Pelēko frikadeļu operators

“Es vēlos cilvēkiem palīdzēt (..) es ļoti vēlos, lai cilvēki sāktu justies brīvāki.” Ņemot vērā šos Kaspara iedrošinošos vārdus (paldies, Kaspi), nolēmu pilnīgi brīvā formā izklastīt ko domāju par svaigēšanu un pārtikšanu no prānas.

Atceros, ka par svaigēdāju un vegānu Kasparu, pirmoreiz uzzināju no nedēļas avīzes SestDiena. Toreiz viņš žurnālistiem stāstīja, ka piedzīvojis īstenu atklāsmi, atteicies no pilsētas netīrības, alkohola, tabakas un miesas ēšanas, lai kļūtu par visu putnu un augu draugu, dzīvotu no smilšu maisiem sastutētā būdā un zobus tīrītu ar pelnu un piparmētru maisījumu. Tāpat viņš minēja, ka ar laiku zvēriņi kļūs par viņa draugiem un viņam neuzbruks, un ka viņam vairs nebūs vajadzīgs internets, jo viņš spēs ar prātu pieslēgties visuma informācijas lielceļam. Neatminos, kad vēl tā būtu smējies, lasot parastu avīzes rakstu. Diemžēl laika gaitā avīzi kaut kur nozaudēju, bet internetā informāciju par Kasparu atrast neizdevās, lai gan meklēju ļoti rūpīgi: http://bit.ly/h6dfdP

Biju jau zaudējis pēdējo cerību, bet tad gluži nejauši uzgāju augstākminēto Mango rakstu, kas apliecina, ka slimība ir progresējusi un Kaspars nolēmis pievērsties prānai jeb pārtikšanai no skatīšanās Saulē un augļu sulām. Izlasot viņa tagadējā stāvokļa aprakstu, nolēmu uzzīmēt vienkāršu tabulu Kaspja vieduma un personības brieduma ilustrēšanai:

No SestDienas raksta atminos, ka Kaspars strādā ar informācijas tehnoloģijām saistītā sfērā, tāpēc ar īpašu interesi apskatīju viņa zaļo blogu:

Cerams, ka Kaspars pret svaigēšanu un savu pārcilvēciskumu neattiecas tik pat nenopietni kā pret paša blogu. Noteikti, ka pētot savas interneta dienasgrāmatas apmeklējuma statistiku, viņš ievēros arī cehs.lv adresi un neizbēgami atradīs šo rakstu, tāpēc atļāvos ievietot viņam personīgi no manis veltītu video:

Turpinājumam iesaku izlasīt paša Kaspara rakstu, kurā viņš izvērsti informē sabiedrību par to kā sāpīgi čurājis un veicis sev klizmu: “Kā noritēja mana pāriešana uz prānas enerģiju izejot 21 dienas iniciācijas procesu…

18 Replies to “Pelēko frikadeļu operators”

 1. ņirgāties, krānu paberzējot, protams, ir visvienkāršāk.

  ja nopietni, tad kaspars ir vai nu galīgi apjucis un noticējis pārtikšanai no saules , vai māna tautu (iecienīta izprieca viscaur pasaulē. īpaši Indijā, kur ar zinātnes pārzināšanu tautas masās tā pašvakāk)

 2. Triceps, Tu sabijies vai, ka kāds izdomā veikt jocīgu eksperimentu?
  Vai arī sajuties labāks?
  Vnk nesaprotama tāda kvadrātgalvaina attieksme, kas lasāma tavā rakstā.

 3. Laikā, kad pat salātu lapa lielveikala plauktā sadārdzinās pa stundām, nerunājot nemaz par piena paku vai desas luņķi, labi ka ir cilvēki, kas izdomā efektīvus veidus kā ietaupīt uz pārtikas rēķina.
  Ar nepacietību gaidu klīniskos rezultātus gada griezumā. Iespējams tie dos izšķirošo grūdienu, lai pievērstos “saules ēšanai”

 4. Jā, visnotaļ interesants rakstiņš un tēma. Es atceros, ka savulaik man uz ielas piesējās viena tantīte, tāda uz gadiem 70 un sāka stāstit kā viņa katru rītu skatās uz sauli vai debesīm, kur varētu būt saule un kko specialā vlaoda murmināja. Izskatās ka viņa tāda nav vienīgā :D

 5. Palasīju Kaspara apceri par kaitīgajiem sakarozi, fruktozi un glikozi.

  Medus gan esot super manta.

  Bļaģ! Medus pamatsastāvs ir SAHAROZE, FRUKTOZE UN GLIKOZE!

  Kā tādiem idiotiem var dot internetu rokās?

 6. Vēlos uzrunāt Kasparu kā humānu būtni, kas no sirds cenšas darīt pasauli labāku. Es tomēr vēl redzu vietu izaugsmei. Kaspar, ik sekundi tavas darbības rezultātā iet bojā miljoniem nevainīgu baktēriju, putekļu ērcīšu u.c. dzīvu Dieva radību. Kā liec kāju uz zemes tā laimīga baciļu ģimene tiek nogalināta, un daudzii baciļi kļūst par bāreņiem vai zaudē savus tuviniekus. Tas ir reāli cietsirdīgi. Samīti kukaiņi, vabolītes, ieelpotas mušas, kas nekad vairs brīvi nevēzēs spārnus debesu zilgmē :(. Tas ir genocīds, Kaspar. Padomā par to…

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *