Padomi dziļās varas valdībai, kā nemanāmāk noindēt cilvēkus

Oktobra beigas un novembra pirmās dienas mums dāvāja brīnišķīgu, saulainu un visai siltu laiku. It kā jauki, taču, no otras puses, tas jo skaudrāk kontrastē ar apkārt notiekošo. Vienlaikus tupēšana mājās, jo īpaši nevakcinētajai brīvlaisto ļaužu daļai, atkal devusi iespēju padzīvot mierā un atvilkt elpu. Biežāk paskatīties apkārt, biežāk paskatīties debesīs, bet pag – tur līdz ar mākoņu pazušanu atkal redzams tas, kas visu šo laiku notika virs tiem. Proti, pasaules miglošana ar inversijas gāzu slied…, es gribēju teikt – ķīmikāliju sliedēm.

Tās, protams, nekur nebija pazudušas arī iepriekš un ir vainojamas gan pie Covid-19, gan liekā svara, podagras, pastiprinātas svīšanas, siera pēdas un impotences. Pretīgi, riebīgi. Paldies tiem vērīgajiem cilvēkiem, kas nemitīgi stāv sabiedrības veselības sardzē un sociālajos tīklos aizvadītajās dienās aktīvi ziņo un brīdina savus sekotājus neiet ārā, jo debesīs atkal ar indi ievilktas velna zīmes. Nu, protams, līdz brīdim, kad šie paši cilvēki nelidos kādā 39 eiro reisā uz kūrortu Antaljā vai Kiprā, lai reizi gadā nedēļu pie viesnīcas baseina pālī varētu aurot: “Tagiiiil!”

Šajos reisos lidmašīnas ķimikālijas nekaisa, jo skaidrs kā diena, ka apzinīgie pasažieri pirms lidojuma ir inspicējuši visu salonu līdz pēdējai skrūvītei. Viņu sirdsapziņa taču nebūtu nopērkama par 39 eiro aviobiļeti. Bet pietiks par to. Šoreiz tev, lasītāj, būs nepatīkami jaunumi.

Parasti krietnā triecienbrigāde “Cehs.lv” nostājas mazā cilvēka pusē un palīdz izgaismot pasaules valdības ļaunos nodomus.

Taču šoreiz tam nav jēgas – jūs, vērīgie un viedie, to jau sen esat izdarījuši, tāpēc šoreiz nostāsimies situācijas nosacītā zaudētāja pusē. Labi, ne gluži zaudētāja, jūs izgaismojāt, bet viņi aizvien turpina darīt, jo ir visvareni un tā tālāk, tāpēc patiesais iemesls mums nostāties pasaules valdības un dziļās varas pusē ir tāds, ka viņi beidzot oficiāli ir nolīguši mūsu kā konsultāciju biroja pakalpojumus. Kaut arī ļauni bez gala, tomēr burta kalpi, jo arī pasaules pārņemšanā dokumentiem jābūt kārtībā, tāpēc detaļas vari meklēt Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā pēc atslēgvārdiem “K. Āla politkonsultāciju birojs 50R055”. Tas ir sabiedriskais iepirkums bez atrunas par pakalpojuma konfidencialitāti, tāpēc pirmo ieteikumu pakotni dziļajai varai sniegsim publiski šeit.

Tātad projekta virsmērķis – saindēt visus pasaules iedzīvotājus līdz smagai slimībai, pat invaliditātei, izmantojot no laineriem izkaisītas ķimikālijas, – noteikti tiks sasniegts arī bez mūsu padomiem, tomēr mēs tiecamies uz perfekciju, tāpēc uzdosim pāris jautājumu dziļajai varai par šī plāna īstenošanu.

Kā zinām un kā to ir norādījuši arī tie, kas redz cauri dziļās varas melu fasādei, – lai šo planētas mēroga sazvērestību paturētu noslēpumā, ik dienu tiek tērēti miljardi eiro, dolāru, rubļu, juaņu un jēnu. Galu galā vairums aviolīniju darbinieku un pilotu – tūkstošiem, nē, simtiem tūkstošu cilvēku – aizvien apbrīnojami nelokāmi tur mēli aiz zobiem. Skaidrs, ka viņi ir jāuzpērk, un tas nav lēti. Taču te pirmais jautājums dziļajai varai – vai tas tā kā drusku nezaudē jēgu, ja visi piloti šos velna darbus patur noslēpumā, bet tad debesīs ik dienu tiek ievilktas visai pasaulei redzamās švīkas? Mēs K. Āla konsultāciju birojā te redzam iespēju optimizācijai. Patiesībā divas iespējas.

Vai nu atsakāmies no pilotu uzpirkšanas un ļaujam tiem brīvi runāt par šo cilvēku indēšanu, jo tāpat viss redzams, vai arī tomēr vēl drusku investējam “research and development” fāzē, lai šīs ķimikālijas uzlabotu tā, ka tās gluži neatstāj milzīgas švīkas debesīs. Citādi nudien nav diez ko slepeni.

Otrs un vēl vieglāk īstenojams ieteikums – varbūt tomēr nemiglot tik skaidrās dienās, bet tikai tad, kad lidojumi norisinās virs mākoņu segas? Samiglo biezā slānī mākoņus un tiec pie indīga lietus un slepenības reizē. Vieni vienīgi ieguvumi.

Bet varbūt – un mēs K. Āla konsultāciju birojā apzināmies, cik radikāla ir šī ideja –, varbūt ir laiks pavisam atteikties no cilvēku indēšanas ar ķimikāliju sliedēm debesīs, jo tā gluži nav pati viedākā un vadāmākā metode. Proti, šādā veidā saindēti jau tiek visi. Arī elite. Labi, mēs zinām, ka pašos augstākajos ešelonos esošajiem ir žaunas, kas konkrētās indes izfiltrē, taču ko ar hierarhijā zemāk esošajiem dziļās varas zobratiņiem – danieliem, krišjāņiem, ugām un citiem?

Ja viņi tiks noindēti kopā ar visiem, kas tad kalpos dziļajai varai turpmāk? Tā vietā mēs ierosinām daudz smalkāk kontrolējamu metodi – indes mikrodevas ūdens apgādes sistēmā. Tādējādi dziļās varas ierēdņi paši sevi varētu pasargāt – atsevišķs ūdens pieslēgums, dziļurbums, speciāli ūdens filtri krānos vai ūdens tikai no pudelēm –, bet parastā tauta nemanot turpinātu indēties.

Ūdeni lieto visi. Kas vēl ir lieta, ko dara visi? Labi – gandrīz visi (K. Āla biroja analītiķiem ir aizdomas, ka daļa no atbildīgajiem par vilcienu iepirkumu to nedara). Pareizi – slauka pēcpusi. Saprotams, ka daudz smieklīgāk būtu tualetes papīrā iestrādāt latvāņu sulu, taču arī tas, gluži kā ķimikāliju sliedes, nebūtu diez ko slepeni, un otrreiz šādu papīru kāds diez vai pirktu. Taču šis ir vēl viens lielisks veids, kā visas pasaules populācijā nemanot ievadīt indes mikrodevas, pāris gadu laikā pusei planētas iedzīvotāju piesātinot pēcpusi ar tādu ķimikāliju lādiņu, ka onkoloģijas nodaļas un lielā farmācija no priekiem berzēs plaukstas līdz jēlumam.

Visi iepriekš minētie risinājumi ir izmaiņas pēc formas, bet ne būtības. Aizvien ir runa par indi, tikai viedākos veidos, kā to piegādāt. Taču K. Āla politkonsultāciju birojs kā allaž piedāvā arī ķirsīti uz kūkas. Tas nederēs visai pasaulei (katrai valstij vajadzētu savu lokalizētu risinājumu), bet Latvijai gan.

Visvairāk klausītais radio valstī ir Latvijas Radio 2. Ir divi varianti. Var programmā iekļaut kodētas frāzes, kas iedarbojas uz zemapziņu un mudina cilvēkus, piemēram, atteikties no veselīgās homeopātijas un biežāk paļauties uz Lielās farmācijas kabatā esošo “ārstu” izrakstītajām “zālēm”. Var arī visu programmu aizpildīt tikai un vienīgi ar infantilām līgodziesmām, tādējādi vismaz pusi valsts novedot pie neveselīgām idejām par regulāru meņģēšanos ar brālēniem vai māsīcām un tautu kopumā – pie neizbēgama ģenētiskā strupceļa. Jā, šī būtu stratēģija, kas sevi izspēlē ilgtermiņā, taču mēs arī nekautrējamies atzīties, ka ceram uz ilgstošu un abpusēji izdevīgu sadarbību ar dziļo varu.

6 Replies to “Padomi dziļās varas valdībai, kā nemanāmāk noindēt cilvēkus”

  1. Man gan liekas ka tās švīkas rodas kad lidmašīnas pietuvojas pārāk tuvu kupolam virs zemes diska. Sanāk ar spārniem aizķert un rodas skrāpējumi ko NASA nanoboti ātri aizvelk ciet. Nepietiekami ātri.
    Bet jūs esat ievērojuši ka mūsu virsčēsmitgadnieku bērnībā tā nebija. Tāpēc ka NASA vēl nebija uztaisījuši kupolu. Paprasi sencim. Par to toreiz visi runāja un tas bija pamata Kubas krīzei 1962 gada. Pēc tam Roskosmosu pievienoja zemes diska apsargāšanai programmā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *