Patiesība par igauņiem – Latvijā zog un izvaro rutkus

Igauņus pārsvarā uzskata par draudzīgiem kaimiņiem, pret kuriem latvieši bieži vien izjūt pat skaudību – tehnokrātiski noskaņoti hipsteri dievina igauņu spējas IT jomā, bet nacionālistiski latvieši apskauž igauņu mugurkaulu krievu jautājumā. Bet ne jau par to ir runa, jo kā jau visi inteliģentie cilvēki* zina, skaudība vairo ļaunumu pasaulē, tāpēc igauņus nav jāapskauž, bet jāatklāj viņa pretīgi netikumi.

Iepriekšējā nedēļā gadījās būt Valkā, kas ir saaugusi kopā ar Igaunijas pilsētu Valgu. Kā uzzināju, kaimiņi-igauņi šajā Latvijas nostūrī veic šokējošas un pretīgas lietas, proti, masveidā zog ruktus, lai ar tiem pēc tam mīlētos.

Kas, ko? Tas taču nevar būt!

Rutks Latvis: “Kā, nevar būt? Igauņi nolaupīja un izvaroja manu brāli!”

Arī man no sākuma bija grūti tam ticēt, bet Valkā redzētais jau vairākas naktis rādās manos murgos. Igauņi tiešām mērķtiecīgi iekaro Valku, lai zagtu ruktus. Zādzības notiek gan dārzos, gan arī no veikaliem. Kāds veikalnieks, kas, baidoties no represijām, vēlas palikt anonīms, skaidro: „Tas ir pavisam traki! Viņi izmanto kaut kādas iPhone aplikācijas, lai padalītos, kurā veikalā šobrīd nopērkami rutki, un tad viņi nāk, nāk un nāk. Lai nepiesaistītu lieku uzmanību, viņi mēdz arī tērpties vietējo urlēnu uniformā-treniņtērpā, un savā starpā runāt krieviski. Bet tad tas notiek – viens, divi, trīs, urlēni pazūd, bet rutku plaukts tukšs!”

Trakākais ir, ka rutki pēc tam tiek seksuāli izmantoti. Jā – igauņi nozog vienu no mūsu valsts simboliem, nolaupa latvisko lepnumu rutku, un pēc tam šo dižo dārzeni brutāli izvaro. Kāpēc? Jo viņi ir vienkārši ļauni un grib pierādīt, ka latvieši mūžīgi paliks igauņu ēnā, ka latvieši īstenībā ir igauņu vergi un kalpi, kas nekad nebūs spējīgi ieviest eiro.

Pašu rutka apgānīšanas aktu igauņi veic savā valstī (kur rutks nav īpaši aizsargājams svētums, kā Latvijā), bet izvarotos rutkus pārsviež pāri robežai, jo nekas tik labi nepasaka „mēs esam pārāki” kā kaimiņa dārziņā iesviests izmocīts rutks ar spermas paliekām.

izvarotājsDivi igauņi izvaro rutku. Cieti un bez žēlastības.

* – vispārpieņemtā termina „inteliģents cilvēks” definīcija: erudīta persona, kas izlasījusi vismaz trīs grāmatas par ezotēriku

2 Replies to “Patiesība par igauņiem – Latvijā zog un izvaro rutkus”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *