Preses relīze: #Cehstivāls ieiet dziļi sieviešu vienlīdzībā

Latvijas dižportāls Cehs.lv atsakās komentēt izskanējušās baumas par iespējamu sieviešu diskrimināciju pasākuma Cehstivāls III ietvaros. Sola rūpēties, lai ceturtajā viss būtu skaidrāk.

Ažiotāžai augot, Latvijas sabiedriskie mediji aizvien biežāk ziņo par iespējamiem cilvēk.. ,tfu, sieviešu tiesību pārkāpumiem portāla Cehs.lv rīkoto pasākumu laikā. Tas, pašsaprotami, ļoti uztraucis portāla redakciju, kas šogad apsolījuši darīt visu, lai maksimāli uzlabotu komfortu savām daiļā dzimuma viešņām. Plānots veikt sekojošus pasākumus:

  • Pie ieejas tiks izsniegti plāksteri un drēbju pakaramie;
  • Stāvvietas pie Fonokluba tiks paplašinātas par 1,5 metriem un izkārtotas pēc iespējas haotiskāk;
  • Tualetes podiem tiks noņemtas brilles;
  • Un, protams, virtuve būs pieejama visu pasākuma laiku;

Latvijas populārākais blogs jau izsenis ir pazīstams ar savu neizsīkstošo darbu dzimumu nevienlīdzības mazināšanā, tāpēc arī šajā – ceturtajā – Cehstivālā dāmām tiks tas gods izbaudīt perfektas vienlīdzības apstākļus ar tādām izklaidēm kā „atver durvis sev pati”, „nē, tu nedrīksti šeit apsēsties”,  u.c.

156

10 Replies to “Preses relīze: #Cehstivāls ieiet dziļi sieviešu vienlīdzībā”

  1. Apsveru iespēju ierasties, lai stāvētu stūrī un smīkņātu par smīkņāšanu. Loģika saka, ka no tās būtu jāizaug pērejot tīņa gadiem, bet, bieži jācīnās ar šo iekšējo vīrieti sevī.
    Apsveicu ar veiksmīgu komunikāciju!

  2. Beidzot džeki varēs mazināt dzimumu nevienlīdzību un iet uz tualeti pa pāriem vai nelielās grupiņās, bet uz beibes uzaicinājumu aizbrukt “paklausīties Raču vai Rutuli” varēs atbildēt, ka sāpot galva un vispār viņi pirmajā randiņā tikai pabučojas… Ak jā, un vēl ik pa trim minūtēm taisīt pīļknābju selfijus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *