Pašpasludinātā Miera ielas republika

Trešdien, 6. augusta vakarā, pašpasludinātās Miera ielas republikas pašaizsardzības vienības uzstādīja ceļu kontrolposteņus pie visām Miera ielas šķērsielām, posmā no Brīvības līdz Tallinas ielas krustojumiem. Pašpasludinātās Miera ielas republikas pašaizsardzības vienību komandieri ieņēma vienīgo administratīvajai ēkai tuvāko objektu – Rīgas pirmo pasta nodaļu Tallinas ielā 4 un uzsāka tur Illy kafijas tirdzniecību.

Kārtības atašejs – sētnieks Sergejs Priede – nosauca seperātistu rīcību par vandālismu, uz ko Miera ielas republikas līderi paziņojuši, ka negrasās ielaisties pārrunās ar konformistu huntas pārstāvjiem. Viņu vienīgā prasība esot nodrošināt koridori civiliedzīvotāju brīvai kustībai starp Miera ielas republiku un klubu Piens, vismaz līdz vīna vakara beigām.

Uz pārrunām par pamieru tika nosūtīts Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Ameriks, kurš centās nodibināt dialogu ar seperātistiem. Diemžēl – nesekmīgi, jo, kā atzina Andris Ameriks: “Mēs vienkārši nesapratām viens otru, viņu leksika un mūzikas izvēle ir vismaz pusotru gadu priekšā mūsējai.”

Saņemta informācija, ka naktī uz ceturtdienu, pašpasludinātās Miera ielas republikas separātisti ir pastrādājuši dažādus noziegumus pret Miera ielas vēsturiskajiem pamatiedzīvotājiem. Informācija liecina, ka ekonomiski aktīvie pamatiedzīvotāji ir savervēti dažādos bezjēdzīgos startapos, bet no sirmgalvjiem ir nolaupītas vinila plates un vecās drēbes. Viena no seperātistu līderēm – Agnese K. nekautrējās turpat sarīkot salaupītā guvuma tirdziņu.

Ceturtdienas rītā, separātistu spēki izsīka, tie atbrīvoja Miera ielas republiku un atgriezās pie korporatīvajiem twitter kontiem savās sociālo mediju aģentūrās.

hipsters

14 Replies to “Pašpasludinātā Miera ielas republika”

  1. sīkie pretekļi! Tā parasti notiek, kad cilvēki baidās kļūt vienkārši jeb pamatplūsmai līdzīgiem ierindas pilsoņiem, kuri nedzerstās pa vīnotavām.

  2. he, suuda balodis no cibas te iemetis kaadu baigo rakstu… diemzhel, ne Tev tie gadi kad asums ija, ne arii pats kaadreiz esi bijis kas vaarda cieniigs…

  3. Ja visi saka Latvija attīstās, tad šis raksts ir kārtējais pierādījums ka nē.

    Latvijā ir kļuvis stilīgi ņirgāties par cilvēkiem ar citiem uzskatiem! Tagad iedomājieties šo sarkastisko rakstu pavēršot pret gejiem, pret krieviem, pret vecākiem cilvēkiem, pret sievietēm vai vīriešiem.

    Tādu aprobežotības līmeni parasti redz neattīstītās un agresīvās valstīs. Pats dzīvoju rietumeiropā jau 6 gadus un sludinu ka Latvija ir attīstīta ziemeļeiropas valsts. Kauns kad dzirdu kā tur ir attieksme pret cilvēkiem ar citiem uzskatiem un vērtībām dzīvē.

    Nedaudz tolerances lūdzu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *