Preses relīze: N. Ušakovs apstiprina iespējamo sadarbību ar CEHS.lv

Tuvojoties ceturtajam Cehstivālam, baumas par daiļrakstošā portāla CEHS.lv finansējumu un patiesā labuma guvējiem kļuvušas arvien intensīvākas. Izskanējusi arī versija, ka CEHS.lv patiesībā ir Kremļa sponsorēts propagandas rupors. Vai CEHS.lv īstenībā ir kārtējais Krievijas propagandas kara ierocis?

“Kremlis? Es pazīstu vienu Kremli. Normāls čalis. Daudz dzer. Ko? Finansējumu? Kādu finansējumu? Jūs gribat man uzsaukt dzērienus, vai?” bija vienīgais komentārs, ko spējām izdabūt no CEHS.lv pārstāvjiem, kuri esot “pilnībā aizņemti, ar elkoni līdz dvēselei” ar ceturtā Cehstivāla rīkošanu.

Plašākus komentārus sniedza Kremļa atbalsta organizācijas Latvijā vadītājs, N. Ušakovs, kurš bija gatavs atbildēt uz mūsu jautājumiem neskatoties uz to, ka pavisam nesen bija sagaidījis ģimenes pieaugumu:

“Mēs esam par harmoniju, par saskaņu starp cilvēkiem, neskatoties uz tautību. Mēs esam gatavi sadarboties ar visiem, kas dala mūsu kopīgo vīziju. Mēs esam gatavi sadarboties ar CEHS.lv, tur ir visas iespējas kaut ko labu attīstīt. Portāls sevi pierādījis reālos darbos, tas saliedē sabiedrību un piesaista plašu auditoriju, tostarp jauniešus, kuri, iespējams, lietotu narkotikas, ja nebūtu CEHS.lv”, tā Ušakovs.

Tomēr uz tiešo jautājumu par finansējumu viņš atbildēja izvairīgi, skaidrojot, ka “tas jājautā Ceham, kas un kā ar naudām. Kā jau zināt, visi mūsu līgumi, kas skar finansējumu, ir konfidenciāli, tāpēc nevaru atklāt, kam ziedojam naudu – tikpat labi varam finansēt Cehu, varam nefinansēt. Tāpat, kā ar jebkuru citu biedrību vai organizāciju. Varam finansēt, varam nefinansēt.”

Jautājums – vai CEHS.lv ir Kremļa finansēts propagandas rupors – joprojām nav atbildēts, neskatoties uz Naura Ušakova salīdzinoši vaļsirdīgajām atbildēm. Noteikti turpināsim šo lietu vētīt, kā arī meklēsim atbildes Cehstivālā, kas 28. martā vakarā norisinās Fonoklubā, Cēsīs, 21:00.

 1. Agrāk pīpēju spaisu. Tagad lasu cehu. Sajūtas 1:1

 2. Ādolfs, tas kurš Rožukronis

  Haha – tā brīnišķā sajūta, kad zem burtu un pieturzīmju salikuma N.Ušakovs, neslēpjas vārds “Nils Ušakovs” :D

 3. Nils Biruta Ušakovs

  Būtu es Nauris, tiesā jūs iesūdzētu.

 4. Ja nav jaunvārds, tad laikam kļūda rakstot .

 5. Nelāgi izmetusies ārā mana saturīgā lirika:
  Ja “vētīt” nav jaunvards, tad laikam kļūda rakstot “pētīt”.

  Tā lūk.

 6. Ka tavu māti, jaunvārds ne jaunvards.

 7. Mēs esam par harmoniju, par saskaņu starp cilvēkiem, neskatoties uz laulību.

 8. VaiSpejTrapitLikePogai

  Ja nebūtu ceha, es būtu kā Nils !

 9. Par Cehs.lv eksistenci uzzināju tikai dažas nedēļas atpakaļ. Bet vai tad kaut kas neeksistēt tikai tāpēc, ka mēs par to nezinām? Esmu pārliecināts, ka tikai Cehs.lv kauzalitāte ir atturējusi mani no spīdošas narkomāna karjeras. Arī tajā pagātnē, kad Cehs.lv materiāli vēl neeksistēja, bet tā enerģētiskā lauka stīgas no šodienas cauri laiktelpai aiztika mani un atturēja no šīs postošās indeves. Es pilnībā noņemu no Cehs.lv jebkādu atbildību par sporādiskajiem psīchotropo vielu pļēgurošanas recidīviem, kuri ir visnotaļ loģiski izskaidrojumi ar Pokaiņu hronisko mazspēju citu, daudz jaudīgāku un agresīvāku, melno spēku priekšā.

  Diemžēl man ir jāsarūgtina daudzie integrācijas rindā gaidošie ar ziņu, ka Nils pats ir diezgan postoša narkotika. Just say no to другс.

 10. Speciaali retardeetajam Kaamim http://www.tezaurs.lv/sv/?w=v%C4%93t%C4%ABt

  Te arii mees redzam cehs lasiitaaju videejo liimeni

 11. 27. martā pirātu aprindās ienāksies GTA 5.
  28. martā…
  29. martā…
  30. martā…
  31. martā…
  32. martā…
  33. martā pirāti nolaizīs acsābolu. Varbūt!

 12. Abetvarbūtka Kaamim “vētīt” ir iesprucis vārdu reģistra vācelītes “Archaismi, anachronismi un barbarismi” sadaļā. Ctrl+t’n’Ctrl+v varētu līdzēt celt vidējo līmeni.

 13. Pajemš SMS kredīt un pirdīš uz Cēsīm.

 14. Jenots ir priecīgs

  Man liekas, ka cehs ir saistīts ar Kremli, 3. pasaules karu, Krimu, Ņemcova nāvi un Cehstivalu, nezinu vai tā ir taisnība, bet spaiss bongā pazūd nemanot! :(

 15. Ja nebūtu Ceha, es joprojām dzertu odekolonu “Briedums”.

 16. Paldies, uzladētais ezer, Cehs.lv aizvien pierāda sevi kā lielisku izglītojošo avotu.

 17. kādstivāls? laikam nezina, ka GTA V PC versijas relīzes datums, par godu Cehstivālam, ir pārcelts uz 14. aprīli.

  Pat Rockstar Games, lai gan negribīgi spirinoties pretī, ir spiests mainīt plānus dēļ šī pasākuma. Pārējiem nelgām nav vispār nekādas teikšanas.

 18. kādstivāls? > Keda

  Velna rektālās dzirksteles!!!

 19. arī ņemšu MMs kredītu un laidīšu uz cēsīm!

 20. Sākšu dzert hektoru 3 dienas pirms cehstivāla. Tīrajā. No kakla. Iegāzošos pa durvīm un uztaisīšu kunģa relīzi, lai šamie redz, kas ir patiesa preses brībība

Komentēt