Oficiāls iesniegums Rīgas domei

Tā kā Rīgas domes Izglītības departaments uzdeva pašvaldības bērnudārziem atskaitīties par tualetes papīra patēriņu bērnudārzos, uzskatījām, ka būtu tikai godīgi, ja par tualetes papīra patēriņu atskaitītos arī pati Rīgas dome, tāpēc elektroniski iesniedzām viņiem sekojošo iesniegumu un lūdzām atbildēt uz vairākiem būtiskiem jautājumiem. 

Screen Shot 2015-11-06 at 11.13.20

47 Replies to “Oficiāls iesniegums Rīgas domei”

 1. Ušakova kungs, statistiski, cik Rīgas Domes darbinieki iet uz tualeti pa lielam (turpmāk tekstā – nolikt kluci) un cik – pa mazam (pamīzt)? Kurā dienas laikā darbinieki aiziet biežāk iet likt smirdīgu kluci? Kluci darbā vairāk liek vīrieši vai sievietes? Vai kārtīga kluča noskalošana Rīgas kanalizācijā uzlabo Rīga Domes darbinieku produktivitāti? Nila Ušakova kungs, gospoģin, kā jums ar vēdera izeju? Viss kārtībā?

 2. Ceru, ka Rīgas dome neatteiks aicinājumam. Beidzot varēsim sarēķināt, cik tad lieli dirsēji tajā Rīgas domē strādā. Es pat aicinātu Tomu papildināt iesniegumu ar lūgumu pēc precīziem datiem, cik katrs darbinieks izlieto individuāli. Es lieku uz Ameriku. To pēc sejas var pateikt, ka viņš ir nadzīgākais papīra ķēzītājs. Ne obligāti, bet patīkami arī ja informācija tiktu pasniegta ar grafikiem, tabulām un sakarībām, lai varam redzēt kurās dienās un darba laika stundās tiek dirsts visvairāk. Atvasinot izlietotā papīra daudzuma attiecību pret darba laika stundu varēsim secināt, diršanas daudzuma izmaiņu pret laiku. Es saku – visvairāk būs rīta stundās, pēc kafijas un pieniņa dzeršanas. Un pēc aptuvenā izlietotā tualetes papīra izlietojuma daudzuma varēsim sarēķināt, cik daudz laika vidēji patērē viens domes deputāts dirsdams. Mana prognoze – visu faking laiku, nolādētie jebonāti… Atskaitīties par toletes papīra daudzumu viņiem vajagot… Ok ok, nomierinājos, viss.

 3. Vai tiek veikti smirdoņas-piesārņojuma mērījumi, kādi tiek nodarīti Rīgai darba laikā aktīvi kakājot? Un kādi risinājumi lai to neitralizētu?

 4. ZB – kas ta šitā sargā! Tur taču tikai trīs skrūves jāizskrūvē, un viss.
  Labāk būtu divus pašvaldības policistus ar granātmetējiem blakus nolikuši, nu un videonovērošanas posteni, lai nevar tos poličus piekukuļot. Bet pašu rulli ievietot kārtīgā cietmetāla skapī ar vien spraugu papīra notīšanai.

 5. Neiedziļinoties sīkumos, normāla prasība. Pašvaldība nodrošina savus bērnudārzus ar nepieciešamo. Acīmredzot ir izrēķināts, cik to pašu papīru vajag “uz galviņu” mēnesī. Savukārt, piemēram, pirmsskolas bērnu ieslodzījuma iestādē Nr. 200 Akas ielā tualetes papīra nebija (nedomāju, ka gada laikā kas mainījies) kā tāda, un ik mēnesi vecākiem vajadzēja maksāt “fonda naudu” tualetes papīra, dzeramā ūdens u.tml. īiegādei. Acīmredzot kādam tā naudas izspiešana apnikusi un viņš ir sūdzējies pašvaldībā, kura nu prasa atskaites, kā bērns var mēneša laikā patērēt vienam cilvēkam paredzēto gada normu, ja piešķirtos līdzekļus savā starpā draudzīgi nesadala bērnudārza vadība.

 6. nu jā, ņemot to, ka tur tik daudz visi dirš, gan tiešā, gan pārnestā nozīmē, tad nebūtu pārsteigums, ka viņiem patēriņš būtu 3x lielāks par visu Rīgas bērnudārziem kopumā.

 7. Gan jau divi, trīs mikriņi ar Zewa ruļļiem aiziet mēnesī nebūtībā. Ne jau tikai, kā saka, brūnās barakudas un rīta snikerus slauka, bet arī nopulēto raķeti, pāksti un visu pārējo pēc pilnas programmas.

 8. Savtīgi izmantojot šā bloga popularitāti, man ir pazemīgs lūgums visiem humanoīdiem, kas te ielūkojas. Kopš savas senās jaunības laikiem man ir saglabājies viens noslēpums, kas mani ja ne gluži grauž visu laiku, taču pilnvērtīgi elpot tomēr neļauj vēl aizvien. Tolaik, kad vēl Brežņevs kastē runāja, daudz variantu nebija, par ko emocionāli masturbēt; ko nu izdevās no pūstošajiem rietumiem saklausīt, par to arī bija cilvēki sajūsmā. Taču informācijas par kapitālistiem aiz ‘dzelzs priekškara’ daudz nebija. Tāpēc manā necilajā dzīvē ir sanācis tā, ka es tā arī nezinu, kas izpilda vienu no manas jaunības iecienītajām dziesmām.
  Varbūt kāds cilvēks te var izlīdzēt ar norādi par šās dziesmas autoru un nosaukumu?!
  http://coub.com/view/8nmur

  Pavisam nopietns lūgums. Es negribētu aiziet smiltājā, tā arī neuzzinot, par ko tad es jaunībā fanoju.

 9. Briest jauns Rolex bidē un Rolls-Royce dibenžāvēšanas fēnu skandāls Rīgas Domē?

  Ienāca prātā Rīgas identitātes sauklis: “Rīga – zaļa pilsēta ar vismazāko manas ekoloģiskās fēces nospiedumu Tavā sejā.”
  Novēloti, kā jau viss manā dzīvē.

 10. Solaris – Afric Simone. Dziesmas nosaukumu neatceros, gan jau vokāli instrumentālā estrādes mākslinieka daiļrades pāršķirstīšanā interneta vientē “You Tube” palīdzēs apkopot arī mīļāko dziesmu izlasi. Tādu kā popūriju, tā teikt.
  Bet nu jauki, cehs.lv sāk dzīvot savu, no feļetoniem, neatkarīgu dzīvi komentāru slejā.

 11. Paldies!
  Es, kad būšu beikc, pārvērtīšos par augsni, kas baros diženu koku saknes, kuru zaros sēdēs lepni putni, kuri rudeņos lidos uz dienvidiem, kur būs daudz zvēru, kuri staigās savā vaļā, kur vakaru mijkrēslī būs dzirdamas atbalsis no ciemata, kur priecīgi cilvēki dejos ugunskura gaismā, kas metīs spocīgas ēnas pār šamaņa seju, kurš pasaulei sauks: Hafanana! Hafanana!

 12. Interesanti vai bērniem dārziņā tualetes papīrs jāizsniedz tikai ejot pakakāt vai arī tad ja meitenes iet pačurāt? Un cik lapiņas katram pienākas? Būtu labi,ja Rīgas dome to iekļautu normatīvajos aktos,lai audzinātājas var vecākiem atskaitīties!!!

 13. viena būtiska kļūda iesniegumā. -1., 2. punktā prasīts uzrādīt vidējos lielumus. visiem zināms kā veidojas vidējie lielumi … tāpēc iesaku pārrāsktīt iesniegumu un uzdot konkrētus jautājumus.

 14. domaaju, ka uzdotie jautaajumi nesniegs pilnu un patiesu ainu. luudzu tos papildinaat:
  a) luudzu noskaidrot, cik daudz tualetes papiira pateeree tieshi sievietes un virieshi;
  b) luudzu noskaidrot, kaadam tiesi noluukam tas tiek pateereets – deguna noslauciishanai, dibena notiiriishanai, u.c.
  c) luudzu noskaidrot, cik daudz papiira tiek izlietots nelietderiigi;
  d) luudzu izstraadaat meerkjus un liidzekljus [skaidrojoshi seminaari, plakaati pie tualetes sienaam], lai samazinaatu nelietderiigu tualetes papiira izmantoshanu.

 15. “Savukārt, pēc raidījuma rīcībā esošās informācijas, bijušā veselības ministra, tagadējā valsts reģionālās attīstības aģentūras direktora Rinalda Muciņa kā privātpersonas vēstule departamentam esot kalpojusi par pamatu šādas tualetes papīra uzskaites sākšanai. ”

  Kapec nav pieminēts rinalds muciņš?
  Glīts pēc vaiga, latviešu ierēdniecības un juristu balsts?

 16. “Savukārt, pēc raidījuma rīcībā esošās informācijas, bijušā veselības ministra, tagadējā valsts reģionālās attīstības aģentūras direktora Rinalda Muciņa kā privātpersonas vēstule departamentam esot kalpojusi par pamatu šādas tualetes papīra uzskaites sākšanai. Šo informāciju departamentā raidījumam gan ne apstiprināja, ne noliedza.”

  Kapēc ss izlaida pēdējo teikumu? Kāpēc ss vienmēr tik šķidri dirš?

 17. Tādēļ, ka rinalds muciņš dirš brangi.
  Visiem jau nevar tā paveikties, ar tādu dirsienu. Iespējams, pie vainas gēni. Varbut lielā atbildība?
  Es nezinu, goda vārds.
  Saprotams, ka tā pamatīgi diršot, uznāk eksistenciāli jautājumi – kur es eju? Kas es esmu? Cik papīra caur manām rokām gājis? Kas te smird?

 18. es diršu tādēļ, ka kāds cits brangi dirš
  es esmu gailis tādēļ, ka cietumos ir pilns ar brangiem gaiļiem
  es sūkāju tādēļ, ka daudzi dirsēji un gaiļi brangi sūkā
  iespējams, pie vainas gēni, varbut lielā atbildība?
  es nezinu, goda vārds
  saprotams, ka tā pamatīgi diršot, uznāk eksistenciāli jautājumi
  kas es esmu?
  gailis, dirsējs, sūkātājs
  kur es eju?
  dirst
  vienmēr

 19. Tas peģiks ss toč ieķēries muciņā

  P.S. Pats savas garumzīmes vispirms varēja pārbaudīt un paskaidrot, kāpēc no citāta izlaida veselu teikumu, kas viņa paziņojumu padara par sūdu LOL

 20. vārds “peģiks” nav dzirdēts no 90-tajiem gadiem :)
  Kādu “gūzmu” satriecoši sakarīgu komentāru esmu izraisījis, diezgan smieklīgi, ja vien tas nav pats valsts reģionālās attīstības aģentūras direktōrs.
  Jo tad – dievs sargi reģionālo attīstību, ne?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *