Preses relīze: Cehs.lv gatavojas izplatīt satriecošas preses relīzes. Pirmā jau rīt.

Preses relīzes – atslēga uz panākumiem. Tieši tāpēc līdz festivālam “Cehstivāls” Cehs.lv regulāri piegādās pašmāju medijiem kvalitatīvu un saturīgu informāciju publicēšanai, tādējādi ļaujot mums zelt un plaukt. Protams, ļausim ar sava PR dienesta veikumu lepoties arī mūsu lasītājiem:

Latvijas populārākais un labākais blogs “Cehs.lv” ir nācis klajā ar paziņojumu par pirmo soļu speršanu lielajā mediju pasaulē – jau rīt “Ceha” komanda izsūtīs savu pirmo preses relīzi. “Šis mums ir liels notikums. Mēs sen jau gribējām izsūtīt preses relīzes,” atklāj N. Sakss.

Tāpat Nauris Sakss pastāstīja, ka preses relīzes ir “kičīgs” un mūsdienīgs veids, kā sasniegt auditoriju, izmantojot mediju plašās iespējas: “Galu galā, ja tas tā nebūtu, vai kāds vispār izsūtītu preses relīzes? Tas taču būtu sviests kaut kāds. Hei, izsūtīsim preses relīzi, jo no tā nav jēga. Hahahaha. Iedomājieties, kāds absurds tas būtu?”

Līdz šim “Cehs.lv” ir veiksmīgi darbojies bez preses relīžu izsūtīšanas, taču, ņemot vērā nesenos sasniegumus blogu topā, ko apkopoja otrais jauniešu vidū iecienītākais topu veidotājs Latvijā, ir pieņemts lēmums medijiem izsūtīt pa vienai preses relīzei dienā. “Šādā veidā mēs ceram uzkačāt statistiku. Gribam ziņu portāliem atņemt reklāmdevējus,” gavilē Nauris, berzējot īkšķi pret pārējiem pirkstiem tā it kā starp tiem būtu iespiestas divas monētas.

Ir plānots, ka šīs un nākamās nedēļas ietvaros tiks glorificēts 28. martā notiekošais tradicionālais festivāls “Cehstivāls 4”. Uz jautājumu, kāpēc šis saucas “Cehstivāls 4”, ja tas ir tikai trešais “Cehs” organizētais pasākums ar šādu nosaukumu, portāla pārstāvji norāda: “”Cehstivāls 3” bija pēdējā reize, kad mēs to ļāvām organizēt Līpenītim.”

 1. Nils Biruta Ušakovs

  Nebūtu N.Saksa vārdu atklājuši, tauta vēl padomātu, ka kopā ar Nilu burzējaties.

 2. Malači! Apsveicu ar gaidāmo preses relīzi! Gaidīšu ar nepacietību!

  Varbūt sāciet arī izsūtīt tos spamu e-pastus, vai kā tautā moderni dēvētus par newsletteriem!

 3. ko izdarīja Līpenītis?
  kas ir Līpenītis?

 4. kā var nezināt nepārspējamo festivālu organizētāju Līpenīti

 5. VaiSpejTrapitLikePogai

  Es zinu Līpenīša brāli Ansi, viņš ir liels vīrs kompānijā Efumo. Ansis laikam māk organizēt….bet varbūt fiktīvi?

Komentēt