Preses relīze: Cehstivāla programmu kuplinās tautā iemīļoti mūziķi

Sens prāta mežģis vēsta – ja mežā nogāžas koks, bet klāt nav neviens, kas to dzirdētu – vai tas vispār radīja jebkādu skaņu? Arī – ja sabrūk lielveikals, bet par to netika izsūtīta preses relīze, vai tas tik tiešām ir sabrucis? Latvijas labākais blogs Cehs.lv nudien nevēlas, lai sabiedrībai būtu jāuzdod jautājums, vai Guntars Račs tik tiešām uzstājās Cehstivālā, tādēļ izsūtām relīzi.

“Nesaprotu, kur ir problēma. Par visām MicRec izpildītāju dziesmām, ko jebkad esam atskaņojuši iepriekšējos Cehstivālos, ir noslēgts autoratlīdzības līgums ar AKKA,” ignorējot faktu, ka jautājums vispār bija par Rača iespējamo uzstāšanos grupas Sems un Prērijas Kaucēji sastāvā, klausulē nomurmināja Cehs.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls.

Cehstivāla programmas direktors G. Majors nedz apstiprināja, nedz noliedza baumas par slepenu un neizziņotu Bet Bet koncertu Cehstivāla ietvaros. “Tad taču tas vairs nebūs neizziņots koncerts, vai ne? Būs vien jānāk un jāskatās pašiem,” rezumē Gatis Majors.

Cehs.lv arī aicina mediju pārstāvjus par šo neiztaujāt ne Raču, ne Muktiņu – par abu uzstāšanos vai neuzstāšanos pēc festivāla tiks informēts preses relīzē.

Tomēr neziņā vis klausītājs netiks atstāts arī tagad – jau pavisam droši zināms, ka Cehstivālā uzstāsies tādi tautā iemīļoti mākslinieki kā Zaķis, Fonokluba veterāni Sems un Prērijas Kaucēji un grupa Kabanos, kā arī Jūdas Graši, bet visa iepriekšminētā labo pēcgaršu centīsies nesabojāt jokplēsis Edgars Bāliņš. Ja nu tomēr sapisīs, skābeno riebumu palīdzēs noskalot viskijs un bīti no DJ Monsta.

Cehstivals_IV-01

6 Replies to “Preses relīze: Cehstivāla programmu kuplinās tautā iemīļoti mūziķi”

  1. Neesmu snobs, bet slimot ar gripu, izmežģīt īkšķi vai aizkrāsot O burtus visam laikraksta “Diena” 2007. gada metienam ir daudz izklaidējošāk un interesantāk.

  2. Tie nav nīlzirgi. Tās ir Mikelandželo veidotās kakas, kuras bija paredzētas skulptūrai “Dāvids ierauga Goliātu”. Pēc tam pazuda gan “ierauga Goliātu”, gan arī kakas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *