Planking…

… jeb es protu nodirst vairākas populāras parādības vienā ierakstā un tas pagarina manu jau tā garo peni.

Pēdējā laikā parādījies populārs fenomens, plankings (planking), kā arī oulings (owling), kas, iespējams, ir pat vēl debilāks, nekā plankings. Plankinga mērķis ir apgulties kā dēlis uz zemes vai cita priekšmeta, un jo sarežģītākā vietā apguļas, jo krutāk. Tas pats ar oulingu, kā mērķis gan ir tupēt kā pūce.

Šķiet, ka šīs parādības (kā jau daudz citu debilu lietu, kā, piemēram, pidarkas) guvušas popularitāti tieši starp vidussķiras brīvmāksliniekiem jeb hipsteriem. Īpaši stilīgi skaitās, ja vari rakstīt no iPhone un iekļauties Tviterī maksimālajās 140 zīmēs, ne tikai pievienojot bildes ar plankingu un oulingu, bet arī pieminot, ka esi bijis Positivusā, kā, piemēram, lietotājs KristapsMors dara. Nebūsim izbrīnīti, ja viņš tiks iekļauts nākamajā Latvijas hipsteru topā (ja viņš jau tur nav), jo par šādu meistarības demonstrēšanu viņam būtu jāpienākas kaut kāda balva, piemēram, bezmaksas apmešanās topošajā svaigēdāju cietoksnī, kuras būvniecībai tiek izmantoti tikai visekoloģiskākie materiāli – vecas riepas.

Jāsaka, ka daži plankeri, iespējams, varēs kandidēt Dārvina balvām – tā, piemēram, viens puisis Austrālijā nokritis no balkona un nosities. Jāsaka arī, ka ne tik letāli neveiksmīgi plankinga mēģinājumi izskatās ļoti smieklīgi, kā pierāda sekojošais klipiņš:

Tā kā plankings un oulings ir relatīvi nesenas parādības, zinātnieki vēl nav spējuši izpētīt psiholoģiskās novirzes, kas liek cilvēkiem nodarboties ar šīm lietām. Cehs.lv izvirzītā hipotēze ir, ka noteikti pastāv korelācija starp plankingu un pārmērīgu wanking, jeb masturbāciju. Ja nu arī jums gadītos ieraudzīt plankeri brīvajā dabā, nobeigsim šo ierakstu ar informatīvu video par tēmu „Kā vislabāk tikt galā ar plankeriem”:


EMBED-Planker Falls Off Bridge – Watch more free videos

Pateicos Komentators par videomateriālu publicēšanu internetā, kas ļāva pašam nepārcensties ar videomateriālu meklēšanu.

5 Replies to “Planking…”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *