lv preses relīzes?
  – traucē darbam
  Neticu! Un silti iesaku Cehs. lv personālam arī neticēt šim acīmredzami melīgajam apgalvojumam.

  Bet par tādiem ksenofobiem un rasistiskiem izteikumiem, kā “atsakos vienmēr un visur no visa liekā”, mazāk inteliģentā sabiedrībā pirms pirkstu un ribu salaušanas vēl paspēj uzjautāt – ak tad tu mani necieni, ja?

 5. Man gan ļoti patīk Cehs preses relīzes! Katru dienu saņemu kaudzīti nekam nederīgu preses relīžu no gaužām garlaicīgām PR aģentūrām vai preses dienestiem,kas tā arī paliek neatvērtas, bet Cehs.lv preses relīzi veru vaļā ar prieku!

  Protams, tas nenozīmē,ka manis pārstāvētais medijs šīs preses relīzes jelkad publicēs – tas “nespīd” un nav arī mērķauditorija, toties es labprāt gribētu doties uz Fonofestu un iemalkot kādu grādīgo kopā ar Cehs.lv komandu, tikai…. esmu sieviete, māte, turklāt vecumā ap 35, un laikam tādas kā mani tur iekšā feiskontrols nelaidīs (?) Žēl! Jums patiktu ar mani iedzert!!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *