Preses relīze: Cehs.lv saskaras ar apvainojumiem žūpībā

Pasaulē populārākais latviski rakstošais blogs Cehs.lv nevarēja nedz apstiprināt, nedz noliegt, ka 28. martā Fonoklubā notiekošais Cehstivāls patiesībā ir tikai iegansts, lai pārmērīgi lietotu alkoholiskos dzērienus. Atrunājoties ar aizņemtību, sīkāk komentēt izskanējušās baumas sazvanītais Ceha pārstāvis nevēlējās.

“Man patiešām nav laika komentēt šādas muļķības…” telefoniski norādīja Cehs.lv sabiedrisko attiecību speciālists Kristaps Āls, “bet varu jums izstāstīt diezgan foršu joku, kuru nesen dzirdēju, karoče bārā ienāk krievs, vācietis un žī…” Šinī brīdī saruna pārtrūka.

Sazinoties ar LR Veselības ministriju, lai lūgtu viņus komentēt alkohola lietošanas problēmu jauniešu vidū, izdevās noskaidrot, ka neviens ministrijas darbinieks neko nav dzirdējis ne par kādu Cehstivālu un nevēlas, lai tās vārds tiktu ar to saistīts.

No neoficiāliem avotiem tapis zināms, ka Cehstivāla iepriekšējo gadu sadarbība ar alkoholisko dzērienu zīmolu Hektors šogad vairs netiks turpināta, bet uzsvars uz alkohola intoksikāciju kā neatņemamu laba laika pavadīšanas sastāvdaļu, būs aktuālāks kā jebkad. Analizējot nepārbaudītus statistikas datus redzams, ka Cehs.lv auditorija šo gadu laikā ir kļuvusi turīgāka un augstāk izglītota, tāpēc Cehstivāla saistīšana ar budžeta klases dzērieniem vairs nav piemērota.

Atkārtoti sazvanot Cehs.lv pārstāvi Kristapu Ālu, viņš aizbildinājās ar aizņemtību, bet solīja uz visiem jautājumiem divu stundu laikā atbildēt Facebook sarakstē, tomēr gaidīto atbilžu vietā žurnālistiem tika nosūtīti ielūgumi uz Candy Crush Saga.

16 Replies to “Preses relīze: Cehs.lv saskaras ar apvainojumiem žūpībā”

 1. Fui.. jūs dzerat / dzērāt hektoru?
  Veči, kas jums 18 gadi tikko palika?

  bildēs tādi pārauguši tēviņi izskatās, bet knapinās kā pirmo kursu studenti.
  Kamēr nebūs skaidri apstiprināta sadarbība ar Jack-Daniels, es atsakos turpināt sava skata virzīšanu pa šīs lapas teksta rindām.

 2. Sapratu. Preses relīzes ir paredzētas, lai izkoptu un lolotu tautoloģijas vāros asnus. Ķipa, sēnes mežā bieži saskaras ar sēņotāju neuzmanību.

 3. … kā žurnālistiem pavēstīja cehstivāla lieldraugs I.Drulle, pasākuma budžets šogad tiek plānots 2999.00 eur apmērā, un lielāko daļu no tā ir paredzēts tērēt vidzemes tautumeitu algošanai cehstivāla organizatoru vajadzībām

 4. Nu lāābs… tikai baigā dilemma, lai nokļūtu cēsīs ar komfortu jāsēžas pie auto stūres,bet tad nevar dzert,jo braukt dzērumā taču nav labi,bet ja nevar dzert,tad kāda jēga no festivāla?

 5. Tad, kad teicāt, ka sūtīsiet relīzes.. eh, es berzēju rokas un domāju, ka beidzot būs jautri.. bet tad saņēmu šo – nu kas tas ir? Tas ir tāpat kā teikt, ka gatavosi pusdienas, un beigās uzcept olu.. vai arī, ka iesim kaut kur iedzert un beigās – dzeramais izrādās tēja. Tāda vilšanās!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *