Cehs.lv vāc ziedojumus: Pabaro Kasparu!

Mēs jau senāk rakstījām par Kasparu Svaigēdāju. Toreiz viņš bija nesamaitāts un svaigs, ticības pārpildīts, gatavs pārtikt vien no prānas un pārliecības.

Ir pagājis mazliet vairāk kā gads un diemžēl Kaspars ir sastapies ar grūtībām – zaperus nepērk, nezāles apēda visus ekoloģiski audzētos burkānus, raķeškrāsns un ģeodēziskais kupols tā arī stāv nepabeigti, bet Kaspara parāds restorānam “Raw Garden” jau pārsniedz 200 latu un viņu šajā iestādē vairs nelaiž iekšā.

Lai varētu nopirkt kāpostu un kaut uz mirkli vismaz vienu dienu nedēļā būt kaut cik paēdušam, Kaspars ir spiests vadīt idiotiskus seminārus. Kaspars apsver domu apmeklēt 9. maija svinības, jo neļķēs esot daudz dzelzs.

Kaspars jau pusgadu nav uz smiltiņām gājis.

Tā kā nespējam noskatīties, kā cilvēks lēnām nonāk arvien dziļākā un veselību postošā bezdibenī, kā šis gaišais prāts degradējas, jo ķermenis mirst badā, aicinām visus Cehs.lv lasītājus ziedot Kasparam.

Esi cilvēks. #pabarokasparu

ZIEDOT ŠEIT!

Pabaro Kasparu!P.S. Šeit vari lejupielādēt png vai psd failu ar skumju Kasparu un izveidot pats savu #pabarokasparu veltījumu.

31 Replies to “Cehs.lv vāc ziedojumus: Pabaro Kasparu!”

 1. A kur pabarot šitā bloga autorus, lai viņi ko jēdzīgu uzradītu? Uzspļaut dīvainītim, īdēt par klipiem (vai to pasutītājiem) kaut kā žēlīgi tomēr.
  Bet varbūt šiem pabadoties, lai asākas maņas.

 2. Ķēdeszāģi,
  vēlos izteikt vieglu sašutumu un neizpratni par tava komentāra saturu un jēgu, tāpēc pāris jautājumi manas pozīcijas nostiprināšanai:
  1) Kāpēc izlasot kaut ko neuzrunājošu/ “nejēdzīgu”, Tu neizmanto iespēju doties nahuj virzienā un še vairs nekad neatgriezties, bet turpini sautēties savā neapmierinātībā un raksti šādus nejaukus komentārus?
  2) Vai tev tiešām nešķiet, ka bārdaina čiekuru grauzēja neesošo problēmu risinājumi un ar tiem saistītie piedzīvojumi nav apdiršanas vērti? Galu galā, viņš pats tos ir izlicis publiskai apskatei un apspriešanai.

  Manuprāt, mūsdienu informācijas telpā, kur visi ir sniegpārsliņas, neviens nav stulbs vai neglīts un katra dauņa uz lapas salīmētie makaroni ir māksla, tomēr ir svarīgi izsmejoši rādīt ar pirkstu un bļaut, ka karalim ir mazs krāniņš, tāpēc man šī vietne šķiet nozīmīga un nepieciešama tīri sociālpsiholoģiskajā kontekstā, nemaz nerunājot par garīgo baudījumu…

 3. Jāni Kūka, otrkārt, mans komentārs bija jauks un tevis uzskaitīto iemeslu dēļ dodies nahuj pats. Tālāk par to tavu “pozīciju” – “tomēr ir svarīgi izsmejoši rādīt ar pirkstu un bļaut, ka karalim ir mazs krāniņš”. Čiekurgrauzis 1)nav karalis 2)krāns tam “sociālpsiholoģiski” ir ir nevājš.
  Viņa diēta neveicina smadzeņu darbību un ko, tagad par katru vabulīti būs forsēti jāmontē .png cita vabulīša “garīgajam baudījumam”?

 4. Jāni Kūka.
  Otrkārt, mans komentārs bija ļoti jauks un nahuj virzienā visu sevis uzskaitīto iemeslu dēļ vari doties pats. Tālāk – tā, Tu apgalvo, ka “ir svarīgi izsmejoši rādīt ar pirkstu un bļaut, ka karalim ir mazs krāniņš”, ja? Misija ir izgāzusies un apdirsusies pilnīgi, jo Čiekurgrauzis, otrkārt, nav karalis, treškārt krāns (ja mēs ar to saprotam spēku, pārliecību, konsekvenci) ir ok. (Bet, ja tu runā par reālu ficuku, tad man ar tevi nav par ko runāt).
  Kaspars ir dīvainis, bet viņš īpaši kādu nestumj biznesu un neļečī tautu ar SEO un tml. Atšķirībā no daudziem citiem vietējiem gaisa tricinātājiem. Tāpēc forsēti montēti .png man nesagādā “garīgo baudījumu” un tieši “sociālpsiholoģiskajā kontekstā” ir vienkārši slimi.

 5. Pēdējā rindkopā nerunāju konkrēti par Kasparu, bet par tagadējās informatīvās telpas kopainu un šī bloga atsvarisko (jā, izdomāju vārdus) nozīmi. Jāatzīst, karaļa metafora Kaspara gadījumā nav gluži tā trāpīgākā, tāpat, šis arī nav tas ieraksts, no kura gūstu “garīgu baudījumu”, BET, lūk, pāris iemesli, kāpēc attālināti metaforiskais karalis Kaspars ir pliks un viņa diņķim vajadzētu tikt rūpīgi iepakotam aiz piecām dabīgu, pārstrādājamu linu drānu kārtām:

  1) Palasot šī “svaigēdāja” ierakstus, kļūst skaidrs, ka viņam nav nekāda sajēga par dietoloģiju, pārtikas sastāvu vai saistītajiem procesiem – visos aprakstos par konkrēta pārtikas produkta iespaidu uz organismu tiek lietoti miglaini termini “veselīgs” un “ļoti labs” vai izfantazētas enerģētiskas saistības. Piemēram, “Vides Faktu” intervijā Kaspars slavē brūklenes, bet pēc Gustava jautājuma: “Kas tad tajās brūklenītēs tāds labs? Kādas vērtīgas uzturvielas? Sastāvdaļas?” viņš atbild ar izglītotu, pārliecinošu: “eem.. nu.. nu man liekas, ka tas skābumiņš varētu būt tas labais”. Kaspars pats nesaprot ko un kādās kombinācijās viņs stumj savā Jēzum stipri līdzīgajā purnā – pārtikas izvēle notiek pēc principa “aug tepat, nav indīgs – značit baigi labais”. Un tagad viņam nav kauna apmaiņā pret “ziedojumiem” vadīt “seminārus”, kuros viņš, ietinies pašapmierinātības aurā un rotājies ar guru smīnu, pravietiski sniegs dietoloģiskus padomus, tādā veidā izplatot savas pseidozināšanas? BĻEĢ! Jā, pareizi, desās gadsimtu ilgos pētījumus un onkuļus baltos halātos, kas ar izkārtu mēli šķeļ un skaita proteīnus, nemaz nerunājot par vienkārši izglītotiem dietologiem – nemazgājies pidars no lauka zin labāk, jo viņam ir šķīsta dvēsele un entuziasms.

  2) Kaspars bija izdomājis pāriet uz saules un sulu diētu, kuru viņš uzsāka ar ķermeni (iespējams, neatgriezeniski) sagraujošu, 21 dienu garu badošanos. Nedomāju, ka man jāpaskaidro kāpēc tas, īpaši ņemot vērā, ka viņš sevi cenšas pozicionēt kā kaut kāda veida uztura un veselības ekspertu, ir, maigi sakot, debili.

  Riskējot izklausīties pēc paranoiķa, kuram uztrauc mūsu nākotne, tieši šāds Latvijai raksturīgais “lai jau dara” sentiments, kurā katrs ļurba, ja vēlas, skaitās fiziķis un spēja, slaukot dibenu, nenosmērēt pieri, kvalificē tevi ministra amatam, kropļo sabiedrību miljons līmeņos, sagatavo augsni tādiem brīnumiem kā “nasing spešal”, tantei policijā, kura valsts valodā nejēdz pat šņabi nopirkt un, lielos vilcienos, padara pašapmierinātu trulumu par status quo.
  … un Tu, nevēloties sāpināt kāda sirsniņu vai ļaujoties aizstāvja instinktam, met savu virtuālo miesu priekšā precīzi raidītām izsmiekla un kritikas bultām un pozicionē viņu kā “dīvainīti” ar citādāku domāšanu, tādā veidā liedzot viņam iespēju saprast savas kļūdas un pārstāt būt idiotam. Starp citu, ja kāda meitene, cenšoties iziet “nomīdīta zāle un teļa urīns” diētu, notirinās kājas, Tu būsi līdzvainīgs – ceru, ka spēj sadzīvot ar tādu domu, slepkava.

  Iespējams, kļūdos par visu augstāk rakstīto un dzīvoju ar kasti galvā, tāpēc labprāt ļaušu sevi pārliecināt par pretējo un turpmāk sapņaini skatīšos puspilnā glāzē.

 6. Respekta tam retārdam. Es biju pārliecināts ka šams jau sen pats baro tārpus. Vai arī viņējais klusā stūrī šņakā iekšā taukainu šmeksi..

 7. Raksti īsāk.
  Tavs 1 un 2 ir ok. Viss taisnība.
  Kaste galvā tev ir tāpēc, ka cēloni redzi atsevišķos dīvaiņos (kuri īstenībā nav pievilcīgi atdarināšanai). Un neredzi “normālību” kurā slimums pietiks 100 antropologiem/psihoanalītiķiem, 20 fokusgrupu pētniekiem un 3 psihiatriem. Tu izvēlies stāvēt 20 idiņu barā un rēkt par normālu mērkaķi. Tā ir tava kaste. Tā ka dzer savu glāzi varbūt tur atradīsi ko prātīgu (Es gan liktu uz pohu skaudrajām atziņām).
  Šitas: “Latvijai raksturīgais “lai jau dara”” ir pilnīgi garām. Latvijā kā reiz tevi piespriedīs 10 gadus nošaušanas, ja pamanīs kādu nestadandarta gājienu.

 8. Īsāk rakstīt nemāku.
  Man nav nekādu iebildumu pret “dīvaiņiem” klasiskajā šī vārda izpratnē, toties paštaisnu idiotu dižošanās un pozēšana kā “augstāku apziņas stāvokli” sasniegušiem gan izraisa vēlmi pievemt kādas skolas zupas katlu.
  Šādu mērkaķu nesodīta grozīšanas kopējā telpā man nešķiet cēlonis, bet gan sekas publikas nespējai saost ar skujām viegli apbērtus sūdus – jā, tiešs tizlums un idiotisms tiek sodīts ar “10 gadus nošaušanas”, bet pietiek ar savām darbībām kaut nedaudz imitēt izdomu, apņēmību vai pieminēt Latvijas vidējam iedzīvotājam nezināmu/ nesaprotamu “autoritāti”, un liela daļa, rociņas salikuši klēpītī, smaidīs un atzinīgi mās ar saviem tukšajiem pauriem.
  Varbūt, uzturos nepareizajā vidē… un to cik greiza un neveselīga ir šāda ķengāšanās apzinos pats, paldies.
  Bļe, kaste spiež.

 9. skaidrs, ka mānās. tāpat kā visi odiozie neēdāji utt. tikai nesaprotu, kas viņiem to liek darīt. bet nu – daudz kas nav saprotams. interesanti arī, kāpēc tieši Indija izceļas ar šo stulbumu eksportu? (izglītība?) tagad gan arī Krievija tur pievienojas

 10. @Vārds – nu kā, vecīt, tu vari būt Mesija!
  Un re, te jau arī Jānis Kūka ar āmurīti un naglukasti… Un Adobes CS instaldisku.

 11. …, bet Ķēdeszāģis, ar skeptiski saviebtu ģīmi, stāvēs malā un sev zem deguna pukstēs, ka naglas Mesijas miesā tiek sistas nepareizajā leņķī un ka nez vai viņš vispār ir pelnījis tapt piestiprināts pie koka kluča, bet lietas labā neko tā īsti nedarīs. Vēlāk, izlaidies dīvānā, izkārs olas, atvērs alu un, ar nelielu smīnu lūpas kaktiņā, pie sevis nodomās, ka ir priecīgs, ka stāvējis pāri tam cirkam.
  Nav grūti atrasties novērotāja pozīcijā un ne vienmēr tas ir saprātīgākais gājiens – dažreiz tas ķēms IR jāiekausta, bet citās reizēs citus no tās iekaustīšanas ir jāattur. Gadījumā, ja vienkārši nepatīk maniere kādā tas notiek, esi laipni aicināts lietas laicīgi sakārtot civilizētā veidā, lai korekcijas nav jāveic ar gludekļiem un motorzāģiem bruņotiem sociopātiem.
  Ja runājam konkrēti par Kasparu, tad pats piekriti, ka viņa izplatītā informācija un gudrības ir kaitīga, pardon ma’ french, huiņa, kas, savukārt, Tavu pirmo komentāru padara par banālu bābisku čīkstēšanu, vai ne tā?
  Re, pat neizmantoju vārdus “mīzējs” vai “kuce”!

 12. Man apnika un man po ko tu neizmantoji. Ja gribi vēl paļurināt, dod epastu. “Ceha” ieraksts/jpg nebija par mesiānismu, arī Kaspars netaisās mesijās.

 13. nesaprotu kaadeelj to dzeku taaa apdirshat. Jeeleeshanai var buut dazhaadi iemesli. Es piemeeram to daru veseliibas probleemu deelj. Kas tur slikts, nesaprotu. Normaals foods, nekaadu probleemu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *