Operācija: “Ceham vajag”!

Nesen sapratām, ka visu mūžu esam pavadījuši maldos. Pie vainas sūrā bērnība Padomju laikos un paaudzēs ieaudzītā latvieša pieticība. “Visu jāsasniedz pašu spēkiem” un citi bezjēdzīgi maldi.

Bet Zane Eniņa ar savu bloga ierakstu atvēra mūsu acis. Ja reiz cilvēks, kurš strādājis vadošā amatā pie kāda no lielākajām pašmāju pārtikas tirgus spēlētājiem, var aiziet no darba, uzspļaut visam un paziņot: “Es vēlos aizbraukt uz Antarktīdu, dodiet man tam naudu” (Ceha interpretācija), tad likumsakarīgs jautājums: vai mēs – Cehs.lv kolektīvs – ar kaut ko esam sliktāki?

Gluži pretēji. Vajadzētu vismaz piecus atsevišķus ierakstus, lai uzskaitītu pozitīvos mirkļus, ko pēdējo piecu gadu laikā esam sagādājuši saviem lasītājiem. Tāpēc, metot aizspriedumus pie malas – DODIET MUMS NAUDU. Vienkārši atveriet savas internetbankas un pārskaitiet mums naudu, ko esat nopelnījuši, laimējuši vai saņēmuši mantojumā. Pilnīgi nopietni – vēlamies jūsu naudu.

Lietas, kam tērēsim jūsu naudu (sakārtotas augošā secībā, atkarībā no saņemtās naudas daudzuma):

 • uzdāvināsim Zanei divas biļetes uz Rīgas Zoo. Tur var apskatīt pingvīnus (20 €)
 • 
sarīkosim Ceha ekskursiju uz Bausku (60 €)
 • aizbrauksim ekskursijā uz Sietiņiezi (80 €)
 • dosimies apskatīt skaistākās vietas Slampē (100 €)
 • piedzirdīsim Cementu (140 €)
 • uzaicināsim kādu lielisku grupu uz nākamo Cehstivālu (200 €)
 • uzsauksim sev pirti ar nakšņošanu kādā ārpilsētas viesu namā (250 €)
 • nopirksim 15 litrus Jack Daniel’s un neganti piekrausim sejas (~ 330 €)
 • Cehs dosies klasiskajā letiņu prāmja-dzerstiņ “kruīzā” uz Stokholmu un atpakaļ. Nenokāpjot no prāmja (450 €)
 • ziedosim 200 € labdarībai (~ 1000 €)
 • kad tiks savākta nauda kādam no mazajiem plāniem, unlockosim mūsu dārgākos plānus.

Realizēto aktivitāti dokumentēsim bildēs un atrādīsim visiem Ceha rakstā.

Kas jādara?
Vienkārši pārskaiti savu naudu uz mūsu triecienbrigadiera kontu: Toms Lūsis, Swedbanka, LV48HABA******************.
Kā maksājuma mērķi norādiet “Ceham vajag”.

Priecāsimies par jebkuru summu, tomēr zem 20 € nav nauda.

Pēc mēneša paziņosim, kuru no iepriekšminētajiem Ceha sapņiem varēsim beidzot piepildīt. Kā arī – publicēsim karstas pateicības labvēļiem.

P.S.
Benvenuto: Negribu izklausīties alkatīgs, bet kamoon – viens Zanes ceļojums ir sīkums turīgam cilvēkam. Atsakieties no 20 Zanes ceļojumiem un palīdziet man realizēt sapni par savu privātmāju. #BenvenutoGrib

45 Replies to “Operācija: “Ceham vajag”!”

 1. Protams, var jau saprast, ka katram ir savs interešu loks – Imantas pedofilam tie ir bērni un šai meičai trekings. pats arīdzan esmu trekingojis visos kontinentos iznemot to pašu ko Zane norādījusi, var jau saprast meiču…pa lēto tas gan nav. Vien atkla’ts jautājums paliek – kam ziedot Zanei, jeb pirdējam Tomam?

 2. Vispār man tā Zanes doma baigi patīk – ļoti kreatīvi un tālredzīgi. Plānoju vākt naudu tāpat vien, jo man vajag. Es nemaz nenorādīšu, kur tērēšu, pretī arī neko nedošu, bet man vajag. Ja katrs Latvijas iedzīvotājs atteiksies no pāris eiro, man būs nauda. Viss. Pieņemu gan pārskaitījumus, gan PayPal maksājumus, gan dāvanu kartes un, protams, skaidru naudu jebkurā valūtā! Piepildīsim manu sapn… maku – kopā mēs to varam!

 3. Vai aiz vecuma esmu kļuvis izklaidīgs, bet sarakstā neredzēju dabīgo lietu kārtošanu, to biš – meitenes un džess. Ja cehs pilnsapulcē apstiprina tādu punktu, esmu gatavs ne tikai ziedot, bet arī ņemt aktīvu dalību jautājuma sakārtošanā.

 4. Cehs, ja šis raksts nebūtu Zanes apcelšanas raksts, tad zini, sponsorētu ar :)
  Es saprotu ka Latvijā tas ir kaut kas mega, uber, super šausmīgs prasīt citu palīdzību. Zini kas šajā visā ir pats galvenais? Neviens taču nespiež :) Brīva izvēle!! :) Lai jums veicas savākt naudu tusiņiem ;)

 5. iu – tikpat brīva izvēle ir jebkuram izteikties par šādiem gājieniem. (citi izsakās arī par Dāvi, ka viņam nebija tiesību prasīt, jo dzīvoja UK vai krievs, vai kas vēl tur, citi par zani). zane dura, un jā – būtu vismaz smuka…!

 6. Nevēlos ziedot 20 eiras, lai kaut kāda Zane tiktu uz Rīgas Zoo.

  Fuck this.

  Es labāk kādā jēdzīgā restorānā aiziešu paēst par to naudu. Gandrīz puse no biznesa pusdienām sanāk..

 7. Nu gan, puiši. Uz Bausku labāk nebrauciet gan. Viens jau te gan minēja, bet atkārtošos – par laimīgu lai sevi sauc, kas no Bauskas aizbrauc nepiekauts. Ja nu tomēr nepārdomājat – atvēliet mazliet lielāku budžetu tam pasākumam. ;D

 8. Pingvīnu dāma pamanījās savākt naudu biļetei uz slidotavu. Neapmierinātības sajūta, par Ceha nespēju nepieļaut šī sapņa piepildīšanos, ir neizmērojama.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *