Nonākusi atklātībā Ginta Budes vēstule Obamam

Kā ziņo mediji, modes eksperts Gints Bude ne tikai vērsies policijā par sev it kā izteiktajiem draudiem Facebook komentāros, bet šai sakarā arī uzrakstījis vēstuli Obamam. Sākumā man bija grūti noticēt, ka inteliģentais un galantais mākslinieks būtu reaģējis tik dīvaini, tomēr… anonīma avota nopludinātais vēstules attēls runā pats par sevi:

39 Replies to “Nonākusi atklātībā Ginta Budes vēstule Obamam”

 1. Komentāru ķeksēšana padarīs šo lapu garlaicīgu, kādas ir miljoniem citu lapu internetā. Labāk pašam mēģināt uzrakstīt kaut ko, nekā ķeksēt cita komentāru.

 2. Pff, slabo bija īsto tekstu nopublicēt? Kaut kādi trulais pusaudzis ko tādu var sarakstīt, turklāt greizi un vēl ar 6klasnieka rokrakstu.
  Feiks tas ir, nevis īstā vēstule!

 3. Jauki, Amērikas virusoloģijas biedrības (American Society for Virology) prezidentam Obamam izrādās pieder arī firma “Facebook” kuru viņš ar dzelžainu roku kontrolē un var mierīgi “tell them to delete..” :D

 4. muahahaha :) es tiešām nespēju aptvert vai tā ir realitāte :D principā viņam vajadzēja sākt ar vēstuli uz Eiropas Cilvēktiesību Tiesu. kāpēc uzreiz Obamam?

 5. Pareizi! Malacis! Pie P runas brīvību. Pret cieņas aizskaršanu internetā ir jācīnās, tā kļūst par sērgu. Kas zin, varbūt jau pēc gada FB troļļi savairosies kā ķīnieši ar ķīnā ražotajiem prežiem (gumijām?) Buddhe zin, ka Obanā ir vienīgais baltais melnais prezidents, tātad viņam ir pieredze gan kokvilnas laukos un , gan politiskā pārliecliecināšanā un pāraudzināšanā. Sliktos facebook komentētājus ir jāsadzen kolhozos, uz laiku jāpaverdzina un jāiepazīstina ar pletni, kuras kāts ir aplīmēts ar Budisma atziņām. Tā lūk.

 6. Vispār interesanta ideja – kā novērtēt L[atvian]ingliš pareizību attiecībā uz vienu atsevišķu teikumu. Tipa, Čaplina dubultnieku konkurss.
  Mans piedāvājums attiecībā uz ‘mana’ pieminēto teikumu: ‘And say that they never that dont do’.
  Šis taču ir Latvian ingliš?

 7. Obamam vis pofig, viņam tūlīt beigsies termiņš; lielāka jēga rakstīt vēstuli kandidātiem uz nākamo termiņu – Donaladam Trampam, Hilarijai vai jaunajai republikāņu zvaignzei – Carly Milforina (laikam tā viņus sauca).

 8. Vaau, esmu šokā!

  Jums ir tiešais kontakts ar Pašu Budu !?! Auuu, tas ir tik kūlīgi !!
  Lūdzu, lūdzu, atsūtiet man Budas kontaktu, es tvīīkstu pēc viņa ļoti.
  Ļoti ļoti gribu satikties, man tas ir dzīvības un nāvības jautājums!

  Es uz jums ļoti paļaujos. Nepieviliet Mani!

  Marija C.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *