Preses relīze: Cehstivālā liegta ieeja personām ar ieročiem, suņiem

Lai arī Cehstivāls ir draudzības, saticības un Saskaņas festivāls, sakarā ar nesenajiem notikumiem Biķernieku mežā CEHS.lv kolektīvs, kopā ar Fonokluba vadību, jūtas spiesti pieņemt lēmumu, kas, iespējams, ievērojamai daļai no potenciālajiem festivāla apmeklētājiem liegs uzturēties Fonoklubā Cehstivāla laikā – būs liegta ieeja personām ar ieročiem, kā ari personām ar suņiem.

“Lai arī mēs gribam būt atvērti, tomēr nevaram pieļaut, ka Biķernieku meža klope atkārtojas mūsu draudzības festivāla laikā”, šo lēmumu skaidro CEHS.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls.

“Varbūt naivi, bet mēs tiešam ticējām, ka iztiksim bez drastiskiem soļiem un varēsim pieņemt visus apmeklētājus. Tomēr drošība jāliek pirmajā vietā”, turpina K. Āls.

Personas ar suņiem un ieroču nēsātāji nav pirmās cilvēku grupas, kurām liegta iespēja apmeklēt Cehstivālu. Kā iepriekš ziņojām, arī personām ar kaķiem, pirmās kategorijas invalīdiem, sievietēm ar bērniem, fašistiem, koklētājiem, Latvijas Kristīgā radio pārstāvjiem, cilvēkiem bez noteiktas dzīvesvietas, Miera ielā dzīvojošajiem, Inspired Digital vadībai, Kasparam Dimiteram un Artusam Kaimiņam tiks liegta ieeja Cehstivālā.

Cehstivāls notiks Fonoklubā, Cēsīs, šo sestdien. Ieeja no plkst. 21:00.

17 Replies to “Preses relīze: Cehstivālā liegta ieeja personām ar ieročiem, suņiem”

 1. Ja cauru dienu esi Miera ielā, bet guli citur, tad skaitās, ka dzīvo citur? Bet, ja tikai atvelcies izgulēties Miera ielā, tad ko? Loģiskā bezizeja. Nāksies piedeklarēties Kājiņās.

 2. Kāpēc ieeja ir liegta fašistiem, bet antifašistiem atļauta, jobans murgs!!!

  Jāliedz ieeja jebkuram genocīdistam arī skrējēju genocīdistam elbukmejam.

 3. Man ir sakrājušies vairāki jautājumi:
  Čakam Norisam rokas un kājas būs jāatstāj kluba ārpusē?

  Ko darīt, ja kādam kreisā roka sliktā apgaismojumā mats matā izskatās pēc kaķa? (Starp citu, tā roka uzvedās arī kā kaķis, piem., trinas citiem gar kājām.) Izziņa no vetārsta derēs?

  Vai koklētāji, kuri vismaz gadu iepriekš ir pārkvalificējušies par trejdekšņa kratītājiem, zāģa čīgātājiem, māla putniņu dirsā pūtējiem vai akā kliedzējiem, tiks ielaisti?

 4. Ka ir ar žīdiem, gejiem un nēģeriem? Ja nevarēšu sadalīt benzīna izdevumus ar saviem draugiem, tad pasākums atkrīt (esemes krītu man nedod) :(((

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *