Par sapņu piepildīšanu

Sabiedrībā izvirda sašutums sakarā ar to, ka iepriekšējā ierakstā atļāvāmies pavilkt uz zoba Zani Eniņu. Kārtējo reizi pārliecinājāmies, ka eksistē cilvēki, kuri neprot saskatīt zemtekstu mūsu humorā.

Sauciet par vecmodīgiem, bet mēs esam pieraduši, ka lūdzošu roku pēc palīdzības sniedz tie, kam tā ir tiešām nepieciešama – kam dzīves līmenis ir krietni zem vidējā, vai kuru veselība ir nopietni apdraudēta. Sirdi plosoši stāsti par smagām slimībām, zaudētām mājām un bildes ar nelaimīgiem dzīvnieku patversmes iemītniekiem ir piepildījušas mūsu ikdienu, bet, tam visam pa vidu, roku pastiepj Zane: „Hei! Hei! Es gribu uz Antarktīdu, man vajag piecas štukas!”

Mēs nolēmām, ka nepalīdzēsim Zanei piepildīt viņas sapni – aizceļot uz Antarktīdu. Mēs nolēmām palīdzēt Strazdes bērnu namam. Esam pārliecināti, ka izdarījām pareizo izvēli. Aicinām arī savus lasītājus atbalstīt cēlus mērķus, nevis slinku roni, kas grib uz Antarktīdu.

KontaParskats

P.S.
Strazdes bērnu nama ziedojumu konts:
LV72UNLA0028700142035
Ar norādi: ZIEDOJUMS Strazdes bērnu namam

72 Replies to “Par sapņu piepildīšanu”

 1. Sveicināti, es nedomaju, ka sis ir svarīgāks, par manu iespējamo ceļojumu uz Antraktīdu, Man ir sapnis, un To ir jasasniedz lidz 32.gadu vecumam, jo nevelos būt vientuļniece ar 40 kaķiem savā guļamistabā..

 2. Zane Ēniņa- Tu tiešām runā nopietni?? Tavs sapnis ir svarīgāks par bērnu namiem? Daži mani ieteikumi. Pirmkārt- pirms “par” komats nav liekams, otrkārt- vēl citi komati Tavā teikumā ir gluži lieki, tieši tāpat kā tas punkts aiz cipara 32. Varbūt Tavs sapnis varētu būt- iemācīties latviešu valodu, lai nav jābrauc uz Antarktīdu, jo pieļauju, ka tik tukšā galvā ir vēl daudz aukstāk. Un vēl jautājums- ja līdz 32 gadu vecumam cilvēks neaizlido līdz Antarktīdai, viņš kļūst par vientuļnieku ar vairākiem desmitiem kaķu? Kā es šo esmu palaidusi garām?

 3. Zane Ēniņa! Es šaubos, ka mums ir vajadzīgi tik egoistiski cilvēku rases pārstāvji Latvijā. Negribu nevienu aizskart, bet es ceru, ka Tu neesi Latviete, citādi Tu apkauno visus pārējos Latviešus ar šādu rīcību!

 4. Sveika CITA Zane – Man arī gramatikas kursus varētu nosponsereeeet, varbūt iemācoties rakstīt gramatiski pareizi, runāt lakoniskāk, un spetu vairāk ziedojumu savākt.. :) Un Vel kas… Manuprāt pingvīniem, kuriem Es Antraktīda uzšūtu šallītes būtu no šiem līdzekļiem daudz vairāk laimes, un harmonijas, neka bernu bernu namiem, kuros tie līdzekļi tiešā, vai netiešā veidā, nemaz lidz bērniem nenonaktu,Tā pat, kā šalle!

 5. Tak ne kkadas skukenes, ne bernu nami pelnijusi naudu..
  visus bernus kas palikusi bez vecakiem nepieciesams nosaut jo tapat izaug degradedi idioti kas valsts naudu norij..
  bet sitadam celojumu prasitajam vsp vajag akt norm stradat.. riebjas..

 6. Man patīk, kā latvijā valodas gramatikas neievērošana ir augstākās pakāpes aizvainojums :D “Tu esi pinpis”, tas nekotējas. Bet “Tu nemāki komatu ielikt” ir kaukas nenormāli aizskarošs :D Pietam, sanāk tā baisi loģiski un nav pat ko iebilst, jo komata ta nav :D
  Islāmistiem AK-47, latviešiem – gramatika. Cieti.

 7. dzivniekiem vsp neko neavajag dod.. cilveku raditi kaki un sunji ir briesmigaikais pasaulee kas var but. pretigi slimibas parensa fujlai katrs pats pelna naudu un rupejas par saviem betrniem, tie kas nevar stulbibas vai kkadas slimibas pec.. lai nospragts no bada. cilveki jus zinat kas ir dabiska atlase? nav ko tasit 5 bernus ko neaari aprupet..
  invalidi nav pel;nojusi dzivot, tapec tos nepieminiet. .un pensionri.. jauniba vajagstradat un kraat.. noramlaiem pensiiesm nav 100 eiro pensija,,, vismaz taidem kas norm stradajusi

 8. Purvīti – ‘kaut kas’ raksta atsevišķi un ar ‘t’! ahahahaaaaa :D
  Zanei to postu tā arī vajadzēja (ceru, viņa tiešām izlasīja) un puiši ar šo postu malači! Tā tik turpināt!

 9. Kautkāds marasms! Kā nav kauna vākt kam tik mazsvarīgam kamēr jūs vēl neesat sametuši man priekš konta atvēršanas citādi nevaru saņemt mantojumu no onkuļa āfrikā. Saņēmu nesen īmeilu ka vajagot tikai nieka 100k naudas lai tiktu pie 10 miljonu mantojuma. Es pat varētu teorētiski padalīties, varbūt.

 10. ku daudz komentāri! Pilnīgi negribās lasīt. Zane gudra meitene – paprasot naudu netā, nav jāvelk sūdīgas drēbes un jāklanās un kur nu vēl jāskatās uz katru ziedotāju. 21.gs. Es arī tā gribu.

 11. A Kas ziedos Aivaram Gedroicam – cīnītājam par LV interesēm,a? Ziedojumi Aivaram Gedroicam
  Ziedojumus Latvju Patriota Aivara Gedroica sabiedriski-politiskajai darbībai aicinu sūtīt uz šādu kontu: LV40PRTT0262614060314, PRIVATBANK, p.k.081274-10215
  Būšu priecīgs par visniecīgāko atbalstu no domubiedru puses!!!

 12. Meklēju otru dalībnieci audžuģimenes izveidei: Baldones bērnu namā rezervēts jau puisītis adopcijai (Jānis, vecums 24 gadi, izcili sasniegumi māla un citu materiālu tēlniecībā).

  Dalībniecei noteikti jāorientējas burkānu audzēšanā (šķirne – Holandes grubuļainie).

 13. Velti iebraukts sērīgajā. Pavilkšana uz zoba bija vietā un rēcīgi. Slikti tikai, ka saaktivizējās visādi psihopāti, kas mīl arī daudzināt “par manu nodokļu maksātāja naudu”. Kopumā Kamzolis.com ir visnotaļ labs un noderīgs ceļojumu blogs, kur meitene arīdzan aktīvi un brīvprātīgi darbojas. Vājais punkts, protams, bija lūgums to pasākumu šērot, būtu pieticis ar lūgumu draugiem.

 14. skandāls – cehs.lv moderē komentārus? Your comment is awaiting moderation. Cenzūra un komunisms, pat nemēģiniet man te piesieties ar savu viedokli, ka to varu paturēt pie sevis – šitas tā nepaliks.

 15. Bet Zane monitorē praktiski visu, kur tik parādās publikācija par šo, tā šī klāt… un tad vēl apcere par to, ka lūk 30k unikālo apmeklētāju viņas blogā ģenerējuši proporcionāli mazāk page views…. Zane nevis nespēj nopelnīt tās 5k, bet vienkārši negrib tos pingvīnus apciemot par savu naudu. That’s true.

 16. Risinājums pavisam vienkāršs.. ondo.lv :D Gluži nē.. paņemam kredītu 5000 USD un līdz 40 gadiem mierīgi maksājam atpakaļ! Sapnis piepildīts un nav vajadzīga ubagošanas kampaņa!

 17. Zane – iekartojies uz kruiiza kugja, kas dodas tajaa virzienaa par officianti vai pavaru. Talaak atrodi liidzigu darbu kadaa no antarktiidaa izvietototajam zinatnieku nometneem! Un Voilaaa- celjojums pa briivu + nopelniita nauda !

 18. Man gan, jāteic, šis populistiskais gājiens ar naudas pārskaitījumu bērnu namam arī neliekas nekas labs. :( Pārskaitījāt 130,- Eur, sajutāties kā varoņi un naktī gulēsiet mierīgi. Jūs esat tajā bērnu namā bijuši, jūs zināt, kādas tur ir patiesās vajadzības? Tā ir nauda? Varbūt vairāk par naudu tiem bērniem ir nepieciešama uzmanība, iespējas kaut ko jaunu redzēt?! Bet sabiedrība savam sirdsmieram ar naudu no viņiem atpērkas, tāpat kā aizņemti un strādājoši vecāki ar mantām atpērkas no saviem bērniem. Ja Kārlis būtu šo savu naudu izlietojis un vēl sponsorus piesaistījis, lai noorganizētu Strazdes bērniem braucienu uz teātri vai hokeju vai kaut ko vēl viņu garīgajai attīstībai vajadzīgu, es no sirds priecātos. Bet tagad… ar ko Zanes lūgums piepildīt viņas sapni, kas dotu viņai spēku dzīvot šo dzīvi, ir sliktāks par tiem simtiem lūgumu ziedot veselības uzlabošanai? Varbūt, ja nepiepildīsim viņas ilgas tagad, pēc gadiem būs jāziedo jau daudz lielākas summas viņas veselībai (Tfu, tfu, tfu!). Vai mūsu debesis ir tik zemas, ka aiz tām var karoti aizbāzt? Ka varam domāt tikai par dienišķo maizi? Bet kā ir ar izsalkušu dvēseli?

 19. Protams, un lielais vairums tieši tā arī dara – cērt, krauj, rok, ražo, fasē, tirgo… Ir tādi, kuri pārdod gaisu, un nopelna vēl vairāk nekā tie, kas reāli strādā. Un vēl citi to visu iepriekšējo apraksta. Zane taču sola aprakstu par saviem piedzīvojumiem un vēl visādus bonusus. Ar ko tas ir sliktāk par citiem strādāšanas veidiem? Tas, ka viņai samaksā avansā?

 20. (ES) ESMU, tas skan lepni.
  Un tāpēc citiem to nevajag. Nemaz nerunājot par to, ka tas, ko esi jau lasījis, ir citu cilvēku, nevis Zanes redzējums. Tādi cilvēki, kā Tu, uz lugas uzvedumu iet vienu reizi, jo pirms gadiem desmit jau to lugu citā teātrī redzējuši. Ja daudzus gadsimtus atpakaļ Spānijas karalis būtu bijis Tu, Amerika pilnīgi noteikti nebūtu atklāta.

 21. Nemaz nerunājot par kāda mācīšanu dzīvot.
  ———-

  Hmm…Tev interesanta pozīcija – es nedrīkstu mācīt kādam dzīvot, bet Tu uzskati, ka Tev tas ir ļauts: “…varbūt Zane tomēr varētu sākt strādāt un pati pelnīt naudu saviem ceļojumiem un veselībai?”
  Es tiešām nebūtu te nākusi un šo te lasījusi, ja nebūtu minēts bērnu nams. Tas arī viss.

 22. Teikšu tā.. lasot visu secināju 2 lietas

  1. Man tāda Zane un viņas sapnīši ir konkrēti pie dirsas.
  2. ziedojumi ir anomālija, bet Latvijā tā jau sāk kļūst par standarta praksi budžeta robu aizpildīšanai gan šādām Zanēm, gan visādiem slimniekiem. Vai esam aizmirsuši veco labo teicienu par makšķeri un zivi?
  Kāpēc jūs izdalāt zivis, ja visi kopā varētu samesties makšķerei? Vai tas ir normāli, ka bērni tiek ārstēti pasaules visdārgākajā klīnikā, kas IT KĀ ir vienīgā kas veic kaut kādu operāciju un tas notiek par kaut kādu kaktu naudu?
  Vai tas ir normāli, ka strādājoša un “sociāli aktīva” tantiņa atļaujas pilnīgā mierā prasīt naudu saviem ceļojumiem?
  Kurš ir iniciators šai ziedotāju kultūrai Latvijā???

 23. Oļiniete
  Stāsts nav par to, ka viņa prasa.
  Stāsts ir par to, ka viņa var atļauties pati.

  Nav jau grūti uzskaitīt ntos projektus, kas paši sevi sponsorējuši, attiecīgi gan nodrošinot ceļojumam līdzekļus, gan izvadājos pašus braucējus pa pasauli – atminos bija tāda “Ekspedīcija” kur nebūt ne nabagi taisīja pliekanu, bet smieklīgu TV šovu.
  Tagad ir kaut kādi jaunieši, kas tusē kaut kur Spānijā un Jaunzēlandē un arī taisa šovu.

  Tikai tas nav pasniegts tik banāli. Tur sākumā iegūti riska sponsori, tad veidots produkts, un tad pie peļņas sponsori saņem savu artavu un ceļotāji izdevumu apmaksu.

  Es Zani nebūt negribu nopelt. Es viņu saprotu kā cilvēku – visiem gribas ceļot, vēl labāk būt brīvam (tostarp finansiāli) vismaz ceļa laikā. Es arī saprotu, ka viņa domā, ka atkodusi baigo psiholoģijas fišku, ka cilvēki nemaz nav tik skopi, un galvenais pasniegt savas intereses piezemēti un nedaudz entuziasma mērcītē. Protams savā lūgumā to nemin :)
  TOMĒR šeit pamatā ir tas, ka Zane nav gluži nespējiniece vai apstākļu upure. Viņa nav cilvēks, kas bijis goda-sieva un rāvies sabiedrības labā un tikai likteņa sagadīšanās laupījusi tai naudu.
  Piemēram, varu iedomāties, ka naudu varētu lūgt kāds karavīrs, kas nesavtīgi gūlies uz granātām un viens lapsu-caurumā sēžot apturējis krievu tankus, bet nu – ārpus dienesta – dzīvo nabadzīgi, – jā, tas ir apstākļu upuris un sabiedrības sentiments un atbalsts šajā gadījumā būtu saprotams.

  Zane, ja lasi: nedomā, ka esi atradusi tagad kādu slepeno psiholoģijas šķirbu, par kuru neviens nezina. Tomēr tava kļūda ir tā, ka savu lūgumu adresē nevis saviem draugiem, bet gan visai Latvijai. Visticamāk tāpēc, lai tas neizskatās pēc izmantošanas – kā nekā visticamāk jau lielāko artavu dos tieši tavi draugi, tomēr prasīt tā privāti ir nesmuki. Iedomājies – piemēram savai mīļajai tantei tā vienkārši pateikt – hey, ieod man 500 euro, gribu paceļot – negribas. Iekšēji kaut kas neļauj. Tāpēc labāk prasīt visiem reizē. Tad kaut ko gūstot vienmēr var aizbildināties – ha, ha, nu no tevis jau nemaz negaidīju, haa.
  Turklāt vajadzēja jau tomēr padomāt – ja tikko ziedojumus prasa visādiem slimiem bērniem un invalīdiem, lūgums ziedot izklaidēm (jā, jā, izklaidēm. Tūrisms ir izklaide, vienalga kādus iespaidus tu no tā gūsti un cik apgarota paliksi) skaidrs, ka lielai daļai sabiedrības šķitīs šķērms.

 24. Ziedošana ir brīvprātīgs akts. Kurš grib, tas, ziedo, kurš negrib, tas neziedo, Pilnīgi visos gadījumos. Piespiedu valsts aizņēmumu obligāciju iegāde, respektīvi, ziedošana valstij, bija tikai Staļina laikā.

 25. Es nepazīstu Zani personīgi, bet nupat šis cirks kļūst interesants. Tev, laikam, dikti sirdī iedūris tas, ka Zanei var izdoties to naudu savākt. Pilnīgi prātā nāk Gogolis ar “Jaičņica, Jaičņica, tu neļauj sevi krāpt. Ar blociņu un zīmuli tu daudz ko dzīvē panāksi.” :)))

 26. 1) tfu, kā tas sesks te piepurkšķinājis,
  2) skudra arī cūka,
  2) stulbais cehs iekļāvies ziedojumu anomālijā,
  3) VIDs lai sūtītāju piemeklē,
  4) un jūs visi stulbie čakarmaņi esat neētiski!

 27. Seksiņ, kurš tikai purkšķināja, gribēju uzslavēt pēdējo purkšķīti – īpaši ritmisks un jēdzīgs. Tā tik turēt un piepildīt sapni ar purkšķīšiem!

 28. Un tagad nošaujieties! Zanei pāris dienās izdevies savākt naudu braucienam uz Antarktīdu.
  Saprotu, ka nedēļas nogale Kārlim un Tomam pilnīgi un galīgi sabojāta.
  Bet Sise, lai neaizmirst visu “nostučīt” VID.

 29. Oļiniete … Kaut kā dīvaini ka viņi ziedotāju pulciņš pieauga pēc mana komentāra par to pupu parādīšanu dāsnšķēržiem. :)
  Katrs jau to naudiņu pelna kā māk ;)

 30. Piedošan par manu nekropostu, bet es ieteiktu visiem liekuļiem, kuri te ļerkst – uz vienu gadu alus butelītei un cīgiņām paredzēto naudu ziedot bērnu slimnīcas remontiem! Nopietni! Būtu patiesi forši!

  Savukārt, tie, kuri atbalsta kādu drosmīgu brīvību alkstošu piedzīvojumu meklētāju – jā, atbalsta arī Darvina likumus un ašāku progresu (šis, protams, ir diskutējams un tomēr…)

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *